Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

i stalo sie :(

Polecane posty

czesc :( i stalo sie, ostatnio zalozylam temat gdzie pisalam ze znalazlam u mojego faceta na poczcie zdjecia innej dziewczyny dzisiaj znalazlam na facebooku ich wiadomosci, dzisiaj rano o 7 pisal jej ze szuka partnerki na wakacje do egiptu, a mielismy razem w kwietniu leciec:( on dalej zarzeka sie ze to zarty z ich strony, ze sie nie widuja i takie glupoty pisze ciekawe ja nie mam sily na to:( popalakalm sie strasznie ale teraz jest mi po prostu smutno skoro mu tak zle ze mna ze musi innych dziewczyn szukac, to czemu mnie nie zostawi? on ciagle wraca, ja sie nie odzywam on wydzwania placze blaga, wraca i znowu to samo:( chcialam sie tylko wygadac, myslalam ze bedzie lepiej a wczoraj blagal i prosil zebym mu ufala i o nic nie podejrzewala, zebym po prostu mu ufala i wierzyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure_pure
napisz do tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
I na chuj to ciągniesz dalej kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co? zrobic z siebie wariatke? po co? napisalam wczesniej czy maja kontakt, po 3 dniach odpisala ze nie bo kontakt zanika, zebym sie nie marwtila i zyczy mi powodzenia w zwiazku z nim bo to swietny facet... :O chcialam mu wierzyc, nie chcialam dopytywac, ale nie spedzalismy sylwestra razem, a on mi wmawia ze nie spedzal go z nia, ale widzialam jej zdjecie gdzie razem komentowali ze kiedy bylo robione czy przed polnoca czy po, i ze super i w ogole wszystko nie chce mi sie z nim gadac mialam do niego leciec w przyszly piatek dzisiaj mielismy bilety kupowac nie chce z nim rozmawiac bo ciagle bedzie zarzekal ze on mowi prawde i oni sobie zartuja przeciez mowil ze nie utrzymuja kontaktu a dzisiaj przeczytalam ze ona do niego pisze kochany, on do niej buziaczki itp.. do mnie nigdy tak nie pisal ani nie mowil, mi mowil ze ma problem z okazywaniem uczuc :( eh glupia ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wierzylam ze moze faktycznie ja przesadzam rozmawialismy i pwoiedzial zebym sie nie marwtila i zaczela mu wierzyc, bo mu zle ze mu nie ufam i nie wierze ale tu widze ze facetowi najzwyczajniej w swiecie jest ze mna zle, ale to dlaczego nie odejdzie ma droge wolna, szczescia na droge mu bede zyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
SEX! Dopóki nie znajdzie napewno cos lepszego będzie Cię dalej dymał. Przydało by się abys troche godności z siebie wykrzesała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASSSASSSSAAAA
NIE PRZESADZASZ . TO JEST WŁAŚNIE TEN NASZ DODATKOWY ZMYSŁ. I.N.T.U.I.C.J.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki seks? nie widzimy sie w dzien w dzien bo on mieszka zagranica najsmieszniejsze ze ta dziewczyna jest z mojego miasta, i mieszka nawet neidaleko mnie ostatnio go widzialam miesiac temu, teraz mialam leciec bo tam rowniez mieszkaja moi rodzice seksu to jest tyle w naszym zwiazku co nic bo narazie sie nie widujemy dzien w dzien wczesniej mieszkalismy razem to bylo ok teraz mnie nie ma i rogi mu rosna mam ochote napisac do tej dziewczyny ze niezla z niej klamliwa suka ale oni pewnie nie raz o mnie rozmawiali, nie wierze ze ona taka tepa ze sama to napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam hasla do jego wiekszosci rzeczy, poczta, facebook itp ale tego nie uzywam bo po co? ale dzisiaj cos mnie tak naszlo bo cos za duzo na facebooku siedzial, zalozyl konto chyba z 3 miesiace temu i do tej pory byl jedynie 2 razy, a teraz nawet podczas rozmowy ze mna ciagle cos pisal jak sie wkurzalam i mowilam ze sluchaj moze zadzwon do