Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

faceci sa naprawde prosci

Polecane posty

witam :) zakladalam tu wczesniej temat ze znalazlam na poczcie swojego faceta zdjecia jakiejs innej dziewcyzny zdjecia nie sa erotyczne, po prostu takie zwykle zdjecia twarzy tylko ja wiem ze oni mieli kiedys kontakt ale on obiecywal ze od wakacji kontakt sie urwal widze jak sie urwal w nerwach napisalam do niej, teraz bym tego nie zrobila on do mnie zadzwonil, krzyczal ze jako kto sie jej przedstawilam ja powiedzialam ze nie boj, nie jako twoja dziewczyna bo bylbys spalony i kontakt sie urwal z moim niby facetem :) faceci sa tacy prosci, po co takie cos ukrywac? po co klamac? po co? nie lepiej odejsc jak jest zle? tylko skoro ciagle mowi i zachowuje sie i pokazuje ze oszaleje jak mnie nie bedzie, a po kryjomu jakies romanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest najgorsze w tym wszystkim to fakt ze on nie martwi sie o mnie ze sie zle czuje i ze czuje sie oklamywana, tylko martwi sie tym, jako kto ja sie jjej przedstawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Agnieszko bo niewiele osób potrafi szczerze do bólu rozmawiać i mówić o tym co się im nie podoba/co się psuje itp. w związku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazca na kafe
to nie prostota faceta a prostactwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghdfdsfdfsgsd
Chyba w temacie zapomniałaś dodać mój facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfghdfdsfdfsgsd -> my wszyscy jesteśmy prości ;] nam 16 kolorów do życia wystarczy. tak i nie - to proste odpowiedzi i naprawdę bardziej rozbudowanych nie potrzebujemy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadajesz sie z prostymi
to co sie dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghdfdsfdfsgsd
Levviatan Skoro uważasz się za prostego to już twój problem(albo i szczęście),ale ja taki nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak a teraz jeszcze do mnie cwaniak dzwonil i znowu pretensje czemu pisze wiadomosci do jego znajomych no halo. przeciez wczensiej mowil ze nie maja kontaktu? ja mma dosyc tego popapranca, ciagle probuje mnie wpedzic w poczucie winy ciagle twierdzi ze mi nie klamie, aja go przylapuje na klamstwach a pozniej mi wmawia ze ja jestem wariatka a ja pozniej mam wyrzuty ze moze faktycznie jak wiedzma sie zachowuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham go, ciezko mi sie odkochac z dnia na dzien nie mam rozowych okularow na nosie bo wiem ze ma mnostwo wad problem tez jest ze mna bo ja mysle ze jestem beznadziejna i nigdy nikogo nie znajde, ze to chyba jedyny facet ktory jest ze mna z litosci :p :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochasz? a może kochasz złudzenie którym on jest to raczej ty jesteś z nim z litości skoro chcesz trwać przy kimś kto ciebie oszukuje non stop. i zapewniam ciebie urody ci nie brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonil do mnie teraz powiedzialam ze nie zycze sobie zbey do mnie dzwonil, nie zycze sobie zadnej proby odezwu z jego strony koniec, zarty sie skonczyly ja mma 22 lata, on 28, on dalej bawi sie w podchody a mnie to nudzi niech sobie inna znajdzie na takie pitu pitu nie jestem stara ani nic, ale chcialabym miec nromalnego faceta, ktory bedzie mnie kochal i szanowal, nie musi mi mowic wszystkiego, bo ja tez mam swoje sekrety, ale nie bedzie mnie klamal jesli chodzi o kontakty z innymi dziewczynami najsmieszniejsze ze on mi mowil prawie wszystko o swoich kolezankach, ale jak pytalam o ta jedna to zaraz sie denerwowal, zmienial temat, pytal czmeu ja pytam czy to takie wazne niech sobie dalej cos ukrywa ale nie przede mna koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak ją lubi to niech idzie do niej sajonara droga wolna :) znajdziesz odpowiedniego faceta tylko pamiętaj unikaj takich co chcą ciebie jak najszybciej zaciągnąć do łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie go spytalam teraz, skoro mu jest ze mna tak zle, to dlaczego nie odejdzie? dlaczego jest ze mna i mnie klamie? a on - ojezu agula ciagle tylko odejdz i odejdz, i zaraz zmiana tematu czy do niego na weekend przyjade juz pedze! boze mam dosyc, siedze w pracy, mam rzeczy do robienia a ja sie smuce jakims czubkiem ktory nie jest w ogole wart tego wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mnie chyba traktuje jak taka furtke ewentualna nigdy nie powiedzial na glos ze chce ze mna byc, ale robil wszystko zeby mi pokazac ze chce nigdy nie slyszalam ze mne kocha, raz mi powiedzial w grudniu, a pozniej sie wypieral ze ja zmyslilam no jasne, bo jestem po prostu nawet nie mam slow zeby opisac to, sama zmyslam i wmawiam facetowi ze tak mowil :o ja i tak wiem ze on bedzie dzwonic, powiedzial mi ze on i tak wie ze bedziemy razem ostatnio sie pytal czy zdecydowalabym sie na dziecko z nim w nastepnym roku no jasne, najlepiej dziecko, a deklaracji to zadnych