Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przyszła mama szuka

Czy ktoś tu robi na szydełku/ drutach na zamówienie?

Polecane posty

Gość przyszła mama szuka

Szukam kogoś kto by mi zrobił na szydełku czy tam na drutach kocyk dla dziecka. Wiem, że była tu taka osoba i podawała swoje namiary, ale sobie nie zapisałam i nie mogę znaleźć. Proszę o kontakt przez ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej mamy kolezanka robi zarobkowo na szydelku chusty, czapki, serwety, ozdoby swiateczne to moze i kocyk zrobic ale pytanie o wzor bo z tego zdj to z pewnoscia identycznego nie zrobi bo tu niewiele widac, pytanie jaki ma byc material czy welna akrylowa czy kordonek, nic bawelniana itd.., skad jestes to tez istotne, wysylka, czas na kiedy to ma byc? itp.. jak chcesz moge ja zapytac ile by kosztowal taki kocyk, bo ja nei mam pojecia, ale na pewno nei 135zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama szuka
myszsza to prosze zapytaj. Na kiedy? hmm termin mam za jakies 5 tyg :) wiec duzo czasu nie zostało. Nie musi być identyczny jak na zdjęciu wzór ale o coś mniej więcej w tym stylu mi chodziło. Nie mam pojęcia jaka to ma być włóczka bo się na tym nie znam. Wiem ze kolor ma być taki ciemny zgaszony róż :D Takie mam durne widzimisię, mąż się ze mnie śmieje bo nic nie robie tylko szukam kocyka, ale takie sa efekty jak trzeba w łóżku lezec :D:D Jestem z małopolski. Moglybyśmy się umówić i sfinalizować wszystko przez allegro np. a potem wysyłka no ewentualnie bym wysłala meza na śląsk ale chyba by się nie ucieszył ze musi 50 km po kocyk jechać :D Ale jakby trzeba było toi by jechał hehe :) A co do ceny to mówisz ze nie 135 tzn ile mniej wiecej? drożej? taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie chce Ci powiedziec ze duzo taniej czy wogole taniej bo ja sie nie znam na tym ani na wycenie pracy ani na tym ile kosztuje material do takiego kocyka, zorientuje sie dzis to Ci napisze, najlepiej byloby jakbys sobie do tej kobitki zadzwonila sama i powiedziala co i jak na kiedy itp.. zapytam dzis o nr tel do niej to Ci go napisze ok? ale ona nie beirze jakis kosmicznych pieniedzy wiec nie powinno byc duzo, jezeli chcesz ten kocyk tak na codzien dla dziecka to lepszy akrylowy, jak tylko n ajaks okazje typu chrzest to kordonkowy tez ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama szuka
to jakbyś mogła mi nr załatwić do tej pani to ja się z nią umówię. Myślałam o takim "na co dzień" może mi ta pani doradzi z czego najlepiej żeby się nie poniszczył po pierwszym praniu. Rzadko mam takie materialistyczne zachcianki ale ten kocyk sobie wymyśliłam i nie odpuszczę :) No chyba, ze mi pani powie jakąś nieziemską kwotę za niego to wtedy będę myślała. Ten z linka mi się bardzo podoba ale nie chce białego bo bym nie nastarczyła go prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocyk na pewno jest zrobiony
szydełkiem. Nie da się uzyskać takiego wzoru na drutach :) Ponadto droga mamusiu takie rzeczy dla maleńkich dzieci robi się ze specjalnej wełny dla niemowlaków. Obawiam się, że koloru o jakim marzysz nie dostaniesz. Zwykle te wełenki są w kolorach pastelowych. Biały, żółty, jasno niebieski, chyba też niebieski fiolet widziałam i taki pastelowy zielony. Zgaszonego różu nawet na zachodzie nie zobaczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama szuka
oł bo znalazłam taki http://www.babystyle.pl/Kocyk+azurowy++rozne+kolory+Eko+Young+Smile_p12747.html i ten kolor mi sie spodobał ale nie chce takiej podszewki pod spodem. chce taki ażurkowy zeby był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfredka - fama
Umiem robić i na drutach i szydełkiem. Mogę wykonać dla Ciebie taki kocyk. Nie wiem tylko, czy uda mi się zakupić włóczkę w takim kolorze. Koszt wykonania do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama szuka
myszsza a mogę dziś do tej pani zadzwonić? wypada tak w niedzielę? Podoba mi się włóczka "ciemny róż" o taką mi właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama szuka
Alfredka "do negocjacji" tzn ile? Robiłaś już coś podobnego kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfredka - fama
Myślę około 100 zł. A robię takie rzeczy często, chociaż amatorsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama szuka
