Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamausia w ciazy po raz drugi

jestem w ciazy po raz drugi a wlasciwie trzeci

Polecane posty

Gość mamausia w ciazy po raz drugi

i boje sie utyc. Pierwsz emalenswto stracilam ponad dwa lata temu w 3 mc ciazy. potem zaszlam w ciaze z coreczka: na teraz 17 miesiecy. i jestem teraz w trzeciej ciazy. Bardzo sie ciesze;) Boje sie tylko utyc. PIrwsza ciza +5 kg- nigdy ich nie zgubilam bo zaszlam w durga ciaze- przytylam normanie 15 kg, no moze tez 2-3 kilo za duzo. Tez 15 kg zgubilam, ale tych 5 niestety nie. WIem, ze to nie jest najwazniejsze, ale boje sie, ze przytuje i bedzie mi ciezko zrzucic te kilogramy potem. STaram sie racjonalnie jestc, ae jestem ciagel glodna i najchetniej bym jadla on stop! Jakie macie sposoby, zeby sie nie obzerac w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjj jjjjjjjjjj
wiesz co jesli sie czujesz glodna to moze jedz... Organizm moze tym razem potrzebuje wiecej... bo ja sie czulam non stop glodna i non stop jadlam a nie przytylam w ciazy nic, wrecz po porodzie wazylam mniej niz przed ciaza a naleze do osob bardzo szczuplych... Wg mnie organizm sam wie czego potrzebuje, chyba ze sama czujesz ze nie przemawia za Toba realny glod tylko Twoje kaprysy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie świruj i jedz
na odchudzanie przyjdzie czas po ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamausia w ciazy po raz drugi
Jestem glodna: leci mi slinka issie mnie w zoladku nawte 2 godziny po posilku. Najchetniej bym jadla mieso i ziemniaki ze skwarkami! Serio! Najdziewniejsze, jest to ze w noerrmalmnym stanie takiego jedzenia prawie nie ruszam. A teraz mi pachnie na odleglosc! WMuszam w siebie jogurty i owowce. Juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderkaaa
Chyba na to nie masz wpływu, a na odchudzanie bedzie czas po ciąży, ale od dzisiaj na www.pogrosiku.eu wszyscy nowi maja świetną ofertę, po rejestracji dostaje się ja mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamammaamama
witam,też mam 17-miesięcznego synka i jestem w 13tc :) w 1 ciąży przytyłam 16kg,teraz jem mało bo nie mam apetytu,nie przytyłam nic a wręcz schudłam 3kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×