Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realista z marzeniami

To koniec

Polecane posty

Gość Realista z marzeniami

To koniec, Miałem cel, żeby wytrwać we wstrzemięźliwości seksualnej aż do ślubu. Nie wynika to z wiary, bo religijny nie jestem wcale, ale z chęci wręczenia wspaniałego prezentu przyszłej żonie. Od jakiegoś czasu dochodzę jednak do wniosku , że to nie ma sensu, ponieważ: a) sam nie wiem, kiedy się ożenię b) im starszy jestem tym trudniej oczekiwać, że moja żona będzie dziewicą. W takim razie na pewno nie będzie jej zależało na tym, żeby mieć męża prawiczka, wręcz przeciwnie - będzie wolała doświadczonego c) mam 24 lata , jestem w najlepszej kondycji seksualnej, odczuwam ogromne potrzeby, więc po co się męczyć taką ascezą? Dlatego postanowione. Mam zamiar przeżyć swój pierwszy raz. Jako, że pewien czas temu rozstałem się z dziewczyną, muszę kogoś znaleźć. Czy moglibyście doradzić, gdzie najlepiej szukać kobiet na pierwszy raz: czy lepszy Internet czy też dyskoteka, czy może inne miejsce. Niestety, mam małe doświadczenie w tej kwestii, w sumie z własnej winy, dlatego pytam o radę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina_90
Idź do kina na noc singli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdssss
zależy skąd jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista z marzeniami
Teraz mieszkam w Krakowie, ale od marca będę mieszkał w Poznaniu. W sumie moje miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, ponieważ jak znajdę chętną dziewczyną to mogę wszędzie dojechać. Zacząłem poszukiwania - zobaczymy ile czasu mi to zajmie. Życzcie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdssss
tez jestem z krk :) mam 22 lata jeśli chcesz to możemy przejść na priv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dgdsss, To miłe z Twojej strony, że chcesz dać mi szansę. Doceniam to i szanuję. Oczywiście, możemy przejść na priv. Mój nr gg to: dziewięć, siedem, trzy, osiem, osiem, zero, zero. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdsss
coś jest nie tak z tym numerem, nie znajduje mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdsss
nie udało się :( to tu napiszę, mam wąsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Global_underground
Co za bzdury ! Zadzwoń do swojej byłej kobiety ... Seks to namiejętność, a bez namiejętności nie ma związku ... Podziwiam w pewnym sensie ... jak można tyle czasu być tak blisko z kobietą i nigdy nie ... Powiedz jej że to najgłupsza rzecz którą zrobiłeś ... rozstaliście się a nawet nie kochaliście się ... Fenomen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa jola
Może wolisz chłopców??? Poszukaj sobie jakiegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Global_underground
Kto ci nawbijał o tej wstrzemięźliwości ... To chore ! Wystarczy tylko to odpowiednie spojrzenie ... Kilka słów, mowa ciała ... I chce się robić rzeczy o których normalni ludzi wstydzą się pomyśleć hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa jola
ja preferuje kazdego chłopca byle miał twardą pałke i wytrysk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wiem, że to była najgłupsza rzecz jaką zrobiłem. Miałem dziewczynę, trzeba było korzystać, dzisiaj mogę mieć pretensje tylko do siebie. Nie mogę umówić się z "byłą", ponieważ ona ma innego faceta. Ja wiem, że dla wielu ludzi taka wstrzemięźliwość jest niezrozumiała, ale chciałem mieć pewne zasady. Teraz z perspektywy czasu widzę, że to był błąd, ale nie ma co lamentować, tylko trzeba nadrabiać stracony czas. Prawdziwa Jolu - nie przepadam za chłopcami niestety. Wolę kobiety, Dalej szukam, dgdssss okazała się znakomitą kobietą, ale nie pasujemy do siebie. Trzymajcie kciuki, łatwo nie jest. Za głupotę się płaci, tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×