mnie jak bedziesz wolny to czasami nawet mnie nie sluchal tylko z umiechem na buzi pisal, nie raz konczylam rozmowe to wtedy sie budzil i ze mnie robil wariatke ze przesadzam cala sie dzisiaj trzeslam, rpzeciez my dzisiaj rozmawialismy ze mam isc do biura podrozy w poniedzialek i wycieczki sprawdzic!:o a on dzisiaj o 7 rano jej pisal ze szuka partnerki do egiptu no brak slow po prostu i sie dalej wypiera ze chce byc tylko ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Kobieto, czy cie posówa w tej chwili czy nie, jest to nieważne. Jetes kołem zapasowym. Tak samo ta druga. a teraz z innej beczki, skoro nawet niechciało mu sie szukać kogoś kto dalej mieszka (trudniej tekie cos wykryć) to pomysl co za granica robi. Watpliwosci ot tak same z siebie sie nie biora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimedia
nie badz glupia! poza tym dlaczego jestes z kims na odleglosc? jaki sens ma taki zwiazek? moze ja czegos nie rozumiem, ale nigdy nie zdecydowalabym sie na cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nic nie robi bo pracuje dzien w dzien po 12 godzin, to akurat wiem i wiem ze tam nic nie robi on ja poznal w kwietniu i rpzede mna to ukryl i spotkali sie na kawie 2 razy a ze mna wtedy niby byl :( dopiero pozniej mi to powiedzial ale przyznal ze to byl blad i ze nie maja juz kontaktu widze wlasnie ja wiem ze on bedzie dzwonic, wiem ze bedzie blagal zebym mu uwierzyla a ja jestem slaba i epwnie tak zrobie:( ciezko mi jest cholernie, facet w ogole nie zasluguje na mnie a ja jestem taka slaba ze szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
multimedia, ja bylam zagranica 2 lata, przyjechalam w czerwcu a w lipcu go poznalam i tak 2 lata bylismy razem ja wrocilam w pazdzierniku na studia i w ogole chcialam wrocic bo tam to nie zycie dla mnie on dostal lepsza prace wiec odklada kase ile sie da i pracuje ile sie da, dlatego pisze ze dzien w dzien po 12 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
@a g n i e s z k a _ narazie nic nie robi bo pracuje dzien w dzien po 12 godzin, to akurat wiem i wiem ze tam nic nie robi Oszukiwać możesz mnie ale nie oszukuj siebie...Najwazniejsze pytanie teraz to: czy będziesz dalej idiotka i dasz sie bardziej zranić, czy skończysz to, troche pocierpisz i będziesz zyc dalej. Wybór jest twój. I nie kręć bo sam jestem facetem i wiem jak to u nas bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( cholera jakbym miala kogos innego na oku to bym dawno go rzucila w cholere bo bym tak nei cierpiala nie skrzywdzilabym innego faceta ale inny facet pomoglby mi zapomniec o tym glupku nie mam nikogo i jestem sama, i ciezko mi od tak sie odkochac to nie ma sensu ani nie ma przyszlosci skoro on mi ciagle klamie a pozniej wmawia ze to ja jestem wariatka i mu wmawiam romanse no ale sorry skoro ona pisze do niego kochany, on do niej buziaczk o 7 rano kiedy schodzi z nocki a mi w ciagu dnia nie potrafi odpisac na wazna wiadomosc? bo mowi ze mial cos do roboty? nie ale wazniejsze zeby po nocce kiedy narzeka ze na oczy nie widzi bo taki spiacy, usiasc do kompa i wyslac buziaczki i proponowac wspolna wycieczke facet jaki jest taki jest ale ja na to pozwalam powinnam dawno go w dupsko kopnac a ja ciagle wierze ze on sie zmieni ale ludzie sie nie zmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO, skoro jestes facetem to mam to podstawowe pytanie skoro mu tak ze ze musi szukac kogos inengo, to dlaczego przy mnie tkwi? narazie nie ma zadnego pozytku z tego, jedynie zjebe dostaje ze mnie klamie, i nie rozmawiam z nim normalnie, trzymam na dystans bo mnie oklamuje i nie jestem mila ani nic, po prostu