Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość The Piano

Kto oglądał dokument: Warszawa do wzięcia?

Polecane posty

Gość The Piano

Dokument o 3 dziewczynach z popegeerowskich wsi, które przyjechały do pracy do Warszawy. Bardzo ciekawy od strony psychologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to widziałam 999999999999
i mam mieszane uczucia- pomysł na projekt fajny ale te bohaterki tak wybrane że nóż się w kieszeni otwiera:-))) nie wierzę że w byłych pgr-ach mieszkaja tylko tak zacofane laski dla ktorych liczy się szlug w zęby i trwanie przy mamusi która z głodu nie da umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogladalam to 2 razy
Z jedndj strony daje do myślenia. A z drugiej -zabawny. Nie wierze ze na wsiach żyją takie nieumiejace myśleć logicznie dziewczyny.. Bez szans są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie takie zyja tam bo
przeciez nagle nie zostaly wymyslone !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie takie zyja tam bo
Ogladaliscie ''Czekajac na sobote''???? to jest hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagle nie zostaly wymyslone
W tv wszystko jest mozliwe. Moga grac takie niemoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to jest brak obiektywizmu
w tym projekcie zapewne braly udział "normalne" dziewczyny ale oni pokazali jakieś lebiegi takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam o program
Pamietacie nazwe tego programu, w ktorym dziewczyny braly udzial? Podajcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecie zostawili
film dokumentalny Warszawa do wzięcia reż.: Karolina Bielawska, Julia Ruszkiewicz, prod.: Polska, 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam o program
Nie chodzi mi o tytul filmu, ale tego PROGRAMU, w ktorym dziewczyny braly udzial, przyjezdzajac do Warszawy, dostajac miejsce w bursie i chodzac na rozmowy o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje ze ona kazda ale to
http://wyborcza.pl/1,76842,7276862,PGR___WARSZAWA___PGR.html Rozmowa z rezyserkami filmu powyzej. Ponizej troche o tym programie aktywizacji zawodowej: ''Warszawa - ziemia obiecana, symbol lepszego, ciekawszego życia i szans na karierę. Tak stolica wygląda z perspektywy głębokiej prowincji i do mieszkanek tejże prowincji adresowana była oferta Agencji Nieruchomości Rolnych - program aktywizacji zawodowej młodych kobiet z terenów popegeerowskich. Wymagania były niewielkie: wiek 18-25 lat i udokumentowana praca rodziców lub dziadków w PGR. W zamian zapewniano półroczne zakwaterowanie w bursie Caritasu zwanej "Przystanią na skarpie", opiekę pedagoga i doradcy zawodowego, zajęcia z savoir - vivru, pomoc w napisaniu CV. W tym czasie dziewczyny miały znaleźć sobie pracę i jakieś zakwaterowanie, słowem usamodzielnić się. W ciągu 6 lat trwania programu, między 2002 i 2008 rokiem, w programie wzięło udział niemal 900 dziewczyn. 479 ukończyło go i znalazło pracę. Ile z nich nadal przebywa w stolicy, nie wiadomo. Tak radykalna zmiana sposobu życia okazuje się bowiem trudniejsza, niż mogły przypuszczać. ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje ze ona kazda ale to
wychodzi na to, ze sam program nazywal sie ''program aktywizacji zawodowej młodych kobiet z terenów popegeerowskich'' i jeszcze raz link do rozmowy, bo zle wkleilam http://wyborcza.pl/1 ,76842,7276862,PGR___WARSZAWA___PGR.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje ze ona kazda ale to
trzeba skopiowac, wkleic w przegladarke i usunac %20 z linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam o program
Ooo, chodzilo mi o to: Przystan na skarpie! Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje ze ona kazda ale to
no ale ''Przystan na skarpie'' to nazwa bursy chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądałam .Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×