Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KORNEL I INES

SUMMER19 TO....

Polecane posty

Gość BUG_BRONZOWEGO_SŁOŃCA
widocznie, jestes za głupia na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, Ty jako mądra osoba powinnaś wiedzieć, że nie każdy ma zdolności muzyczne, pseudo muzyczne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUG_BRONZOWEGO_SŁOŃCA
Wysluchalas do ostatniej nuty, tego jestem pewny muhahaha. Nie oparłabyś się ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUG_BRONZOWEGO_SŁOŃCA
naśladował? jeżeli myślisz, ze chodzi o warstwę muzyczną to się myslisz, chodzi o przekaz dla CIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUG_BRONZOWEGO_SŁOŃCA
POCZEKAJ ZARAZ PRZYJDZIE WIELKI BETONOWY ZLEW I POKAŻE CI JAK SIE TO ROBI SUCZKO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELKI_BETONOWY_ŁABĄDŹ
EJ SUMMER, GÓWNO OBCHODZI MNIE CO TY UMIESZ, A CZEGO NIE UMIESZ. CHOCIAŻ JAK KAŻDA KOBIETA MUSISZ UMIEĆ ROBIĆ GAŁE I PCHAĆ WÓZEK, TO PODSTAWA. W WIELKIM, DREWNIANO-BETONOWYM MURZYŃSKIM GETTO W KTÓRYM SIĘ WYCHOWAŁEM, JAK KTOS NIE ODPOWIE CI NA DISSA TO JAKBY CI KOTA ZAMORDOWAŁ. TO WYRAZ BRAKU SZACUNKU. JAK SIĘ SPISZESZ TO UPOLUJEMY ŁABĘDZIA NA UROCZYSTĄ KOLACJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim środowisku panują inne zasady, więc do Twoich się nie dostosuje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELKI_BETONOWY_ANDRZEJ
Nie masz za bradzo wyjscia Summer. Wiesz, że nie damy Ci spokoju :) Przemysl to summer. Tak czy inaczej masz tydznień na to, licząc od dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEDZIC_PRUSKI
W TAKIM RAZIE BĘDZIEMY ZMUSZENI CIĘ DISSOWAC JAK BURĄ SUKĘ DO SKUTKU. TRUDNO. CO ROBIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziedzic, widziałem w innym topiku, że cyfra zaliczanych dup ci skacze. Godne pozazdroszczenia, szczególnie, że mało jest takich ogierów w internecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEDZIC_PRUSKI
@Androgen TRUDNO. CO ROBIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN_SPADOCHRONIARZ
DLA CIEBIE MI NIE SZKODA, TORFIE! DOBRZE, ŻE UMIESZ POSTĘPOWAC Z TROLLAMI, ALE JA NIE TROLLUJE TYLKO NA CIPY PLUJE. SUMMER, MASZ ODPOWIEDZIEĆ, KURWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZOŁGISTA_69
TAAAAAAK! SŁYSZAŁAŚ O LIL KIM? A O MISSY ELLIOT? KURWA, MASZ NAGRAC ODPOWIEDŹ, KURWA, BO NICI Z PIECZONEGO ŁABĘDZIA. KURWA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelcia9001
haha, odpowiedz tym baranom niech im szczęka opadnie :/ naprawde chyba za dużo czasu wolnego teraz dzieciaki mają. SUMMER19 WYGRA BEEF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopczyku, muszę coś Ci wyjaśnić, o dissa prosi się osobę, która też należy do środowiska hip-hopowego a ja do takiego nie należę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZOŁGISTA_69
JAK NIE NALEZYSZ JAK NALEŻYSZ, WŁAŚNIE CIĘ WPROWADZILIŚMY. SUMMER NIE BĄDŹ PEDAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co Wy tam piszczycie to nie świat hip hopu tylko świat nudnych ferii zimowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZOŁGISTA_69
TO LEPIEJ ZACZNIJ SŁUCHAĆ JAYA-Z, NWA I WU-TANG, BO MASZ TYDZIEŃ NA ODPOWIEDŹ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEDZIC_PRUSKI
JOŁ SUMMER, JAK TAM PRACĘ NA ODPOWIEDZIĄ, NAPISAŁAŚ JUŻ COŚ? PRZYPOMINAM O TERMINACH, BIJACZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEDZIC_PRUSKI
TO NIECH CI MAMA NAPISZE ;) SUMMER, NIE BĄDŹ FRANCJA, PODEJMIJ WALKĘ SUKO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką walkę, diss to wypominanie wad, a ja Was nie znam , Wy mnie też nie, nie jestem dziwką, suką, kurwa, jak mnie tam określano, więc mam Was w ass :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ_ZŁOTA_WANNA
KURDE SUMMER, JAK TAKA OBLATAMA JESTEŚ W TEMATYCE HIPHOPU TO NIE WIDZĘ PRZESZKÓD ŻEBYŚ NAM ODPOWIEDZIAŁA. PRZEPRASZAM ŻE NIE NAZWALIŚMY CIĘ PANIĄ, KSIEŻNICZKĄ I KOLEŻANKĄ TAK JAK DISSUJĄ SIĘ MURZYNY NA WSCHODNIM WYBRZEŻU. POZA TYM NASZ DISS NIE JEST BEZPODSTAWNY: "POWIEDZIAŁAŚ ŻE W TEMACIE MAMY SYF, NO TO MASZ PROBLEM, MASZ Z NAMI BEEF".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×