Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijankaa123

Wasze piosenki na PIERWSZY TANIEC! Zapodajcie jeśli już macie :)

Polecane posty

Gość ópisątko
tylko w twoich dloniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza piosenka to
seal- secret nie po polsku ale ja mam slub miedzynarodowy. na sluby polskie wydaje mi sie, ze piosenki nie po polsku sie nie nadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijankaa miałam tę sama piosenkę.Co prawda ślub już ponad rok temu ale sentyment pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvidngbnefevonrfCPSXM
w lipcu byłam na weselu, na którym para młoda tańczyła pierwszy taniec do piosenki Pauli, już wieeeem, że od dziiiiś.... ogólnie okropna piosenka jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkalunia
Ślub półtorej roku temu, piosenka what the world needs now is love. Prosty tekst zrozumiały nawet dla Polaków :) a piosenka śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna ta pierwsza piosenka
ale strasznie długa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mielismy piosenke
seal'a- kiss from a rose. I do niej zatanczylismy walca wiedenskiego. Wyszlo bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaM
autorko,nasza byla piosenka Janusza Radka "Dziekuje za milosc" piosenka cudowna, słowa..brrrr az ciarki wychodzą....bardzo osobista...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem no nie wiem ech
ja mialam slub w 2005 r i pierwsza piosenka to "bo jestes ty" krawczyka a podoba mi sie tez, kayah i kiljanski nie pamietam tytulu cos tam "tylko twoja dlon staly ląd"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masters
stokrotkaM - piękna nutka, tekst tej piosenki będziemy mieli na zaroszeniach ślubnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaakkaa
paula6-85 - a choreografię zrobicie podobną? bo jeśli nie będzie skoku pod koniec goście będą zawiedzeni. chyba większości ludzi ta piosenka się z nim kojarzy i będą czekać na końcową figurę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tą końcową figurką to mógłby być kłopot, chyba że na leżąco, podpierając dodatkowo nogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivianaaaa
Ja tam ślubu nie planuję jeszcze ale wybrałabym "Kayah & Kiljański - Prócz Ciebie nic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tanczylismy do piosenki Karolaka "Zabiore Cie" w wykonaniu oryginalnym , nie chcielismy, zeby zagral zespol, poprostu dalismy plytke z oryginalem. Zastanawialiśmy sie jeszcze nad Farba "Chce tu zostac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
moja piosenka trwa 6 minut, jest długa ale jest piękna, mało znana i się nie pochwale nią. Troche za długa ale za to nie bedziemy musieli "leciec" do pierwszego tańca bo piosenka nie skonczy nam sie za 3 minuty. Podejdziemy do siebie swobodnie, sala duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzioszka "zabiorę cię" to nie jest piosenka karolaka a zaspołu "kancelaria" Takich rzeczy nie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×