Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na walizkach

zareklamujcie swoje miasto! gdzie warto sie przeprowadzic

Polecane posty

Gość lubilam pralki franie
no dobrze ci tu radza. sanok jest ok miasto, mi sie podoba bardzo. tylko nie krosno olaboga! sanok lub rzeszow tylko ze rzeszow drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia roczniaczka
Krasnystaw, ładne miasto które można podziwiać w ramówce Plebani. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
A jaka cena za metr ? Na tym osiedlu Olchowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
ja mieszkam w Krakowie i nie chciałam bym mieszkać gdzie indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam wroclaw
ceny kurwa z kosmosu. Nie wiem, ile musisz zarabiac, zeby sie utrzymac na jakms normalnym poziomie :O Ceny mieszkan to masakra nie da sie zyc :O Do tej pory nie mam wlasnego mieszkania :O, i nie zamierzam juz kupowac, bo niebawem stad wybijam:) Generalnie jeden wielki syf, woda to poprostu masakra, moje dziecko caly czas ma uczulenia, nie daje rady. Cere to mam masakryczna od tej wody i ogolnego syfu tutaj ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
Jestem z mazowieckiego, dokładniej Grójca(między wawą(45km) a radomiem (55km). Ogólnie to mi się przejadło to miasto... Drogo, niemiło.. Praca za 1000zł to standard.. Pracy brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam wroclaw
aaa i caly czas nas zalewa. Co powodz, to jestesmy zalani :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
Ok, już mam ok3400m2. Sprawdzę ceny w Kielcach.W waw,krk czy wrocku jak nie masz pracy za3tyś to nie da rady żyć normalnie. Z 5tyś aby brać kredyt i wkład uzbierać... a jacy są mieszkańcy Kielc czy Sanoka. Ile zarabiacie , ile wasi znajomi? Da się żyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
No tak.. Wrocław ma się z tymi powodziami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaaachniaaach
to zalezy. przecietnie sie tu , w sanoku , bez studiow itd zarabia ok 2000 zl. w sklepie czy gdzies. a jak sie ma wyksztalcenie to zalezy - duza firma ok 10 000 tys mozna zarobic.. mniejsza ok 5000. ale wiadomo zalezy od kwalifikacji. ale prosta zwykla robota w sklepie od 1000 zl (kasjerka) do 3000 tys (pracownica duzego sklepu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
O:) Ładnie.. U nas w Grójcu realnie od 900zł do 2000;P Średnio 1400 może... Wiadomo i po 5 tyś zgarniają. Mieszkania umiarkowanie drogie, koszty życia bardzo duże;/ Smutno... Nie ma świeżego powietrza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
Proszę o wypowiadanie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem rowniez z Kielc jak Pulkownik ale odradzam Miasto tragedia Praca koszmar maja na nia szanse tylko krewni i znajomi krolika jak zarobisz 1500 netto to max Dziura zabita dechami kazdy o wszystkich wszystko wie w parku ostatnio znaleziono zwloki kobiety smigaj do Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wieder
Tak to wszędzie... Wszystko znajomości... W krk kosmiczne ceny nieruchomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielce Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kacia , zgadzam sie z Tobą. Kielce oprocz zieleni maja jeszcze kilka "znanych " osob wokol ktorych wszystko sie kreci. Zenujace jest czytanie lokalnej gazety z wpisami typu,ze zonka kogos znanego( czytaj lekarz albo wlasciciel hurtowni ,albo salonu samochodowego) otworzyla biznes albo wyszla za maż _corka0 Takie prymitywne kolko wzajemnej adoracji.Kielce dziura i grajdoł. tereny piekne ,ale zeby dech zapieralo? mnie dech zaparlo w Bielsku-Białej w Slupsku ,bo to takie czyste ,schludne, uporządkowane miasto,ale nie Kielce. Miszkam tu ponad trzydziesci lat, od urodzenia. Syf i malaria. prace masz,ale jak masz plecy. A jak