i dalabyś radę zrobić coś podobnego jak w 1 linku który wkleiłam http://www.jozefinka.sklep.pl/?p0=1&p1=8&o=591 tylko w kolorze "ciemny róż"? Ile by to trwało i czy masz konto na allegro żebyśmy się mogły umówić na taką formę transakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz dzwonic kiedy chcesz, jak nie odbierze tzn ze jest w kosciele albo robi cos kolo syna, jakbys chciala przez allegro to mozesz jej powiedziec ze ja jej to wystawie bo ona nie ma komputera ani neta, tak smao jesli chodzi o zdjecia itd.. jezeli wloczka ksoztuje tyle co na all w tym linku to ten kocyk nie powinien byc drogi :) moim zdaniem 100 to zdzierstwo, tez umiem robic na szydelku moze nie takie cuda ale wiem ile to kosztuje czasu i pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfredka - fama
Radę bym dała.Co do koloru mogę dać odpowiedź jutro. Myślę, że próbki kolorów mogłabym przesłać pocztą. Każdy niestety ma inne wyobrażenie o kolorze, a Ty zapewne masz umyślony swój odcień koloru różowego. Niestety nie mam konta na Allegro - i nie chcę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama szuka
Rozmawiałam z panią Aliną i umówiłyśmy się że ona mi da znać co i jak jak zobaczy zdjecia. Myszsza czy ja ci mogę te linki jakoś przesłać czy ty to gdzieś byś mogła skopiować i pokazać tej pani? Bo nie wiem za bardzo w jaki sposób to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama szuka
Alfredka nie mam jakiegoś szczególnego upodobania kolorystycznego co do odcienia. chodzi o taki ciemny róż nie jaskrawy i tyle. Tylko ja bym wolała jednak załatwić sprawę przez allegro, no chyba ze mieszkasz gdzieś niedaleko to wtedy mogłybyśmy się osobiście spotkać bo sama rozumiesz że nie chciałabym zostać oszukana, wpłacić pieniądze i nic z tego nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama szuka
Dziękuję Ci bardzo i będę czekała na tel od pani Aliny z propozycją ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz coooo......
Myszsza a Ty zapytałaś tą Panią Alinę, czy zgadza się na to byś opublikowała jej nr tel. w necie? Watpię. Lepiej zgłoś temat do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz coooo......
A to sorry, że od razu pomyslałam, że nie. Po prostu dla mnie nie do pomyślenia, że ktoś by się na to zgodził. Pozdrawiam.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego niby miałby się
nie zgadzać przecież to dla tej osoby reklama jeśli robi takie rzeczy to może ktoś jeszcze skorzysta i będzie dla niej dodatkowy klient, dodatkowe pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie wiem dlaczego mialby sie ktos nie zgodzic, dajac swoje ogloszenia na portale ogloszeniowe, allegro itp tez podaje swoj numer tel to chyba normalne ze chcac cos sprzedac ujawniasz kontakt :) zwlaszcza jesli robisz to zarobkowo, legalnie itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz coooo......
Niby reklama, ale (sytuacja z mojego otoczenia) potem na nr takiego telefonu przychodziło codziennie po kilkanaście różnej treści smsów (od reklamowych po osobiste). Nie wiem dlaczego w tym "moim" przypadku tak sie stało i czy to jest regułą, ale wiem, że nie było przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to polska regula :/ ryzyko zawodowe i ogloszeniowe, ja jak szukalam opiekunki kupilam sobie specjalnie na te okolicznosc numer tel z carrefoura, podobnie jak wynajmowalam mieszkanie, bo tak chamskich, wulgarnych smsow i polaczen to dawno nie mialam jak po ogloszeniu w necie i w lokalnej prasie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2613
Szukam osoby, która podjęłaby się zrobienia swetra z welny (koniecznie z Radomia). Mój e-mail: magda2613@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dębica
WITAM ROBIMY NA SZYDEŁKU RAZEM Z MOJĄ MAMĄ - JA UMIE ROBIĆ SERWETY ,SERWETKI, OBRUSY OKRĄGŁE I POSZEWKI NA PODUSZKĘ RÓŻNE ROZMIARY A MOJA MAMA UMIE ROBIĆ FIRANKI , BIEŻNIKI , CZAPKI , SZALIKI , CHUSTY, TOCZKI, NARZUTY DO WÓZKA I TO CO JA! NIE UMIEMY NATOMIAST ROBIĆ UBRAŃ NP SPÓDNIC , BLUZEK ROBIMY PROFESJONALNIE JEŻELI KTOS JEST ZAINTERESOWANY PROSZĘ DZWONIĆ POD TEN NUMER -0-534-301-372 OD 10 godz- 20godz dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×