Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

No dziewczyny,kogutek się gotuje,osoł,jak to stary mówi na rosół,będzie zajeb....ty,ciasta jeszcze zostało,więc gdybyście miały,mieli ochote to wbijajcie się ,jak mówiłam,prócz łamigłówki mam oryginała wędrowniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Iwona nie zwracaj uwagi na jakiegoś oszołoma,zawsze sie jakis znajdzie.....a ja dzis musiałem wode z piwnicy wylewać, bo troszke podtopiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
e ty MAM WAS W DUPIE musisz mieć pojemną dupe bo nas tu wielu jakim cudem nas tam powptchałeś jest tylko jeden powud i szansa wyszłeś z paki wiezienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie wyobazam co ty kobietko przechodzisz....wspolczuje ci...ale widze,ze ty jednak masz charakterek....3maj sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
twoi starzy musieli mieć nasrane pod grzywką zeby tak dziecku dać na imie no cóż są i takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
masz racje ewcia lece do sąsiadki na kawke u nas też pieknie słonko świeci a muj sztywniak nad stawem rybki prubuje łowić pa pa cukiereczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam towarzystwo widze ze ktos sie wcina i humory porzadny ludziom psuje trzeba go olac cieplutkim moczem to go spali i wiece sie nie odrodz milego dnia dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa,nie przejmuj sie,ja tez ide znowu wode z piwnicy wylewac,bo slonko swieci i teraz bedzie podpływac co rusz,ach zycie zycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajmy mu niech se bidak poisze. u nas wesolo i rodzinnie a on taki samotny.... ej ja dzis obiadu nie mam a z zamrazary wyciagnelam kaszane i pyrtoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przerąbane,z gór spływa przez podwórze,powinna do rzeki obok domu przepłynąć,ale se woda inny tor obrała,właśnie przez dom i zabudowania,co my nie robimy,zmieniamy jej tor non stop,ale raczej ma podziemne tory,bo woda napływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×