Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sloneczkooo00000

Czy można wrócić na studia na sesje letnią?

Polecane posty

Witam, Nie wiem czy to odpowiedni dzial na to pytanie ale nie znalazlam nic lepszego ;) Obecnie powinnam byc na drugim roku studiow dziennych ale w pazdzierniku zeszlego roku wzielam dziekanke.. Jestem na niej od pol roku ale teraz juz jej nie potrzebuje i tu pojawia sie moje pytanie czy jest mozliwosc od drugiego semestru wrocic na studia? Czy musze czekac kolejne pol roku do pazdziernika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie wydaje ze tak ale z drugiej strony jak by to mialo wygladac? ;/ Chce wrocic bo i tak zamierzam dokonczyc te studia bo je lubie ;) A jesli moglabym wykorzystac te pol roku na kontynuacje ich to czemu nie...;) ale potrzebuje sprawdzonych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo do nadrobienia
A co z zaliczeniami i egzaminami z sesji zimowej? Jeśli uważasz, że jestes w stanie je nadrobić w szybkim czasie, to napisz podanie do dziekana z prośba o skrócenie urlopu dziekańskiego. Napisz, że ustały przyczyny, dla których wzięłaś urlop. I zobowiąż sie do zaliczenia do końca roku akademickiego obydwu semestrów. Tyle że nie zawsze jest to mozliwe, niestety...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pewnie musialabym zaliczyc oba semestry na raz.. a biorac pod uwage ze to drugi rok (najtrudniejszy) to chyba jednak sobie odpuszcze i zaczne od pazdziernika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już...
Jak słyszę te teksty że drugi rok jest najtrudniejszy to normalnie ręce opadają... Poza tym po te informacje to idź na swoją uczelnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorac pod uwage moj kieunek i wykladowcow z jakimi bede miala zajecia na drugim roku to niestety musze stwierdzic ze jest najtrudniejszy... A do uczelni nie moge tak latwo isc bo jestem za grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×