mimo ze mowil ze jakyb mnie z kims innym zobaczyl to by facetowi gebe obil a mi to wybil z glowy :o eh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje że ty jemu jesteś tylko do seksu potrzebna i do wyglądania :/ nie myśl o nim bo nie jest tego wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że po prostu aby miał z jakaś ładną dziewczyną pokazać w towarzystwie :P odległość zawsze rozwala związki. szczerze to lepiej znajdź sobie kogoś tutaj na miejscu dla kogo będziesz życiem a nie dodatkiem do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tam bylam z nim tam go poznalam ja zdecydowalam sie na powrot bo studia i w ogole narazie wlasnie tak jest od pazdziernika, widzielismy sie juz z 4razy wiec moze przesadzilam ze co 3 miesiace ;) tak ma byc tylko do lipca, nie dluzej bo on w lipcu wraca duzo razem przeszlismy, ja troche inaczej do niektorych rzeczy podchodze, on tez i dlatego sa klotnie nigdy nie ma winy po jednej stronie, i obie strony powinny nad soba popracowac poza tym ja jestem straszna wiedzma, wszystko chce kontrlowac, miec na cacy a jak cos sie wymyka, to od razu jest bunt i awantura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zauważ że on ciebie oszukuje chcesz być z kimś kto non stop kłamie przez co będą non stop kłótnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczosza
bo on chce być z tobą ale tamta pociąga go seksualnie np dobrze robi loda facet NIGDY nie odmówi sobie czegoś takiego może nie chce z tamtą być ale chce tacy są faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oni ze soba nie spali ludzie nie piszcie takiego czegos nie spali ze soba bo o tym wiem jedynie co sie widzieli 3 razy po 2 godziny i niby mieli kontakt ja ich nie przylapalam za reke jak pisali do siebie sama tak smiem twierdzic, i sadze, ale on mowi ze nie maja ona mi napisala ze jak mi na nim zalezy to mam walczyc, zeby nie myslec o niej bo ona nic dla niego nie znaczy, zebym walczyla i zyczy mi szczescia wiem ze nie spali, po prostu mysle ze maja ze soba kontakt ale za reke nie zlapalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamie mnie jesli chodzi o ta dziewczyne chociaz w sumie sama juz nie wiem, ja go nigdy za reke nie zlapalam, nie widzialam rowniez zeby do niej dzwonil ani pisal jedynie to sa moje domysly po tym zdjeciu, sama mysle ze nikt tak znajomym ot tak zdjecia nie wysyla powtarzam ze za reke nie zlapalam, mysle ze maja kontakt on sie zarzeka ze nie, ona tez mi napisala z enie nie maja jak sie widziec bo tak jak napisalam wczesniej on jest zagranica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, o innych kolezankach wiem, wiem w sumie o wszystkim co sie dzieje w jego zyciu, z kim sie spotyka, z kim pisze, zazwyczaj robil to przy mnie, pisal i dzwonil przy mnie, ale jak pytam o nia to kurde sie zaczyna denerwowac i mowic ze mu wmawiam cos, czego nie robil ja jestem strasznym zlosnikiem i ejstem uparta, wierze mu ale dopiero jak uslysze ze ma z nia kontakt to dam spokoj mimo zenawet jakby nie mial z nia kontaktu, to ja i tak bede mu dziure wiercic zeby mi powiedzial ze maja ten kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh nie przejmuj się jakimś prostakiem. Ja też kiedyś miałam faceta, który mnie okłamywał na każdym kroku, a przyłapany na kłamstwie wymyślał inne kłamstwo aby to pierwsze zatuszować :P Najlepsze kłamstwo to było jak z nim zerwałam, to się dowiedziałam że mnie utrzymywał cały czas i to on mnie rzucił :D Są osobniki co nie potrafią żyć bez kłamstw i zdarzają się tacy wśród obu płci.niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak jak mowie, on mi generalnie nie klamie, pokazuje mi ze chce ze mna byc ale nigdy mi nie powiedzial ze mnie kocha dzisiaj mi powiedzial ze jestesmy w zwiazku, ze jestesmy razem, i dlaczego ja go ciagle o to prosze zeby mi powiedzial kim dla niego jestem powiedzial ze musze zrozumiec ze niektorzy ludzie nie umieja rozmawiac o uczuciach rozumiem to bo znam takich ludzi ale sorry kumplom opowiada ze jestesmy razem, a mi tego nie potrafi powiedziec? tylko tu nie chodzi o to zeby sie pochwalic bo akurat ci kumple mnie nie lubia:P chodzi o to ze po prostu mysle ze oni maja kontakt, oni mowia ze nie, ja ja znam i wiem ze nie rzuca tak slow, napisala ze kontakt sie urywa czy ona by chciala czy nie, i zebym nie myslala o niej nawet jesli mieli kontakt, to chyba wazniejsze ze wybral mnie? dobrze mysle czy nie? ale wiem ze lozka nie bylo na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co lepiej pogadaj szczerze ze swoim facetem o tym czego chce od ciebie itp. bo jak widzisz on kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz pewność że łóżka tam nie było to nie widzę problemu ( tylko czy można taką pewność posiadać?) Skoro chce być z Tobą i Ty chcesz być z nim to spróbujcie zobaczysz jak sytuacja się rozwinie i czy faktycznie nie ma już z nią kontaktu. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×