Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

betty80

Centrum Maximus

Polecane posty

Hej, jezdzicie tam na zakupy? Ja lubie wybrac sie raz na kwartal conajmniej ;-) biore wieksza sume i obkupuje sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię, zwłaszcza w ostatnim czasie, bo wcześniej to różnej jakoś tam rzeczy były. Można znaleźć mnóstwo ciekawych dodatków i ciuszków dla każdego - siostrzenicę już tam ubrałam od stópek po główkę, a mój luby w najbliższym czasie będzie tam jechał po wojskowe bojówy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię, zwłaszcza w ostatnim czasie, bo wcześniej to różnej jakoś tam rzeczy były. Można znaleźć mnóstwo ciekawych dodatków i ciuszków dla każdego - siostrzenicę już tam ubrałam od stópek po główkę, a mój luby w najbliższym czasie będzie tam jechał po wojskowe bojówy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tam jezdze na hurtowe zakupy ;-) Mozna rzeczywiscie kupic wszystko od spinki po kalosze. Od Kwiatow sztucznych po odkuzacz i firanki Odkrylam ostatnio sklep z pieknymi polskimi plaszcami ;) Feria barw i piekne fasony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nigdy tam nie byłam, a miejsce kojarzyło mi sie dotąd z bazarem i tandetą przez wiele lat. Moja koelzanka z pracy ostatnio sobie kupiał tam sporo ciuchów i twierdzi, ze tam jest mnóstwo fajnych sklepow...wiec sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Trelemorele - Zatem najlepiej samemu się przekonać :) @Marta-a - a jaki? :D i w której hali? :) Ja tam za to odkryłam super sklepik z patelniami, garnkami ceramicznymi i kolorowymi nożami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luphis
Mnie ostatnio tam dziewczyna z 2 razy wyciągnęła. Całkiem dużo fajnych sklepów można znaleźć, gdzie w końcu nie mam dylematu, czy dane spodnie to dla mężczyzny czy kobiety. No i nawet się za bardzo nie wykosztowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZigZak
A gdzie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×