Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamilkaaaaaa

TESCIOWA PIJACZKA A KONTAKTY Z WNUCZKA???

Polecane posty

Gość kamilkaaaaaa

tam mam pytanie czy moge zalatwic rodzinie ojca mojego dziecka (zyjemy bez slubu) zakaz zblizania do naszej 8mc coreczki? zamierzam sie z nim rozstac i nie chce zeby moje dziecko mialo kontakty z jego rodzina poniewaz : - brat , 4 lata siedzial w wiezieniu , codziennie jara marihuane i nie wiem co sie wokol niego dzieje - matka alkoholiczka , niezrownowazona , ogolnie przyklad patologii co drugie slowo na k.... , wiedziala ze jej dzieci cpaja ale jej nie przeszkadzalo to, poza tym obawiam ze nawet niechcacy przez swoja glupote moglaby dziecku zrobic krzywde (np dziecko skonczylo tydzien a ona mowi ze co ze mna za matka jak nie daje dziecku WIBOWITU , i milion podobnych chorych rad) - moj chlopak - problemy z polcija, rowniez codziennie pali marihuane , odnosi sie do mnie wulgarnie , nie zajmuje sie dzieckiem wogole, nawet jesli mam grype czy angine ma to gdziec ze ja zaraze , ogolnie cpa i gra na gierkach jak dziecko mimo ze ma 32 lata :O - jego ojciec tez kiedys w wiezieniu obecnie nie pije i tylko co niego nie mam obaw , wiec nie mam nic przeciwko jesli chodzi o widzenie z wnuczka. natomiast najgorsza jest tesciowa ktora podejrzewam ze ma cos z glowa wychowala sie w domu dziecka i byc moze dlatego taka jest teraz . czy moge liczyc na to ze sad zakaze zblizania sie ich do dziecka ? tzn matki i brata? lub co najwyzej pozwoli na widzenia tylko w mojej obecnosci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×