Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dajcie propozycje na

sycące i tanie potrawy

Polecane posty

Gość do faceta:
ale o ktore konkretnie gowno ci chodzi? bo tu duzo roznych rzeczy bylo wymienianych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle bella
ja zawsze dzień wczesniej pytam co by zjadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bella bella:
a on co na to? musi ciagle wymyslac jakas inna potrawe i szukac przepisow, a ty to potem gotujesz, czy tak ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
Zapiekanka swojska, kartofle, parówki, kaszanki, kiełbasy, placki ziemniaczane, kopytka (co wy z tymi kartoflami?! To my świnie jesteśmy żeby nas tym zapychać?!), mielone i klopsy (pies z budą i łańcuchem, dziękuję bardzo!), fasola po bretońsku, pyzy z mięsem, kluski śląskie (znowu bezwartościowy zapychać dla świń)... I mój absolutny faworyt, po którym natychmiast wiałbym od baby: "roznego rodzaju zapiekanki makaronowe z resztami z lodowki" Nosz kurwa mać. Jeszcze mamy wam kwiaty za to przynosić, trucicielki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle bella
żyjemy normalnie- bez luksusów, ma swoje ulubione potrawy ale zawsze w niedziele gotuję coś wyjatkowego a tak gotuję zupy albo inne dania na które ma ochote a czasami po prostu jemy pizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaahahahahaa
znalazł się panicz co tylko kawior wpierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle bella
do faceata ja gotuje np: - zupę pomidorową - zupe ogórkową - zupę szczawiową - barszcz z uszkami - kotlety mielone z tłuczonymi ziemniakami - udka kurze w sosie czosnkowym - zrazy z farszem pieczarkowym albo z oliwkami , papryka i ogórkiem lub jabłkami i wiele innych czy takie dania by ci odpowiadały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
Odezwała się locha wypasiona na kartoflach, kiełbasie i żółtym serze. Zawalik po 40-tce i baj baj maszkaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do faceta:
jestem kobieta, ale w 100% sie z toba zgadzam, ze tego typu dieta nie jest ani smaczna ani zdrowa, ale za to kroluje na tym forum :D a ze swinskimi przemialami i kartoflakami pod rozna postacia, to juz wioda prym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
Nie wiem, to zależy czy to u Ciebie spływa tłuszczem, jak u niektórych kobiet :/ Mielone nigdy w życiu, bo jakiś koszmar, jeszcze smażone na tłuszczu. Ohyda. Kartofli w ogóle nie tykam, bo to żarcie dla świń, a nie dla ludzi. Potem widzę rówieśników albo ciut starszych kumpli- brzuchy, ryje poczerwieniałe, ciśnienie jak w wulkanie, zadyszka od kilku schodków. Masakra. Teraz już wiem, że to ich cudowne żonki planują jak najszybciej się ich pozbyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bella bella:
jak lubicie takie jedzenie, to spoko, ale mi twoje menu przypomina stolowke panstwowa z czasow prl'u, jak nic nie bylo i nikt o niczym nie wiedzial, tylko zupa i kotlety z przemialu czegokolwiek. ogolnie. inna rzecz, ze nieraz smakuje zjesc takie sentymentalne potrawy z dziecinstwa, ale nie ciagle, bo kiedy wtedy znalezc czas na poznawanie nowych smakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
Dokładnie! Wszystko smażone, tłuste i ciężkie. A gdzie ryby?! I to nie usmażone w grubej panierce albo pod tłustym sosem beszamelowym, tylko pieczone z ziołami! Gdzie warzywa! Cukinie, bakłażany, papryka, pomidory, ogórki, dynie- COKOLWIEK tylko nie kartofle i cebula!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaahahahahaa
tak tak a Wy to tylko kawior, małże, warzywka itd sretete i jesteście super zdrowi i piękni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle bella
nie przepadam za tłustym jedzeniem mięso na mielone sama miele z chudego mięsa smażę na oleju roslinnym a potem przegotowuję kartofle od czasu do czasu można zjeść- to nie one tucza a sosy które się podaje- ja sosów nie robie wogóle poza tym lubie też robić ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaahahahahaa
ona pytała o syte i TANIE potrawy a nie najdroższe warzywa, którymi raczą się metroseksualne wychudzone chłopiny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle bella
na wymyslne potrawy trzeba też mieć czas- ja muszę jeszcze dogladać dziecka, które nie zawsze ma ochotę siedzieć ze mna w kuchni gdy gotuję dodam,że nie mamy nadwagi, ani nie chorujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
1.Warzywa jako podstawa wszystkiego. 2.Białe mięso i ryby & owoce morza. 3.Rośliny strączkowe- ciecierzyca, soczewica. Soi nie lubię. 4.Wartościowe węgle- kasze, dziki ryż, razowe pieczywo. 5.Nabiał- sery pleśniowe, kefiry, jogurty, zsiadłe mleko, jajka,maślanki. 6.Owoce. 7.Czerwone mięso- zajebiście rzadko, nie śpieszy mi się na tamten świat. Jak już to z grilla stek z dobrej wołowiny. Trenuje 10 razy w tygodniu, zdechłbym na waszej śmieciowej "diecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
Rano codziennie siłka+ basen, a 3 razy w tygodniu mam taekwondo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle bella
a masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
Nie. Baby też nie:D Uznałem, że odwiedziny w klubach z go go wychodzą taniej, a teraz wiem, że też zdecydowanie zdrowiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
Ale dzieci to żadna wymówka, mam znajome młode małżeństwo z dwójką 3 letnich wyjców i dają radę. Ona lata na jogę i ćwiczy, gotuje zajebiście (swego czasu stołowałem się tam 3-4 razy w tygodniu), wygląda super, a on chodzi ze mną na taekwondo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle bella
skoro tak to nie będę cie przekonywać do mojej kuchni a gotujesz sobie sam? podziwiam,że o siebie tak dbasz i masz na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle bella
wiesz na to też wpływaja finanse i trzeba tez dać dzieciom jeść, a z tym trzeba ostroznie bo dziecko nie wszystko może jeśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
Sam:) Lubię gotować. Albo jakaś kobitka wpada i pichci, mam nawet swoją ulubioną, to wtedy kolacja i śniadanie i jeszcze masaż zrobi :) Albo ja wpadam do którejś na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle bella
im więcej piszezs tym bardziej ci nie wierzę bo jesli to wszystko prawda to musisz być niezłym playboyem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
Dzieci też powinny wpieprzać takich śmieci, jakimi tu kochane żony chcą wytruć swoich mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
Naaah, robię z siebie wrażliwego artystę z wypracowaną klatą. Zawsze działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
Moja ulubiona kobitka ma męża. Śliczna, 26 lat, inteligentna i chyba jedyna, w którym mógłbym się zakochać. Mąż jej kompletnie nie docenia (znamy się). Ja doceniłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
zauwazcie, ze pokarmy ktore wymienia dfhhjhjj (oprocz dobrej wolowiny, ryb i owocow morza) sa wlasnie TANIE !!!!!!!! no i sycace. i wcale nie sa wymyslne ;) prawdopodobnie duzo szybsze w przygotowaniu niz te wszystkie pierogi i kluski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhjhjj
O, wreszcie ktoś zauważył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×