Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30stkazlasu

mam urodziny 30 :(

Polecane posty

Gość 30stkazlasu

Dzisiaj koncze 30 lat,za sobą nieudane małzenstwo,strate dziecka i brak przyszłości...przegrałam życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakejdksgg
Po 1 Wszystkiego najlepszego Po 2 Jeszcze jesteś młoda, ułożysz sobie życie :) Po 3 Nic nie przegrałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkieee
ja tez koncze 30 lat, za sobą mam małżeństwo - całkiem udane ale jednak to nie było to ;) więc się rozwiodłam, mam faceta, nie mam dziecka bo nie chce, mam kota czy przegrałam życie? :D NIE, żyje tak jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stkazlasu
otoz wlasnie chyba to,nie zyję jak chcę ...facet tez jest ale nie mam dziecka choc bardzo o nim marzę...nie zyję jak chce roaca niesatuysfakcjoinujaca zmienic nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhh
ja za ponad rok skonczę 50. Siedzę w nieudanym małzeństwie. Porównaj sobie nasze sytuacje i sie ogarnij. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkieee
marzysz o dziecku? to w czym problem? ile to roboty?> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie....
mam 36 lat i takie przejścia jak Ty. Nic tylko się pochlastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkieee
:O to kondolencje jesli tak podchodzicie do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No hej
Ja w maju kończę 30 Nie mam męża, dzieci, nawet samochodu Ale mam za to fajnego faceta z którym mieszkam i nie klapnięte piersi, myśle że zawsze można znaleźć jakieś plusy więc się nie łam :) A dzieci: przyjdzie czas przyjdzie rada myślę że do 35 roku życia spoko jak zajdziemy, więc mamy 5 lat żeby się wyrobić (mój ginekolog też tak mówi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkieee
nawet samochodu :D:D a co to samochód? synonim bogactwa, dostatku?:D:D a gdzie mieszkacie? u ciebie, u niego czy wynajmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz leczyc sie z tradziku
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! pamietaj ze po 30 zaczyna sie nowe super zycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie tzo
ja tez dzis koncze, troche mniej. wszystkiego najlepszego, słońca na przyszłość, bo na pewno sie jeszcze pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfredka - fama
Z okazji urodzin wszystkiego dobrego, a przede wszystkim pozytywnego myślenia Dziewczynko - Dziecinko. Piszę tak z racji swojego wieku i doświadczenia. Tez jestem po przejściach. Ale mam bardzo dużo różnych zajęć. Pomagam ludziom miedzy innymi doradzam ludziom gdzie kupić coś fajnego, pożytecznego na korzystnych warunkach. A takie warunki można spełnić na www.pogrosiku.eu Życzę dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stkazlasu
dziekuje bardzo za zyczenia;) .. tak sobie myslę co mogę zmienic w swoim zyciu by stac się szczęsliwszą:) i skąd brac siłe i motywacje na to wszytsko :) ... chcę zmienic cos w moim zyciu a nie tylko o tym mowic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez koncze 30 lat i zazdros
zcze ci - przynajmniej cos przezylas (zwiazek mam na mysli, nie strate dziecka) a ja nic. wiec pociesz sie ze ktos ma gorzej od ciebie ;) i najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×