Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robot kuchenny

Jaki robot kuchenny polecacie?

Polecane posty

Gość robot kuchenny

WItam , znalazłąm już podobne tematy, ale nie bardzo mi pomogły dlatego sama chciałam zapytać jaki robot kuchenny polecacie. SPaliłam sobie ostatnio swój i muszę szybko cos kupic, a nie dysponuje zbyt duża gotówka, najlepiej tak cos do 300-400zl. Potrzebny w tej chwili głownie do miksowania zupek malemu dziecku, przygotowywanie ciast. Po za tym podstawowe czynnosci w kuchni, wiec dobrze jak by mial opcje szatkowania, a robienie sokow to juz calkiem bylby bajer::) moze powiecie cos o tych: http://allegro.pl/mikser-zelmer-robi-481-63-symbio-10-czesci-i1406705091.html http://allegro.pl/blender-mikser-robot-braun-6550-550-mfp-hc-i1412272739.html http://allegro.pl/robot-kuchenny-mpm-inesa-mrk-01-1000w-nowa-kasia-i1409053042.html może jakieś inne propozycje macie. ja narazie przejzalam tak pobieżnie allegro, wiec moze cos ciekawszego by sie znalazlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robot kuchenny
dobrze by też było jak by miał funkcje ubijania spermy na mleko. My z M uwielbiamy takie ciasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robot kuchenny
widze, że ludziom się chyba nudzi, jakieś głupi epodszywy. MOże ktoś jeszcze się wypowie i poradzi jaki robot warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz od dłuższego czasu napaliłam się na inesę i tak jeszcze waham się niby opinie ma dobre więc chyba się zdecyduję ale czekam na obniżkę ceny na magiczna planeta bo jest za 340 ale oni lubia zmieniać np w piątek był do popołudnia za 320 potem zmienili na 340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppp
upppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t4 t 334t
tylko KITCHEN AID i zaden inny, reszta to badziewie i denne podrobki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie tez szukam opinii na jego temat. Kenwoody są ponoć wytrzymał, ale mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja zdecydowałam się na zakup Cobbo Thermo Plus TP-6 i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie cenię go za funkcjonalność i uproszczenie prac kuchennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraZ
Dnia 2.09.2019 o 20:51, Gość Sylwia napisał:

Ja zdecydowałam się na zakup Cobbo Thermo Plus TP-6 i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie cenię go za funkcjonalność i uproszczenie prac kuchennych

Ja w poniedziałek odbiorę paczkę, jestem bardzo podekscytowana, bo od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem zakupu tego sprzętu, ale zawsze mi wypadało coś pilniejszego, ale w końcu kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×