Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka :)

29.01.2011 początek diety dla zdesperowanych - kto ze mną??

Polecane posty

Gość anulka :)

Od dziś przechodze na diete. Mam do stracenia 30 kg. Kto ze mną?? ;) Poza tym robie jeszcze jedno postaowienie - NIGDY WIĘCEJ ŻADNEGO FACETA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy te dwa postanowienia mają cokolwiek wspólnego ze sobą? A co do apelu zawartego w temacie-niestety nie dołączę, bo jeszcze nie jestem zdesperowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka :)
teoretycznie tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka :)
zaczynam od jakiejś angielskiej, amerykańskiej czy coś takiego :) a facetów postanowiłam totalnie zlewać. Mój następny to naewno będzie gej albo tranzwestyta - trafiam coraz gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie znam się zbytnio na dietach, ale za to znam osobę, która się zna:)I to mnie uprawnia do tego co zaraz napiszę :D Z niemal całkowitą pewnością mogę powiedzieć, że Twoja dieta jest co najmniej "niezbyt mądra". Rzucisz się na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka :)
tym razem mam motywacje ;) może tak źle nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzaraTęcza
hej ja równiez od dzisiaj jestem na dietce z tym że nie na konkretnej poprostu slucham organizmu i jem zdrowo , najadam się tylko sniadaniem a w iarę upływu dnia staram się jeść coraz mniejsze porcje :) więc jak narazie dzisiaj zjadłam 2 kromki chleba razowego z szynką z indyka 1/4 słodkiej drozdzowki nie mogłam się powstrzymać , teraz 2 marchewki gotowane i mandarynka :) o 16/17 zjem kawałek mięska gotowanego z sałatką a pózniej jak dopadnie mnie głód to jakiegoś owoca lub warzywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka :)
ja postanowiłam wytrzymać 5 dni żywiąc się (na to wychodzi) energia z kosmosu bo ta dieta to jakis odjazd - prawie nic się nie je :D później zobaczymy ;) zawziełam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzaraTęcza
hm a na czym ona polega?? tzn co ma się jesc ?? ja zamierzam stopniowo ograniczać węglowodany bo na wiosne szykuję się na głodowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka :)
śniadanie 10.00 - filizanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub slabej herbaty (bez dodatków) - topiony serek o ulubionym smaku (50 g) - pomidor drugie śniadanie 12.00 - 1 jajko ugotowane na twardo lub miękko bezsoli - pomidor przekąska 14.00 - jabłko obiadokolacja 16.00 - 20 dag chudego twarogu z ziolami bez soli - pomidor wieczorem 20.00 - kieliszek czerwonego, wytrawnego wina je się to samo przez 5 dni, 2 dni można jeść co się chce ale do 1000 kal ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzaraTęcza
hm no powiem szczrze ze mnie kreca szybkie diety jest dobra ale nie na dluzsza mete. Ja przez dluzszy czas tak sie odzywialam ale wkoncu wysiadlam i teraz walcze by podkrecic metabolizm i schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka :)
ja spróbuje przez tydzień w ramach głodowki oczyszczającej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendziorek
Czyli nic z tej diety nie wyjdzie bo posilki je sie w odstepach 3-6 godz max.Serek topiny jest tłusty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzaraTęcza
nie chce sie wymądrzać ale to by byla raczej glodowka wyniszczająca bo głodowka to spozywanie tylko wody lub np sokow warzywno owocowych w zaleznosci od rodzaju i wtedy organizm sie przestawia na odzywianie wewnetrzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka :)
ale mam dobre chęci ;) tydzień moge wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez;D jestem od dzis na diecie;D dzisiaj zjadlam jogurt naturalny;DD 4 lyzki slataki ;D i pol grejfruta;D i na dzis koniec;D tylko herbaty ;DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka :)
przeżyłam już właściwie pierwszy dzień i nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×