Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelka8103

ortodonta Katowice

Polecane posty

hej, mam 29 lat i zdecydowalam sie znow na leczenie ortodontyczne. Niestety znow, bo wczesniejsza proba sie nie powiodla niestety z winy ortodontki... no ale nie chce sie denerwowac i o tym pisac. potrzebuje namiar do dobrego specjalisty ortodonty w Katowicach, ktory zalozyl by mi aparat z zamkami samoligaturujacymi. prosze dajcie znac jakie macie doswiadczenia. bede wdzieczna rowniez za ostrzezenie, do kogo mam nie pojsc... pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalettaa
nie jestem z katowic, więc ci nie poradzę...ale przede wszystkim patrz czy lekarz ma SPECJALIZACJĘ z ortodoncji. Teraz namnozyło się "ortodontów" po jakichś trzymiesięcznych czy rocznych kursach, którzy hm... nie za wiele umieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalettaa
jak ci lekarz reklamuje sie słowami: specjalista stomatolog, ortodonta, chirurg szczękowy to WIEJ..., bo nie iwem czy jest taki stomatolog co ma jednoczesnie specjalizację z chirurgii i ortodoncji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiczek24
Ja bym też prosiła o jakiś namiar na dobrego orto i w miarę z przystępnymi cenami. Jestem z Żor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia975
Dwa lata temu zakładałam sobie aparat u doktor Maruszewskiej, przyjmuje w Dąbrowie Górniczej i Będzinie. Co prawda to nie Katowice, ale może ktoś będzie szukał w okolicach. Cenowo jest ok. Przy mojej wadzie zgryzu leczenie trwało 14 miesięcy, ale opłacało się tyle wytrwac z aparatem - efekty są super, moge się teraz bez skrępowania uśmiechać kiedy chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia, a dasz na gte Maruszewską jakies namiary ? Teraz rozglądam się za ortodonta dla córki (14 lat) i zalezy mi na tym, żeyb był naprawdę dobry - koszty aparatu i wizyt sa pewnie wysokie, ale nie ma co oszczędzać, jeśli dziecko ma sporą wadę zgryzu i przez to duże kompleksy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona nie jest z Katowic a ja dojeżdżać nigdzie indziej nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajna ortodontka przyjmuje tu - http://www.borczyk.pl Iza Walawender, nie wiem, kto tam jeszcze zajmuje sie ortodoncją, ale pani Iza jest bardzo serdeczna i przede wszystkim kompetentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh jak isc do ortodonty, to tylko prywatnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izissss
Korzystałam z usług stomatologicznych u borczyka, bardzo fajna i nowoczesna klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat i zastawiam się czy warto jeszcze brać się za zęby. Nie są bardzo krzywe, ale tez nie wyglądają idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, a czemu nie. Teraz sa różne rodzaje aparatów na zęby, to wcale nie musi się rzucać w oczy. Ja zdecydowałam się na leczenie ortodontyczne jak już byłam na studiach. W Katowicach warto wybrać się do tej pani Hornik-Pietrzyk http://www.ortodonta-katowice.pl. To ortodonta z dużym doświadczeniem i super podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostrzenica ma aparat i jeżdżą do Sosnowca do ortodonty. nie pamiętam cen no i nie wiem czy mają taki aparat jaki chcesz ale myślę, że warto sprawdzić co i jak :) informacje i ceny znajdują się na stronie: http://stomatologia-palyga.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiś ortodonta dla osób dorosłych ? polecicie kogoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dorosły też może sobie wyprostowac zeby jeszce??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna1979
Jasne że mozna Dobry ortodonta potrafi zrobic cuda niezleżnie od wieku, ale wiadmo ze kazdy przypadek trzeba rozpatrzeć indywidualnie bo wszystko chyba nie jest mozliwe. A Pani Ewa Maksym z wspomnianego Asra Dent t fatycznie wybitny fachowiec, leczę u Pani dr moje dwie córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra tuz
Jestem z Katowic ale i tak do ortodonty jeździłam do Wrocławia;) Dokładnie do dr Iwony Gnach Olejniczak;) Dzięki pani doktor w końcu nie wstydze się wampirzego uśmiechu ;) Precyzyjnie dobrała mi aparat,wizyty kontrolne były bezbolesne a ząbki mam teraz śliczne;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ortodontę mogę polecić tutaj: http://royal-dental.pl. To klinika, która mieści się w Chorzowie, ale myślę, że te kilkanaście minut drogi nikogo nie zbawi, a naprawdę warto. Ja też zdecydowałam się na aparat już w dorosłym wieku i gdyby nie specjaliści z kliniki Royal, którzy doradzili mi bardzo nowoczesny aparat samoligaturujący, nie wiem, jak to wszystko teraz by wyglądało :) Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabinet Pani Doktor Namyslowskiej jak najbardziej nie polecam.Jestem mocno zawiedziona przebiegiem leczenia i mam nadzieję że znajdę jakiegos innego lekarza który się podejmie zakończyć moje leczenie W listopadzie mijają trzy lata jak mam aparat staly a efektów jak nie było tak nie ma.Nie mam wrażenie że Pani Doktor na prawdę zależy na tym by usunac U mnie szybko wadę i mi pomoc chodzi tylko o kasę .Nie miałam dużej wady zgryzu, z kazdym dniem coraz bardziej żałuję się zdecydowałam na leczenie w tym gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz syn się trochę pomęczył ze stałym aparatem na zębach, ale przynajmniej już ma z głowy. Nie będzie musiał w dorosłym życiu się w to bawić. Jesteśmy wdzięczni gabinetowi www.ortodonta-katowice.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie pomogę jeśli chodzi o Katowice...Mieszkam co prawda włańnie w tym mieście, ale do ortodonty z moim dzieckiem jeździłam do Częstochowy. Jest tam świetny specjalista. Nie żałuję przejechanych kilometrów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie pomogę jeśli chodzi o Katowice...Mieszkam co prawda właśnie w tym mieście, ale do ortodonty z moim dzieckiem jeździłam do Częstochowy. Jest tam świetny specjalista http://ortodontaczestochowa.com.pl. Nie żałuję przejechanych kilometrów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mogę polecić  w Katowicach stomatologa ze specjalnością ortodonta Machniak Dariusz. Przyjmuje - Józefowska 114 (obok budynku archiwum państwowego), kameralny gabinet, dobry dojazd, jest gdzie zaparkować. Gość zna się na rzeczy -ma 2 specjalizacje w tym z ortodoncji, stale uczestniczy kursach, szkoleniach - na bieżąco z nowościami. Znajdź go w necie, poczytaj. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w krakowie polecam Stomatologię dr Cichonia - jest świetny ortodonta tam, potrafi doskonale zrobić uśmiech rowny i łądny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w Katowicach jest Rock Your Smile, z tego co widziałam. W Warszawie i Poznaniu ich gabinety cieszą się dużą renomą, tak że polecam sprawdzić też tę opcję w Katowicach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×