Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julia777

spedzanie czasu

Polecane posty

Gość julia777

jak spedzcie dzien z niemowlakiem w domu w zime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano sprzątam i gotuję obiad, a mała bawi się sama w pokoju lub mi się plącze pod nogami. O 9 kładę ją spać i się spokojnie mogę ubrać, umyć i umalować. Mała wstaje o 10 i szykyjemy się na spacer. Przeważnie jesteśmy na dworzu ok 3 godziny, w tym zakupy. o 12-13 jesteśmy w domu, jemy obiad i po obiadku mamy leniwe zabawy typu ogladanie książeczek, wywalanie zabawek z pudeł i sprzątanie ich, przytulanie, przyklejanie magnesów na lodówkę. O 14 idzie spać do 16, a jak wstaje to ma dużo energii, więc jakieś zabawy ruchowe, prowadzam ją za rączki po mieszkaniu albo bawimy się w chowanego. Moja mała już jest taka rozumna dziewucha i sama pokazuje w co chce sie bawić, umie również sama się bawić a ja mogę spokojnie się pouczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstajemy o 10 przewijam mala, karmie, ogladam tv, o 13 znowu karmienie przewijanie i idziemy na spacer do 14 30, przychodzimy do domku, przewijam mala, podaje ciepla herbatke, robie obiad, mala spi tylko i wylacznie u mnie na rekach lub kolo mnie na sofie, takze rece mam uwiazane, czekam na meza, maz przychodzi o 5 i od 5 dziecko jest jego a ja odpoczywam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala wstaje o 7 wiec daje jej mleko, przewijam i przebieram ona sie bawi zabawkami albo ze mna jak ma taki dzien ze nie chce sama siedziec, pozniej ok 9.30 idzie spac i spi do ok 11, jemy kaszke i zwykle idziemy na spacer, wracamy o 14 na obiad mala je obiad i idzie spac do ok 16 jak wstaje to sie bawimy do 19 o 19 kapanie, mleczko i spanie, kazdy dzien wyglada narazie tak samo, czekamy na wiosne wtedy bedzie mozna lepiej spozytkowac czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×