Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklopotanamamamN

SKAZA BIAŁKOWA- JAK DBAĆ O SKÓRĘ NIEMOWLAKA...

Polecane posty

U nas skaza wyszla w 4 miesiacu-straszna skorupa na glowie i szorstkie poliki. Pediatra odrazu przepisal bebilon pepti, linomag i advanced(wszystko na recepte) a!i krople hipoalergiczne i po 3 dniach wszystko zeszlo: idz do innego lekarza albo kup odrazu bebiko HA(HIPOALERGICZNE). a co do mleka to mala byla od poczatku na bebiko, itd(tych slodkich) a jak jej dalam bebilon pepti to odrazu zaczela pic i wogole nie wybrzydzala ze gorzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
moja córka tez nie miała problemu z piciem hydrolizatu. dostaje nutramigen. do tego podaje latopic, probiotyk dla dzieci z alergia pokarmową i azs. trzeba go podawać około 3 miesiące żeby przyniósł efekty. do smarowania używam a-dermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Majcik
Witam ! U mojej córeczki 11 mc lekarz stwierdził skazę białkową . zalecił tylko przez pół roku nie dawać produktów mlecznych czy mogę sama wprowadzić bebilon pepti 2 ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 12.04.2013
stary temat ale i ja się dołacze. dwa tyg temu u synka na buzi pojawiły sie czerwone kropki, policzki zrobiły sie szorstkie, az takie łuski mu sie suche robiły. lekarka dała dwie masci do zrobienia :z wit A i E i druga z eurocinem czy jakos tak. owszem polepszyło się ale nie zeszło całkeim. po tyg inna lekarka kazała odstawić cyca i przepisała bebilon pepti niby lepiej ale i tak ciało ma w takie drobniutkie kropeczki niewiem skad sie bierze to dziadostwo bo ja ani mleka ani nic mlecznego nie jadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Majci
Maja też ma takie poliki i nam powiedziała że tylko sinlack mam dawać nic więcej ... To jest naprawdę dziwne wszystkiego dowiadywałam się od znajomych bądź przez internet >A jak pytałam dziś pielęgniarkę w przychodni o to mleko to patrzała na mnie jak na UFO :) Podałam jej belilon pepti zmieszany z bebiko ha żeby stopiwo przejść na to mleko zobaczymy jaka bd reakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Majci
Maja też ma takie poliki i nam powiedziała że tylko sinlack mam dawać nic więcej ... To jest naprawdę dziwne wszystkiego dowiadywałam się od znajomych bądź przez internet >A jak pytałam dziś pielęgniarkę w przychodni o to mleko to patrzała na mnie jak na UFO :) Podałam jej belilon pepti zmieszany z bebiko ha żeby stopiwo przejść na to mleko zobaczymy jaka bd reakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 12.04.2013
wrrr zła jestem że dalej niewiadomo co to i jak temu zapobiec. karmiąc piersia naprawde sie oszczedzałam zeby małemu nie zaszkodzic a tu dupa... we wtorek znow do lekarki zobaczymy co powie... najbardziej mi zal mojego mleka ktore musze odciagac i wylewac, a małemu dawac ten bebilon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zammmmmmmmmmia
a mi dermatolog powiedziała żeby dziecka nie kąpać w krochmalu bo wysusza skórę ja kąpię w emolium i nawilżam emolium skóra specjalna balsam ale chce przejść na La Roche-Posay dostałam próbkę i małą posmarowałam i rewelacyjna skórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zammmmmmmmmmia
ja tez daję sinlac robię go na soku, nutramigen kisiel na bobofrucie deserki zupki z królikiem kurczakiem lub indykiem czasami kupię obiadek z jagnięciną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Majci
Skaza białkowa niby nic a oszaleć można ;/;/:/nie wiadomo co dawać by nie zaszkodziło w przypadku koleżanki nie wiadomo co jeść ;/ a u alergologa byłaś może on coś pomoże ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zammmmmmmmmmia
my leczymy córkę u gastrologa, mi nie kazała podawać mleka bebiko ale enfamil ha jak będę przechodzić z nutramigenu. Moja może tylko 2 razy pić mleko bo ma za dużo wapnia. Wit D też nie może dostawać tylko tyle ile jest w mleku. Moja mała wczoraj jak jadłam grochówkę tak płakała że musiałam jej dać i parę łyżek zjadła, bałam się że może ją brzuszek boleć ale nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Oliwi
Witam wszystkie mamy dzieciaczków ze skaza białkowa i nie tylko:) My mieszkamy w uk i najpierw lekarz stwierdził ze to tradzik niemowlęcy i ze panikuję mowiac ze to skaza.Dopiero pediatra Polka potwierdziła moja teze i przepisała mleczko nutramigen,crem epaderm i kąpiel w oilatum.Dopiero po tym cera córeczki powrócila do stanu normalnego.Jutro idziemy znow po mleczko gdyz jest na recepte a nam sie juz konczy bo pani doktor przepisała nam 2 puszki na 2 tyg,Po czym moja niunia w ciagu tygodnia zjadła dwie:)No i mamy do jutra problem gdyz musimy na noc dac mleczko sma sojowe i niewiemy czy do jutra jej znow nie wysypie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKK

na mleko też trzeba uważać, nas uczulił nawet Bebilon Pepti DHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×