Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinecka1990

Przedłużanie włosów

Polecane posty

Hej.... Wiem, że takich tematów było już wiele... Ale jednak chciałabym go odświeżyć. Planuję przedłużyć włosy na ringi wypełnione sylikonem... Mam włosy do ramion od 2 lat próbuję je zapuścić ale niestety nie wychodzi ponieważ moje włosy straszne się kruszą i niestety nie działają na nie żadne maski itp. Chciałabym abyście napisały mi waszą opinie na temat przedłużanych włosów, oraz sposoby pielęgnacji takich włosów... Uważacie, że takie włosy można samemu podnosić? Bądź za pomocą koleżanki... Czy lepiej jak zrobi to specjalista... Czy to prawda, że takie włosy należy rozczesywać po umyciu dopiero jak będą suche? Osobiście muszę codziennie myć głowę i obawiam się, że włosy te się szybko zniszczą i z puszą... Jak włosy u starej lalki barbie.:) Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4584935890345454545
nie rób tego gówna na głowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Jeżeli zabieg przedłużania czy zagęszczania włosów zostanie przeprowadzony w sposób właściwy to z naturalnymi włosami nic złego się nie stanie...Jeśli jesteś z warszawy lub okolic to koniecznie odwiedź studio Miraflores

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×