Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dd...

przyjecie na 70 osób pytanie

Polecane posty

Gość dd...

przyjecie urodzinowe zaczyna się o 20.00 co podac najpierw? do zjedzenia jest: bigos, żurek, ciasto, tort, szampan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takim menu to
słowo przyjęcie jest nadużyciem... Czy te 70 osób będzie siedzieć przy stole? Wtedy to lekko żałośnie będzie wyglądało... A jeśli chodzone - najlepiej niech ten bigos i żurek stoją cały czas w takich wielkich podgrzewanych garach (zapomniałam nazwy), tort możesz podać jak przyjdą wszyscy goście, wtedy też szampan. A ciasto też powinno stać cały czas gdzieś z boku. A nie mogłaś jakichś przekąsek zrobić/zamówić? Co to za przyjęcie z żurkiem, bigosem i szampanem? Już wódkę trzeba było zapodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdrffddfdf
najpierw ciasto i herbata / kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraux
Fajnie zrobic do tego jeszcze jakies koreczki.. i jakies miesko... i najpierw trzeba podac bigos dopiero pozniej zurek kolo 23, 24.. a tort po jedzeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie wesele
jak poda drugie ciepłe o 23-24, to kto jej na ten tort zostanie? Ja ponawiam pytanie - jakie to ma być "przyjęcie"? Zasiadane czy chodzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serena bler
najpierw jest aperitif :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd...
to 18 urodziny mojego brata mlodzi ludzie oczywiscie muza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 18tke
zrezygnowałabym z ciasta i tortu oraz szampana, a podała śledzie, kiełbasę i wódę. Najpierw bigos, a ok. 24 żurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd...
tak bez tortu w 18 urodziny? ciasto juz jest wiec trudno wyrzucac.. czy myslisz, ze dla mlodziezy ciasto, tort i bigos wystarczy czy moze robic jakies kanapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 18tke
Zależy jaka to młodzież. Wiadomo, że na 18tke zawsze jest dużo alkoholu, bo młodzież wreszcie czuje że może. Więc zrezygnowałabym z szampana żeby się nie porzygali. Tort może być, ale ciasta to nie wiem, bo młodzież pije głównie piwo o wódkę, to do ciasta niekoniecznie. Ja bym dała ten bigos najpierw, potem jakieś właśnie kanapki, czy inne rzeczy na zimno, ale nie na słodko, a potem ten żurek wydawała, dla chętnych. Czy to jest impreza w domu, czy w jakimś lokalu, pubie? Na 70 osób to sporo, ale na takich młodzieżowych imprezach to nieźle się sprawdzają zapiekanki - bagietki pokrojone w kawałki, na to ser, jakaś wędlina, pieczarki, osobno ketchup. Fajne też są mini paróweczki zawijane w kawałki ciasta francuskiego i zapiekane, ale na tyle osób to dziękuję robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd...
impreza jest w lokalu niestety ciasto jest wiec chcący nie chcący musze go dac na stol, kanapek nie bedzie a szampan tez juz zakupiony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×