Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szeryfff

TOP 10

Polecane posty

Gość Szeryfff

Top 10, którzy doprowadzili mnie do śmiechu: 1.Perwersj 2.Summer19 3.Debil_Woman 4.Alicja w krainie czarów 5.zenibyja 6.Koci pazurek 7.Casi 8.Ajron 9.Innos 10.la_fin_du_mode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeryfff
Nie mieścisz się w skali ocen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeryfff
Nie o to chodzi;) a na jakie miejsce zasługujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najmniej pierwsze, ex-aequo z Perwersją, moją dziewczyną Zbyt często piszą o nas w jednych tematach jako "najbardziej żallosne szmaty" albo "vera i perwersja to kurrwy" Ja chce być na pierwszym! Np taki "zenibyja" nie potrafi sklecić zdania, ba! i ma brzydkiego penisa :classic_cool: ze stulejka jak rękaw czarodzieja :classic_cool: Koci pazurek to nudziara. Siedzi na d/u i zajmuje się swoimi sprawami forowymi. Chyba muszę ułozyć nowa listę, bo wydaje mi sie, że verita santa re nadstawia ci posladów. 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeryfff
Widzę, że znasz wszystkich, to może o każdym z listy coś powiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Perwersje, ALicję i Ajrona nic nie powiem :) No ok. I ❤️ Ajron jak Irlandię. :D Na Summer szkoda czasu. Nie wiem co to "Casi" Innos to jakiś prawik z uszczelka na jajach. Nie znaju jeszcze. La fin to mentalny stulejarz. Mogię już być na pierfsszym, Szeryfie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeryfff
Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mnie nie znasz to dlaczego obrażasz ? Wpisz tą Panią na pierwsze może się uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezelowany tomek
najlepszy obciag; bó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeryfff
Bedzie tak, Vera i Perwersja będą na pierwszym summer19 zamienimy miejscami z zenibyja, Casi stąd wykopiemy a na jej miejsce wstawimy Innos, i każdy niżej awansuje na wyższą pozycje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeryfff
Bedzie tak, Vera i Perwersja będą na pierwszym summer19 zamienimy miejscami z zenibyja, Casi stąd wykopiemy a na jej miejsce wstawimy Innos, i każdy niżej awansuje na wyższą pozycje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I ❤️ Ajron jak Irlandię. " A mię? 😭 Mówiłaś, że mię jag Koreę. :classic_cool: Tylko nie pamiętam którą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeryf, kochałabym Cię ❤️ Perwersjo ❤️ kocham Ciem jag Koreę Południowom, Dakotem Północnom i całe wschodnie wybrzeże (jurla, jurla, jurla...) JU ES EJ :D I przepłynęłabym dla Ciebie całą Angarę, która jest prawym doplywem Jeniseju :classic_cool: ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezelowany tomek
najlepszy sik w 69; Mariolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×