Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tycjan Piekny

wysoka kobieta to do 170. Powyżej to już jest koń a nie kobieta.

Polecane posty

Gość uga czaka uga
mam 179 cm, jestem koniem :D patatajjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo uogólniasz, że wszystko co wysokie to niezgrabne...może jestem odrobinę za wysoka, ale nóg sobie nie obetnę i dbam o takie ciało, jakie mam...ja z kolei niskich facetów postrzegam jako niedorobione wypierdki, więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>adrianna lima wygląda jak kon -- jedna jaskółka wiosny nie czyni a prawda taka, że 90% rąbanki na wybiegach to wielkie, wychudzone szkapy a te kilka top modelek to tak jak w każdej grupie znajdą się ładne ja tu piszę jak to się sprawdza w życiu i na ulicy a nie na jakimś wydumany catwalku czy w filmie ten świat jest daleki i zostawmy go samemu sobie, bo nie ma sensu się do jakiś gwiazd porównywać a trzeba spojrzeć po sobie a ja jak widzę kobyłkę, której łepetynę mogę dostrzec w tłumi z drugiego końca ulicy, to mnie śmiech ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta smart
Tycjan :D dobrze gadasz :D szkapa pozostanie szkapą choćby nie wiem na jakie modelki się powoływała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam że sie wtrącę
ale jest jedna rzecz, mianowicie: większość kobiet które chadza po ulicach ma właśnie ok. 1,65 a nawet mniej (muszą mieć duużo mniej bo przecież wzrost mierzy się bez butów a one nawet w butach nie sprawiają wrażenia wysokich czy nawet średnich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata12345
iiiii-haaaaaaa...pattaj, patataj :D puknijcie sie w móżdżki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam że sie wtrącę
i z moich obserwacji wynika że więcej jest tych poniżej 1,70 niż 1,70+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Równoważniczek
Cóż, najwyraźniej autor tego topicu to zwykły dupek. Wysokie i szczupłe kobiety są piękne. Niestety niedostępne dla kurdupli :) Autorze, pozostaje Ci tylko umówić się z krótkonożnym kołkiem, stąd u Ciebie ten jad i wmawianie sobie i innym, że kurduplaste są lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam że sie wtrącę
nie ma się co tak podniecać ;) wiemy już że jesteś wysoka, co nie zmienia faktu że tylko ZGRABNE kobiety wyglądają pięknie i nie ma znaczenia czy mają 1,60, czy 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widac,ze to albo prowokacja alboo..... Autor wątku ma poporstu kompleksy niższości,pewnie żadna go nie chce bo niski kurdupelek,a spotyka pewnie kobiety wyższe od siebie które nawet na niego nie spojrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie są takie kryteria wzrostu u kobiet: do 154- bardzo niska 155-162-niska 163- 168- średni wzrost 169-179 wysoka 180 i więcej- bardzo wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor pisze to co pisze. A laski powyżej magicznych 170 cm od razu nazywają te niższe kurduplami krótkonożnymi i tym podobne epitety rzucają. Zastanówcie się trochę dziewczyny bo jesteście autorkami większości kompleksów damskiej populacji mając takie podejście do wszystkiego co inne niż Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ełzebiaszz
na ich wielkie stopy nawet buta porządnego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia dzidziusia smutna
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 160 wzrostu i krótkich nóg nie mam. Mam proporcjonalną budowę ciała i....jestem zadowolona. Nie chciałabym wyglądać inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×