Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

migotka81

Badania hormonalne dla starających się o dziecko w Warszawie?

Polecane posty

Hej! Mam pytanie. Wiecie może gdzie bez problemu, szybko można zrobić badania hormonalne dla kobiet starających się o dziecko? Z góry dzięki za sugestie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sobie zobacz na
internecie jest cos takiego jak google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjckfnlawknbakjc
nie rozumiem za bardzo pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zapłacisz w każdym laboratorium,a jak nie musisz mieć skierowanie od lekarza,ale nie licz że je szybko dostaniesz-są drogie i nieliczni je dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyglupocieee
idziesz i pobierasz krew w laboratorium.w czym problem?chcesz szybko idz prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że w każdym laboratorium. Może za mało sprecyzowałam. W Warszawie jest masa prywatnych przychodni, ale w niektórych miastach jest coś takiego jak pakiet badań hormonalnych przed ciążą, chodzi mi o coś takiego...a w googlach w Warszawie tego nie znalazłam, może źle szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiadomo że są lepsze i gorsze przychodnie, lepsze i gorsze laboratoria...chodzi mi o jakieś które jest w miarę dobre...no i gdzie jest w miarę sprawnie, miło, a nie odsyłanie do 10 lekarzy mimo, ze za to płacę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie wykonuje się takie badania chodzi o ten pakiet w kilku laboratoriach wpisz www.pakiety.diag.pl-tam znajdziesz m.in te adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak widziałam to, tylko że tam jest tylko prolaktyna i to jest taki ogólny pakiet, a nie hormonalny i mocno tak ukrywają ceny...ale dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałam, że mają w ofercie właśnie pakiet hormonalny,ale rzeczywiście cen nie mają podanych,dziwne:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orchidea, a Ty może robiłaś takie badania? no wiesz często ukrywają, np. na stronie Damiana tej przychodni tez nie ma cen...no podejrzewam, że 50 zł to nie kosztuje, tylko sporo więcej, ale już by mogli podać cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem tym zainteresowana i właśnie jestem ciekawa czy to się opłaca w pakiecie-no nic trzeba zadzwonić i się dowiedzieć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie mogłabym mieć te badania prawie za darmo, ale ile bym musiała się naprosić, nałazić ;)...jeśli to kosztuje nawet ze 400 zł ten pakiet i i tak wolę, to szybko zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jestem z Wawy,ale mają też swoje punkty w moim mieście.Troszkę się boję tych badań znaczy tego co wyjdzie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie to tak,tylko ile trzeba by było czekać na kolejne skierowanie,a wiadomo niektóre hormony trzeba oznaczyć w odpowiednich dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam takowe rozpocząć od lutego i chcę tak kontrolnie się dowiedzieć czy wszystko jest ok,żeby później zaoszczędzić sobie ew.przykrych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie...ja raczej się przejdę i zrobię ten pakiet, mimo ze mam taką niby prywatną przychodnię z pracy, ale ja ją nazywam pół prywatną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, my dopiero zaczeliśmy starania...niby nie mam zbytnio podstaw żeby coś nie tak z hormonami podejrzewać, ale nigdy nie robiłam oprócz TSH więc powinnam profilaktycznie i tak zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty też tak kontrolnie czy podejrzewasz iż coś jest nie tak?,bo ze stopki widzę,że długo się jeszcze nie starasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyżej napisałam że mam nadzieje, ze tylko profilaktyka ;). a ty wiesz jak w tej firmie w tych laboratoriach, to wygląda? bo jakoś bardzo zwięźle na tej stronie to jest opisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_op
a ja polecam laboratorium Nadzieja-Lab na Wilczej 28/3. www.nadzieja.com.pl można zrobić tu wszystkie badania hormonalne. bardzo miłe pielęgniarki i świetnie pobierają krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×