obojetna wiec skoro mu zle to po co tak sie stara i kombinuje i knuje jak tu przede mna ukryc ta druga? nie lepiej po prostu odejsc? nie piore mu skarpetek ani nie robie obiadkow wiec tu nie chodzi o to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Wy baby jednak kochacie dramat i lgniecie do niego...Pobuszowałem Ci w stopce jeśli na zdjęciu jestes ty, to gwarantuje, że nawet w tej chwili krąży koło Ciebie ze 3 amantów, których nie widzisz bo zaprzatnieta jesteś swoim jedynym. Ale długie zdanie mi wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam piatek-niedziela 4egzaminy :( jedynie co moge liczyc ze zalicze niemiecki i geografie a psychologie i filozfie chuj strzeli i na poprawke sie szykuje:( nie mam sily nawet zajrzec do notatek, cala sie trzese odkad to przeczytalam, poplakalam sie bo juz nie wytrzymalam :( czemu facet jest taki podly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimedia
po co Ci drugi facet na zastepstwo?! kobieto! otrzasnij sie! zyj dla siebie, a nie dla kogos! mysl o sobie! realizuj sie! czytaj ksiazki, ucz sie, chodz na herbatki z kolezanka, na zakupy z mama, czy aerobik z siostra... zaufaj mi, bez faceta da sie zyc! a w odpowiednim czasie spotkasz tego odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja w stopce ale co z tego skoro ja go kocham i dla mnie inni faceci nie istnieja:( przeciez ja nawet nie umiem do innego faceta sie usmiechnac, a gdzie tu o jakims romansie mowic:( nie jestem dla niego za dobra bo mam wredny charakter i nie jest tak ze robie wszystko dla niego i w ogole nieba mu przyblizam, o nie pokazuje czesto pazurki to ja jestem porazka ze sie na to zgadzalam i wierzylam jak mowil niby prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisalam sie na silke, widze spojrzenia innych ale chyba dlatego ze mam wielka dupe:P narazie w tym tygodniu odpuscilam bo mialam sie uczyc bo te egzaminy ale juz to widze:o ale od poniedzialku ide siie wyzyc na silownie mam blisko domu wiec pasuje on chcial ze mna dziecko miec jak wroci do polski, bo ma wracac w okolicach wakacji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
"jakbym miala kogos innego na oku to bym dawno go rzucila w cholere (...)" To odpowiedź na Twoje pytanie. Poczekaj trochę jak już będzie pewien tej innej to cię rzuci. Chociaż bardziej skłaniam sie do tego, że on juz ma inną i czeka aż ty zrobisz ten krok za niego. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to facet taka cipa jest? przeciez to on mnie mial owinieta wokol palca a teraz sie boi? to o co chodzi? taka straszna jestem ze nie umie mnie zostawic? przeciez nic mu nie zrobie ciagle powtarzam, chcesz to odejdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Ja Ci nieudostepnie mojego ramienia do wypłakanie sie... Prędzej zaoferuje kopa w rzyć. Skoro jest tak źle to nie widzę sensu tego ciągnąć. Boleć zawsze będzie. A w gierki nie ma co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
No i? Powiedzieć żegnam i ty możesz, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimedia
IMO --> i to jest rzeczowa odpowiedz! po jaka cholere bawic sie z idiota? szkoda zycia ktos tu na kafe na w stopce napisane: ALBO COS Z TYM ZROB, ALBO PRZESTAN JECZEC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??? what
sliczne masz oczęta ;) to tak na poprawę humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dzieki :) humor juz mam troche lepszy, ale mimo wszystko boje sie ze jak ebdzie dzwonic to ja odbiore i pewnie mu uwierze :o kocham go ponad zycie a on mnie robi po bokach to ja mam cos nie tak z lbem chyba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×