Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekolada nussbaiser

rodzina 1+8

Polecane posty

Gość czekolada nussbaiser

Dlaczego nie ma dalszych odcinków na TLC? Ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyytającaaa.
z tego co wiem to nagrane zostaly tylko kilka odcinko wiec moze juz wiecej niema. Tez ogladalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, co przyjeżdżam do domu to mam nadzieję że obejrzę kolejny odcinek a tutaj nic. Pamiętam, że czytałam w internecie, że Jon nie chce aby Kate dalej nagrywała program z udziałem dzieci. Uważa, że to dla nich szkodliwe, i może źle wpłynąć na ich rozwój w przyszłości. W ogóle co myślicie o tym rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżós
Nie dziwię się,że Jon rozwiódł się z tą terrorystką. Denerwowało mnie, że ciągle narzucała mu swoje zdanie, nie dopuszczała go do głosu, krytykowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieuu
Nie lubie Kate, ale to Jona nie usprawiedliwia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że Kate w dużym stopniu jest winna temu rozwodowi. Jednakże on jak sam przyznał nie wyszalał się jeszcze. Miał mniej niż 25 lat kiedy urodziły się bliźniaczki a później mniej niż 30 kiedy pojawiła się ich jeszcze 6 i ni mógł sobie poradzić z tym uwiązaniem. Ona ciągle krzyczała, zrzędziła, wiecznie niezadowolona, że dzieci hałasują, itp. Bardzo szkoda mi tych dzieci. Rozumiem i Kate i Jona- lecz nie dziwi mnie ten rozwód. Pamiętam podczas pierwszej serii jak pomyślałam sobie: "Ciekawie ile wytrzymają i to będzie wielka szkoda dla dzieci, że rodzice się rozchodzą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinka2310
Bardzo lubie ten program ... szkoda ze sie rozwodza , mysle ze wina stoi po obu stronach, a najbardziej ucierpia dzieciaki ... moze ktos wie kiedy nastepne nowe odcinki .Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htnjk123
biedny Jon nie wyszalał sie, ciekawe czy Kate sie wyszalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeeeeee
co wy pierdolicie? Jakiś żenujący film czy co? Haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
kurcze, a ile można wytrzymać z kamerami w domu bez przerwy, nawet sobie za przeproszeniem "jajek" nie można podrapać kiedy ma się chęć ( mam na myśli Jona) Kate dla mnie sprawiała wrażenie osoby mocno zainteresowanej głównie zyskami, jak dla mnie była mocno despotyczna, ale to tylko moje odczucia-nie usprawiedliwiam Jona, swoją drogą też mam wrażenie, że kamery w domu dzieciom w rozwoju nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowiczka piczka
Kate w ostatnim odcinku mówiła że podpisała wiązący kontrakt z TLc na program o nich, i to był ostatni odcinek. Rany boskie dlaczego nie które osoby są takie podłe?? Facet zdradzał Ją na lewo i prawo, wpuszczał panny do ich wspólnego domu a wy jeszcze najeżdżacie na Kate???? Mi wydaje sie być sympatczna mamuśką która od swoich dzieci wymaga pomocy i współpracy. Raczej nie łatwo w pojedynkę ogarnać taką gromadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowiczka piczka
program był dla kasy kręcony, sama kate przyznała żedzieki TLC mogła kupić wiekszy domi zapewnic dzieciakom byt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBvernadettaa
najpierw narobią sobie z próbówki 6dzieci na raz potem robią z tego show za kase a teraz sie rozwodza co za idiotyczna para!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _**************************_
Ciągle krzyczala...jak na matke 2 maluchów i 6 maluszszszków to i tak, ta kobieta dobrez trzyma sie psychicznie i fzycznie...Cięzko jest z 1 noworodkiem, z dwoma...ale z 6? Co to znaczy, że on "się nie wyszalał"? Nie jestem za tym żeby być ze soba tylko ze wzgledu na dzieci, ale w tym przypadku facet powinien schować gleboko swoje pragnienia - przynajmniej do czasu az dzieci bedą samodzielne w takim podstawowym sensie (same sie ubierają, sprzataja po sobie, wypełniaja polecenia rodziców i rozumieja, że sa w szczególnej sytuacji...) EGOISTA Z TEGO PALANTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wyszalał się" sam tak powiedział w jednym z wywiadów. Kate znalazła sposób na utrzymanie rodziny kręcąc odcinki z TLC. Ogólnie wg mnie wina zawsze leży po obydwu stronach jednak jakoś ostatnio nie mogę się przekonać do Kate. Jon...no cóż nadal baluje z tego co piszą w tabloidach. A i dla pośmiania się zerknijcie na to: http://www.youtube.com/watch?v=9SJmzM1wqO4 albo to http://www.youtube.com/watch?v=FZrNJHTWVyA&feature=channel uśmiałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×