Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmiiiiiiii112

pomocy , nie wiem co robic

Polecane posty

Gość mmmmiiiiiiii112

zdecydowałam się opisać mój problem otóż jestem w ziązku od 3lat Ale ostatnio mój facet powiedział ,że inna mu się podoba wie że to dla mnie nie przyjemne ponad to twierdzi że on się do nikogo nie przywiązuje mam wrazenie że jest ze mną dla seksu i bo nie ma innej alternatywy narazie boli mnie to.Postanowił zawiesić nasz związek ale nadal się spotykaliśmy itp myślałam ,że juz jest ok ale on mi napisał ,że związek nadal zawieszony ona mu się podoba i sam nie wie czy mnie kocha itp jak to jest ,że można się z kimś kochać a potem ...takie coś nie czuje się bezpiecznie boje sie każdej wiadomości od niego ( bo jeśli chodzi o to to tylko pisze on nie uznaje rozmów w cztery oczy )ufać mu czy zostawić ,nie umiem go zostawić bo go kocham chce z nim być ale przez to wszystko nie czuje się pewnie , pomóżcie doradzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
jestem w rozpaczy poradzcie błagam już nawet o samobójstwie myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna pozwalac sobie na takie traktowanie? no jak? kobieto miej troche godnosci i kopnij takiego faceta w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
tłumaczyłam sobie ,że skoro mi mówi o tym że inna mu się podoba to dobrze bo jest szczery .....sama nie wiem on twierdzi że do nikogo się nie przywiązuje i po nikim płakać nie będzie ja co innego serce mi pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
może to właśnie to że jest twardy itp mówi że mnie nie zdradził jak jesteśmy razem to jest normalny miły czuły zupełnie nierozumiem tego wszystkiego chyba oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaaas
a ja z kolei nie wiem po co dziewczynie taki facet jak szef Szef901 :D 'bez niej nuda i kto mi jedzonko zrobi' :D komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
on nie jest zły tylko skąplikowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
próbowałam za kazdym razem jest najpierw ok potem cos nastepnie znów ok i zawsze wtedy jak sie nie spodziewam niczego boje sie juz nawet czytac smsy od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
nie chce w 4 oczy rozmawiac jak zaczniemy to potem moge być prawie pewna ,że dostane wiadomość która mnie zdołuje ,a spotykać sie częsciej nie da rady bo oboje pracujemy a on lubi też być sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsd
ja pierdole, laska, znajdź sobie zajęcie a nie siedź prezed kompem, każda porządna i mądra laska pójdzie gdzieś a nie tu siedzi, pomyśl co pisze i sie zastosuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
wie o moich obawach i co z tego dla niego histeryzuje i się rozczulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsd
przeczytałaś co do ciebie napisałem ? czy pisząc na kafe na tapecie w aero i 3d widzisz fote tego palanta ? ps. jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
zostawić nie umiem tak poprostu wykreślić go raz mam wrażenie że mnie kocha mów mi o swoich rozterkach jest szczery a raz lekceważy moje odczucia np nigdy nie pyta jak się czuje co robie ale za to często wysyła mi np zabawne filmiki albo ajkieś teledyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsd
szef, kurna, nie nazywaj mnie palantem, doradziłem jej to samo co ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsd
mimi, dorośnij, jakie teledyski, mówie czytaj co ci sie radzi, wyluzuj, wyjdź z domu, zabaw się, z pajacem nie bedziesz zyć, chyba żeś głupia jak te kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsd
spoko szef, nie gniewam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
urozmaiciłam nikt mi się nie podoba w moim otoczeniu , ba ja nawet nigdy nie pozwolilam sobie na rozmowe sam na sam z innym nie znam innych facetów znam tylko i kocham tylko jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsd
tak dyskretnie linka na kafe, tez pomysł, ale laska musisz poszerzyć horyzonty, w jeden dzień tego nie zrobisz ale w kilka miesięcy dasz rade, ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
nie ,poczekam może się uspoki ale wiecznie nie będe czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
wszystko mam ok tak myśle dobra dzięki za rady dalej sama sobie poradze nie mam wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i włąśnie m.in dlatego to mężczyźni rządzą światem i ustalili setki reguł podporządkowując kobiety swojemu widzimiesie, ich pozycje w rodzinie, społeczeństwie itd. właśnie m.in dlatego że mają taką władzę nad kobietami. gość puka ją a po chwili wychodzi i pisze sa "wiesz, jednak tamta mi się bardziej podoba, musze sie zastanowic" :classic_cool:, :D:D:D i wciska jakieś marne teksty że on się nie zakochuje , hahahahahha a ta gupia sie zastanawia co dalej:O biedne jesteście że was natura takimi stworzyła. że tak kochacie bezmyślnie i naiwnie. faceci też się tacy zdarzają ale u kobiet to jest norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsd
no to ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
nie jestem głupia i tak dalej wypraszam sobie chciałam uzyskać jakąś rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsd
głupia znaczy w sensie zauroczona, mylisz pojęcia, ile masz lat pytam poraz ostatni, pójdę spać i zostaniesz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
tyle lat razem a jednak takie cos nie rozumiem jak tak można ale moge sie tez mylić wiec najlepiej jak okaże cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afsd
okaż cierpliwość i sądź sie potem o alimenty albo grzecznie przyjmij hiva, dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmiiiiiiii112
kurde no chocby moja ja bym takiej nie zostawił pacz 1.nie zdradzi cie 2.jest posluszna 3.kocha szczeze 4.wybacza 5.cierpliwa 6.ciepla i walczy szef masz taką dziewczyne to ją sznuj ik ochaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×