Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liloo08

Delikatesy Centrum - ktoś pracuje/pracował???

Polecane posty

Gość gość
paczki,premie...,śmiechu warte,pracy coraz więcej,pracowników coraz mniej,kierownik udaje że. pracuje,a całą robote trzeba za niego odwalić.sprzętu do pracy brak,wszędzie wszystko na siłe,stare tępe krajalnice, ciąganie palet,itp.o braku przerwy i przychodzenie pół godziny przed czasem nie wspomnę..pozdrawiam pracowników DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta racja we wszystkim totalny syf bez premi żadnych świadczeń socjalnych zarobki mój Boże ktoś powinien się tym zainteresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Delikatesach Centrum to wielka porazka -pensje glodowe a w/g szefa - tylko dzieki panstwu "mamy "wyplaty 2000 zlotych brutto on by nie dal tyle. Admoswera w pracy: mniej niz zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Rotmance Szefowowie sà super. Każdy pracownik jest tak samo ważny jak i klient. Dzięki temu lubię swojà pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko pozazdrościć takiej pracy bo większość dnia tam jesteśmy a nie łupu cupu po pracowniku ja pracuję 42 lata pierwsze pss a teraz dc może przerobie do emerytury ciężko jest pozdrawiam wszystkie panie z Dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaulett
Prawda ze w DC Rogala zle sie dzieje .Jesli sie o cos zapytasz to mowia ze.porusza ta kwestie na zebraniu a potem robisz zdjecia i wysylasz przez 2 miesiace.Problem nie znika i jest zamieciony pod dywan. Zarobki marne.Tajemniczych klientow 77 ktorzy oceniaja aby nie dostac premi' bo to przeciez oszczednosc dla firmy'Na swieta dostajesz wiecej roboty i tyle.Musisz umiec wszystkie dzialy lacznie z kasa bo nie wiadomo gdzie pitrzeba kogo zastapic. Urlopy wpisuja czy chcesz czy nie po 1lub 2 dni w miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmykaj jak najdalej ,omijaj ten sklep wielkim łukiem.Wyzysk,oszustwo,praca ponad siły,ponad 220 godz. w miesiącu za marne grosze.ZERO szacunku dla człowieka.Klienci oszukiwani,sprzedaje im się wędliny nawet po dwa tygodnie ptzeterminowane jako pełnowartościowy produkt.MASAKRA długo by opowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Delikatesy Centrum organizuja imprezy firmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, pracowałam w delikatesy centrum na dziale mięsnym tylko 2 miesiące i odeszłam a dlaczego tylko 2 miesiące ponieważ koleżanka pracująca ze mną poszła na chorobowe i zostałam sama bez pomocy nie mówiąc nic czekałam jak zostanę doceniona i wynagrodzona i CO ? Pani która wypłaca wynagrodzenie w 1 miesiącu mi powiedziała że mi daje 50 zł więcej aby jak najmniej zostawało odpadów, przyszedł następny miesiąc nie dostałam nic bo mi powiedziano że nie byłam przy renamencie jedna wielka ściema!!! Nie docenia się pracownika ! Jest ciągle wymiana pracowników , obecnie chciałam się przyjąć ponownie bo są przyjęcia niestety nie zostałam przyjęta bo mówię prawdę i taka osoba nie może u tych właścicieli pracować [ mówię tu o pani Danusi bo ona przyjmuje ] omijajcie szerokim łukiem delikatesy centrum w białym dunajcu! Przypuszczam że właściciele o niczym nie wiedzą co się dzieje, dlaczego ciągle jest taka wymiana pracowników odeszły dziewczyny które pracowały od samego początku więc coś się dzieje !!! RZĄDZI PANI O IMIENIU DANUSIA NIE WIEM KIM TA PANI JEST U TYCH WŁAŚCICIELI !!! OMIJAJCIE Z DALEKA ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile w chwili obecnej zarabiacie w tym sklepie i jaki macie staż pracy? proszę napiszcie jakie zajmujecie stanowisko i ile macie na miesiąc netto. Ja dopiero zaczynam pracę w Delikatesach i wiem że będę mieć na razie minimum. Ciekawi mnie na ile najwięcej może liczyć w takiej sieci zwykły pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tyle samo ile zarabiasz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam pracowałam i miałam 3.500 z groszami i wcale się nie przemęczałam. Odeszłam bo dostałam lepiej płatną pracę blisko domu. Kierowniczka była super i na nic nie narzekała. Nawet premię dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akiedy w waszych sklepach sa robione remamenty,,po wprowadzeniu wolnych niedziel,,bo u nas wlasnie w wolna niedziele ,,ponoc dla dobra firmy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obóz pracy, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kormoran
Marne pieniądze ja tam pracuję,ale nie polecam ,słaba atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahhhj

Inna cena przy kasie a inna na półce to już norma w tym sklepie. Ostatnio kupiłam tam stary spleśniały ser. Wcześniej zdarzały się stare wczorajsze bułki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×