Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfdgasadasdasdasd

gdzie kupujecie ciuszki niemowlece?

Polecane posty

Gość gfdgasadasdasdasd

W jakich sklepach kupujecie? w wiekszosci poza promocjami spioszki/bodziaki kosztuja ok 40 zl, gdzie mozna kupic w miare tanio i dobrej jakosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem tak LL
JA kupuje na allegro nowe jak i uzywane jak kupuje u sprzedawcy jednego nowe rzeczy dla malej to mam zawsze upust lub gratis polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatha25
ja widziałam w textil markecie, albo w sklepach 'snc' tanie ubranka dla niemowlaków - body, kaftaniki - poniżej 10 zł; śpiochy - ok 10-12 zł; pajacyki trochę droższe; generalnie można tam kupić też pieluchy, kocyki itd. Jestem zaskoczona, bo myślałam, że tam tylko chińszczyzna króluje, ale ostatnio oglądałam metki i 70-80% ubranek dla dzieci mają z polskich firm z certyfikatami; ja mam zamiar większość kupić tam, a jakies ładniejsze i droższe to na wyjątkowe okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatha25
nie zależy mi żeby te ubranka na co dzień były jakieś szczególnie super jakości, ważne żeby były bawełniane. I tak dziecko szybko z nich wyrośnie, poplami itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja upilam
w tym tekstil i takie badziewie tam maja ze szok ! @razy upierzesz itrzeba do kosza wywalic ... szkoda gadac lepiuej doloz ze 4 zl i up gdzie indziej jak nie chcesz zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie calkowicie ze
w textil to badziewie same. Po upraniu robi sie szmata, wiec nie warto kupowac. Ja duzo rzeczy kupuje w sklepach z uzywana odzieza. Piekne ciuszki za 2-3zl, orygiinalne i w super stanie, niektore nawet jeszcze z metkami (wczesniej nigdy nic nie kupilam w ciucholandzie, dopiero jak urodzilam o dostalam od kuzynki ciuszki wlasnie z ciucholandu (wczesniej pytala czy sie nie obraze za takie ubranka, ale ona maniaczka zakupow w ciucholandzie i niemogla sie oprzec dzieciecym ubrankom) to zobaczylam jakie moga być ładne i w dobrym stanie i sama jakos raz si ewybralam. od tamtej pory kupuje wiekszosc w ciucholandach i na dodatek kazdy pyta skąd mamy takie fajne ubranka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2 latki zaraz
ja kupowalam w takim sklepie zwyklym placilam 6 zl za sztuke czegokolwieg a jak bylo cos ladnego to gora 10 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2 latki zaraz
kolezanka wyzej ma racje tez do lumpkow zagladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaokruszka
Zajrzyjcie do Tesco maja pieciopaki body w tej chwili w wielkiej przecenie a gatunkowo w porzadku no i sa sliczne:)poza tym spiochy pajacyki i cala mase wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgfkhkljlkj;klj
w tesco sa sliczne rzeczy ale dosc drogo welutowe spiochy nawet na przecenie ok 40zl... do snc musze zajrzec w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRZEDAM UBRANKA DLA MALUSZKA (UNIWERSALNE-DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI ) UBRANKA SĄ W STANIE DOBRYM I BARDZO DOBRYM ,NIE SĄ ZNISZCZONE ANI POPLAMIONE ROZMIARY UBRANEK TO 56/62 ORAZ 68 POSIADAM RÓWNIEŻ DO SPRZEDANIA KOMBINEZONY ZIMOWY I JESIENNY ORAZ BECIK/ŚPIWOREK NIEMOWLĘCY ROZPINANY NAPISZ DO MNIE A PRZEŚLĘ CI ZDJĘCIA W MAILU NAPRAWDĘ WARTO niunia1218@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że z txm jakość raczej słaba. ogólnie stawiam na polskie ubranka, np. jak w Escallante, zamawiam przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryczka219321
Kupując dziecięce ubrania trzeba być zwracać uwagę na skład materiału, to bardzo ważne, żeby nie kupować zadnych synteycznych ubrań czy takich ktore moga spowodować uczulenie. Tutaj https://www.gluck.pl/ sobie zerknijcie, mają bardzo dobrej jakości ubrania dla maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w ciucholandach, są tam naprawdę markowe rzeczy, których nie szkoda pobrudzić bo kosztowały parę złotych. Mała zawsze dostaje nowe ubranka przy jakiś okazjach, więc eleganckie ciuszki tez ma. Pieniążki lepie wydać na coś innego, np. na płatną szczepionkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F&F w tesco, h&m, pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylawe43
Ja zawszę kupuję na lencia.pl/spioszki-c-136_30.html Jest tanio i śpioszki są bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcgryk
Szukając niedrogich śpioszków warto zajrzeć do sklepu internetowego https://diamonddreams.pl/ który zajmuje się ich sprzedażą. Z tego co udało mi się zauważyć, ich koszt nie przekracza 20 złotych. Cenę tą uważam za bardzo uczciwą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zapraszam na aukcje, sprzedaję trochę nowych rzeczy, przede wszystkim ubranka, ale nie tylko. Każdy zestaw mogę rozdzielić i sprzedać nawet na sztuki. Ceny są do negocjacji, nie mam co zrobić z tymi rzeczami więc na pewno można się dogadać :) Wszystkie rzeczy są nowe, jedynie wyprane. Sprzedam też dwa nowe kocyki z tkaniny minky. https://allegro.pl/uzytkownik/zulti?order=m Zapraszam :) kontakt mailowy: zulti@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaKK

Kupowałam w wielu sklepach, ale strzał w 10 okazał się na www.moocha.pl gdzie to produkty sa najlepszej jakości noi super wzory 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×