plecow nie masz to klepiesz nędzne pieniądze ,a ceny jak wszędzie. W sklepach ,nawet sieciowkach gorsze rzeczy i inne niz np. w Wawie czy krakowie. nie mowię, ze wszystkie ,ale jednak jest roznica. no i o jakich sieciowkach mowimy; Orsay i Reserved? Sorry. rzeczywiscie, mamy atrakcyjne ceny uslug;fryzjer,kosmetyczka,stomatolog czy mechanik samochodowy itp. i są tu dobrzy specjalisci,lekarze. Tylko co z tego? moja siostra mieszka w warszwie od lat 10 . do Kielc przyjedzdza raz w miesiącu lub dwa w odwiedziny ze swoją rodzina,przy okazji zalatwia fryzjera i wizyte u lekarza ze swoja corką. i na tym sie konczy. Odradzam kielce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie wroclaw
wybierz kazdo inne, byle nie stolice Dolnego Slaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Wawa, Wrocław to drogie miasta i duża konkurencja, ciężko o dobrze płatną pracę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję Poznań. Bardzo ładne miasto z miłymi ludźmi. Wiele atrakcji i super połączenia z innymi miastami. Zarobki cąłkiem całkiem. Dużo zieleni, dobra komunikacja miejska, drogi w mieście ogólnie jedne z najlepszych w Polsce (no teraz w zimie to jak wszedzie, ale po zimie jest ok). Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do burdel w archeo
Szczecin to brzydkie miasto. Che z tamtad uciec. Studiujesz archeologie? Skad ten nik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na wsi Wilcze Tułowskie, w sezonie letnim przyjeżdża tu zabytkowa kolejka wąskotorowa, a we wrześniu, wiadomo, GRZYBY. Puszczę Kampinoską mam przez okno i wąską uliczkę. Masa ludzi z Wa-wy wykupuje tu działki. Do tego 14 km do Sochaczewa, a tam są już hipermarkety ( 2 biedronki, kaufland i carrefour) Na wsi są dwa sklepy, i nie musisz ganiać do sklepu po chleb i świeże bułeczki, bo co dwa dni przyjeżdża samochód z pieczywem prosto z piekarni (jeszcze ciepłe!) Można tu spotkać jelenie, sarny... jest ślicznie. W okolicy znajdują się 3 szkoły. Naprawdę warto... no i te świeże powietrze i piękny krajobraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
Gorlice to jest to GORLICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam nad morze pod warunk
-iem ,że masz kasy jak lodu :D Okolica piękna ....pijesz kawe rano na tarasie a nad głową masz npo dziecioła albo wiewiórke na wyciągniecie ręki ...Ja tak mieszkam.200metrów od morza w lesie ....:) Po sezonie letnim ( TYLKO 2 MIES) masz cudowną cisze ...wracam z pracy kłade sie na plazy z laptopem i odwalam dodatkowe zaległości .Cudowna sprawa ...Ale ceny to tu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurykochamto
Ja z kolei polecam mazury. Extra sprawa, mieszkam 20 km od augustowa i mam cisze spokoj, jeziorko. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Trojmiasto
bo tu się caly rok odycha.Mieszkam pod lasem, widok mam na morze, do tzw centrum 2 kroki. Caly rok spacery z jodem,w lesie mozena smigac na biegówkach. Nie trzeba wyjezdzac na wakacje, wystarczy wyjsc z domu, czysta oszczednosc. A w miescie dzieje sie wystarczajaco duzo, zwlaszcza w lecie. chocby rozne festiwale, jarmark -jesli ktos lubi miejski tlumek - ma . jesli spokoj - pasmo lasow wzdloz trojmiasta, a i plaze nie wszystkie zapachane, a poza sezonem wrecz puste. No i przeczytalam ostatnio,ze w Trojmiescie najlepiej placą. Mieszkania raczej drogie, ale i tansze bywaja, byle nie w Sopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjhjhjhjhjhjhn
zdecydowanie rybnik- miłe spokojne miasteczko ktore bardzo szybko sie rozwija !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nadmorskie tereny tylko
własnie kupilismy dom nad morzem ....troche nam sie poszczesciło bo włąscicielka zmarla a rodzina chciała sie pozbyc ... cudownieeeeeeeeeeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×