Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justysia12312Cc

Ten DEBIL jest z inna!!!!! Wyrolował mnie na maxa!

Polecane posty

No i gdzie autorka? Może w końcu zapadla sie pod ziemie ze wstydu. Dosc balaganu narobila w zyciu tylu osob. I jeszcze zeby w necie to opisywac. Tu tez sie nie jest anonimow niestety. Zal mi jej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkobieta na forummm
Podejrzewam na 90% ze gość był Pakolem...tak autorko.?!Co to wgl za dziewczyna z Ciebie.???boshe...jakis potwór a nie człowiek...myslałaś że jak Ty potraktowałaś swojego chłopaka(byłaś z nim tyle czasu.!!!)i okłamać innemu ze Cie pobił.??nie masz wstydu jak dla mnie...i teraz masz-wszystko sie obróciło przeciwko Tobie.!Ten obcokrajowiec i Ty chuja warci,Twój ex najlepiej na tym wyjdzie:)bo pozbył sie takiej zdziry jak Ty.!Współczuje kolejnemu facetowi z którym się zwiążesz -szkoda mi go chodź jeszcze go nie spotkałas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden Pakol! Biały Europejczyk! Wszystkie na niego leciały! A mi sie udało, i teraz musze to ratowac. Myślę że dam mu czas na zastanowienie czy chce wrócić do mnie. A ty cheek weź nie udawaj że mnie znasz, pewnie sobie jaja robisz. I myślałam ze mnie ktoś zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaaas
ktos zapomnial sie wylogowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrdggty
cheek pojebaly cis ie loginy buahahahahahahaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jaki zal
autorka sama na siebie najezdza? uciekinierka z psychiatryka? ladnie sie wkopala z tym nickiem hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre :D
Ale się uśmiałam :D Żałosna cheek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superbitch
no tak myslalam ze to cheek.. na czarnym nicku chciala uwiarygodnic swoją prowokacje jako 'znajoma' :D gdyby ci sie cos nie pomieszalo to wiekszosc by sie nabrala i mialabys dluuugo ubaw z tego topiku, pomysl byl niezly ale spieprzylas sprawe dziewczynko :D :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×