Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tycjan Piekny

wysoka kobieta to do 170. Powyżej to już jest koń a nie kobieta.

Polecane posty

Gość chłopie napisaleś
100% racji. Te wysokie kobiety nie wyglądają ani ładnie, anie zgrabnie. Są zwalista, ciężko chodzą, w tłumie na ulicy zawsze wystaje im głowa. Masakra to jest. Nigdy przenigdy laki powyżej 170 cm i nieważne, ze sam mam 184 do 170 i ani cm wyżej, bo zwyczxajnie oczy bolą patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D heh
:D:D:D racja to jest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D heh
z tym długim tułowiem to prawda wielkie dziewczyny nie mają długich nóg, tylko tułów, kilometry dzielą cycki od pępka a nóżki przy tym wszystkim wydają się zawsze króciutkie takie proporcje to do dupy a jeszcze nóg obcasem nie wydłuży, bo jak taka kobyła będzie wyglądać na obcasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam was w dupie orange - jestem wysoka, ale żyrafą nie jestem :P ... grabisz sobie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proporcje ciała nie mają nic wspólnego ze wzrostem, ale przy niskich bądź wyższych osobach małe dysproporcje poprostu badziej się rzucają w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta (tak jak facet zresztą) powinna być w sam raz. Ani za wysoka ani za niska. Owszem, te żyrafy są okropne z długachnymi tułowiami i ogromnymi stopami. Ale nikt nie wystawia tu dolnej granicy? karły też nie są fajne. A jeszcze kiedy facet jest wysoki (powyżej 190 cm) a ona krasnal ponizej 158 cm. Jak oni się całują, na przykład? no ale przynajmniej przy lodziku, ona nie musi klękać, hehehe; Najczęściej przy takim niskim wzroscie ciało idzie wszerz a nie wzdłuż:( i dlatego mają takie grube nogi a paluchy jak u niemowlęcia grube i krótkie błłeee :( ale inna sprawa, ze nikt sobie wzrostu nie wybierał:( prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w tym wszystkim trochę racji. Kobieta powinna się nam kojarzyć z delikatnościa a takich wielkich kobiet delikatnymi nazwać nie mozna. Sama stopa powyżej 39 już bardziej podchodzi pod młodzieńca niż pod kobietę. Prawda jest zwyczajnie taka, że w kobiecie chcemy doszukać się delikatności, kruchości, dlatego zalezy nam na delikatniejszym wyglądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku*wa zwracacie najpierw uwagę na wzrost czy na twarz i sylwetkę? :D Hmm... "Nie wezmę tej z zajebis*ą twarzą i cyckami, bo jest za wysoka, wolę brzydkiego karła." - oczywiście i na odwrót. Znajdźcie mi faceta, który będzie patrzył na wzrost w pierwszej kolejności :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamka
Ciebie Piękny (tiaaa, jasne...) Tycjanie nieźle popierdoliło! Gdzie ty widzisz te wielkie konie z długimi tułowiami i krótkimi nóżkami? WTF? To te małe przykurcze około 150 cm mają krótkie nóżki, karykaturalne uda, tłuste, okrągłe ramiona. Taka dopiero niech przytyje, wtedy jest widok. Benny Kuleczka! Sam zaś musisz być konusem, gdyż facet 180 wzwyż nie miałby takich poglądów na kwestie estetyczne: widząc kobietę 10 cm niższą (!) nie myśli: co za nienaturalnie długi tułów i wielkie łapska:). Każdy ocenia innych z WŁASNEJ perspektywy, nieważne czy jest duży, czy mały, czy mu to pasuje, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazoooool
pojechales chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ulice
pełne takich koni wyścigowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimichelle
Przecież to zależy od ogólnych proporcji, zgrabności, masy ciała, a nie od wzrostu ....:o Dziewczyna może mieć 160 cm, ale mieć długie nogi w stosunki do reszty ciała - i to jest atrakcyjne, tak samo może mieć 175 cm i wyglądać jak kaczka. Liczy się CAŁOKSZTAŁT sylwetki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimichelle
Chociaz takie kobiety powyżej 175 z nadwagą na pewno gorzej wyglądają od tych z 160 i z nadwagą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia gosia gosia
Musi z Ciebie byc kurdupel :D 170 to srednia, ponizej 165 - niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 174 cm, ważę 62 kg, moja stopa to 39 cm, piersi c, więc moim zdaniem jestem proporcjonalna....oglądam się tylko za facetami około 190 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak a modelki są brzydkie i nieproporcjonalne dobre sobie adrianna lima wygląda jak kon wmawiajcie sobie dalej hehe pewnie nie masz szns u wysokiej dziewczyny bo pewnie masz 165 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytevc
ja mam wrazenie ze w tym temacie wypowiadaja sie same dzieci . Bo rozmowa jest na poziomie 3 klasy szkoły podstwawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty 180cm
a ja jestem 180cm koniem na obcasach i chuj ci do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty 180cm
Julia Roerts 179cm tez kon?? Aniolki Wiktoria's Secret tez hahaha, wole juz byc takim koniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata12345
wszyscy co zakladaja topiki "kobieta ze wzrostem ponizej..../powyzej..." jestescie popierdoleni. nikt normalny nie ma takiego rozumowania, nie podoba sie? znajdz sobie jakas co ma 160cm i sie ciesz i zajmij nia i nie pierdol farmazonow. nikt ci nie kaze byc z jakas powyzej 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgffdhgfjj
z tym ze, o wygladzie jak one mozecie sobie pomazec, wzrost konia pieknosci z was jeszcze nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty 180cm
tak samo jak wzrost ponizej 170cm pieknosci z nikogo nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgffdhgfjj
owszem, dlatego topik ten jest bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>ja mam 174 cm, ważę 62 kg, moja stopa to 39 cm, piersi c, więc moim zdaniem jestem proporcjonalna....oglądam się tylko za facetami około 190 cm wzrostu-- a czy ja się ciebie pytam o twój wygląd? co to mnie obchodzi? czy wy - babska - musicie brać wszystko do siebie? a 174 to już raczej kobyłka a nie kobietka moim skromnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×