Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Pammy
a ja okresu juz nie mam, trwał 2 dni i był na tyle słaby że nie musiałam używać tamponów ani nic. test robiłam dziś rano i 1 kreska tylko, dziwne i nie wiem co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talka Gratuluje !!! dbaj o siebie :) ### Pammy znaczy że dostałas @ tydzien wczesniej, moze mniejsza@ bo moze owulki nie bylo w tym cyklu... sama nie wiem.... ale to bylo normalne krwawienie a nie plamienie? a test to Ci nie wyjdzie tak wczesnie... nie wiem co masz zrobic... jak pojdziesz do gina to tez Cie pewnie na bete wysle... ### chloe szkoda :( myslałam ze CI sie udalo... ### niewiedząca u Ciebie to jestem pewna że zaskoczyło :D ### u mnie 12 dc i działania w toku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Blondyneczka - Okaze sie , ale mam wielka nadzieje ze tym razem sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Ps. Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia891q
Hej. Jestem tu nowa ale czytam wasze posty od kilku dni. We wrześniu miałam zabieg usunięcia ciąży pozamacicznej. I teraz znów się staramy z mężem. Aktualnie jestem w26dniu cyklu. Od dwóch dni zauwaźyłam że mam podwyźszoną temp 37. Przyjmuje duphostan jutro ostatni dzień. Tak się zastanawiam czy może zaszłam w ciąże... jak uwaźacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia891q
Hej. Jestem tu nowa ale czytam wasze posty od kilku dni. We wrześniu miałam zabieg usunięcia ciąży pozamacicznej. I teraz znów się staramy z mężem. Aktualnie jestem w26dniu cyklu. Od dwóch dni zauwaźyłam że mam podwyźszoną temp 37. Przyjmuje duphostan jutro ostatni dzień. Tak się zastanawiam czy może zaszłam w ciąże... jak uwaźacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pyt, czy plamienie okołoowulacyjne pojawia sie przed owulką, w trakcie czy po?? P.S. niewiedząca nie dziekuje za kciuki zeby nie zapeszyc:) ja za Ciebie tez 3mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia891q
Jak narazie to mam tylko podwyższoną temp i śluz biały i gęsty. I tak dziwnie się czuje jakbym miała być chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu jak jutro bierzesz ostatni dzien duphaston to testuj pojutrze rano i zobaczysz co wyjdzie, a który jestes dzien cyklu i na co przyjmujesz duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia891q
K jak pisałam wcześniej 26dc,a duphostan dostalam na wyreg cyklu i w razie zajcia w ciażę na potrzymanie. We wrześniu miałam usowana ciaże pozamaciczną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia891q
K zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki , ale Was tu duzo.. hoho :) Ja wczoraj o 12 poprzytulałam sie z mężem :). Zagoniłam go szybko bo czułam jak mi jajnika zacz\yna rozsadzac. Dodatkowo zrobiłam test owulacyjny i wyszło ze owulka jest /bedzie. Skonczylismy to prawie godzine lezałam z nogami do góry Mój mąż miał niezła polewke z tego widoku. Tak po 20 czułam jeszcze torche jajnika i naglke tykie "pyk" -poczułam i przestał bolec. Podejrzewam ze jajo pękło. Chciałam jeszcze wieczorem powtórke zrobic, ale mój wymięł, jakos nie umiał dojsc, zwłaszcza ze sie winka napił, a on jak sie napije to godzinami moze "r****c" :) Moze go jeszcze dzis zmolestuje, ale wiem ze jak po tej godzinie 20 ten "pyk" to było pekniecie jaja -to i tak dzis nic juz nie zdziałamy. Mam nadzieje ze nasze przedpołudniowe igraszki cos dadzą. Tak czy inaczej w tym cyklu juz sie w ogóle nie nakręcam. Zła jestem troche na mojego męza, bo mówiłam mu zeby tego wina nie pił, bo znowu nie dojdzie. No nic trudno. W tym miesiącu za mnie kciuków nie ma co trzymac, ale ja za Was bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia niesamowite ze poczułas to pękniecie hehe u mnie wczoraj przez 3 godz bylo plamienie, podejrzewam że okołoowulacyje, od kilku dni kochamy sie codziennie bo mój M sie wysypia i ma ochote nawet kilka razy dziennie ale robimy to tylko raz zeby nazbierał tam żołniezyków :P wiec u mnie to owula byla albo jest albo będzie za max 2 dni, nie mam pojecia bo testow nie robie... nie nakrecam sie i zobaczymy co bedzie dalej moniasonia wiem jak to jest, bo mój jak wypije ale piwo to ma potem ciezko z dojsciem ale musialby wypic bezposrednio duża ilosc przd serduszkiem bo jak jakis czas wczesniej to nie ma problemu... ale wiem co czujesz bo mój M tez mnie tak kilka razy zalatwił :P ale przynajmniej ja nie bylam stratna w sensie przyjemnosci :P moniasonia my to prawie równo idziemy z dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Trzymac jutro kciuki dziewczynki ! Wizyta u gina - okaze sie czy szczesliwaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Czytam was od dłużego czasu i postanowilam wam opisać moją sytuacjie ponieważ nie mam z kim się podzielić moimi objawami. Otóż zaczne od początku mam stwierdzone PSOC biore Luteine od 16 do 25 dc w kwietniu poroniłam i od tamtego czasu się staramy i nic :( ostatni okres miałam 17 grudnia, kochaliśmy się 29 grudnia w 13 dc. a od wczoraj jestem strasznie senna, dzisiaj przespalam caly dzien, mam delikatne bóle w podbrzuszu oraz delikatne kłucie w prawym jajniku. Proszę powiedzcie mi czy to mogą być objawy implantacji. Jestem juz zalamana i gratuluje Wam kreseczek, tez bym chciala je zobaczyc :) Pozdrawiam Wam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) U mnie @ trwała całe 3 dni heh ;) wymyślilam ostatnio ,ze chyba pocisnę mojego gina o monitorowanie owulacji. no i zalezy jak hormony wyjda... Niewiedzaca...trzymam kciuki jutro!!:* Daj znać koniecznie po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek- być moze, skoro to prawie 8 dni po stosunku to by pasowalo:) wiem też,że u wielu kobiet sennosć to pierwszy objaw ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było jakby sie w dońcu udało :) dziekuje za odpowiedz :) w piątek biorę ostatni raz luteine to kiedy mogę testować? Albo inaczej kiedy mogę najwcześniej testować? Jezeli to by byla implantacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek jak najbardziej moze to byc oznaka implantacji, badz dobrej mysli:) a co do testowania to niestety czeka Cie czekanie do terminu @ mozesz próbowac dzien dwa wczesniej ale wiesz jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Cześć Dziewuszki :P Ale się wkurzyłam ... Nie - właściwie to tak się wkur**łam , że mogła bym piorunami strzelać . Byłam u ginekologa - stwierdziłam - pójdę rano , jak najwcześniej nawet nie musi być mój lekarz... Byle wiedzieć na czym stoję .. Usnęłam o północy i obudziłam się o 4.30 tyle było z mojego snu. No to , żeby już następnej nocy nie zawalać . Poszłam ... Opisałam mu objawy , dokładnie ze szczegółami , powiedziałam o plamieniu itp .. Zasiadłam na fotel - zbadał mnie i mówi tak - No .. MOŻE to być wczesna ciąża , ale to jest w tym momencie jak wróżenie z fusów. No to ja zaproponowałam , że może na usg było by już coś widać .. Na co Pan Doktor wieeelce oburzony rzekł, iż jest za wcześnie bo byłby to DOPIERO 6 tydzień i niczego tam nie będzie . Kazał brać kwas foliowy i wrócić za 2 tygodnie . Oczywiście kwas biore cały czas , ale już tego mu nie powiedziałam . Dobrze , że mój lekarz też jest dziś dostępny to podskocze drugi raz spacerkiem kolo 11 .. On zrobi mi usg bez problemu .. Jednak nie ma co czasami porywać się jak z motyką na słońce .. Po wyjściu z gabinetu usiadłam w poczekalni i się popłakałam .. Do jasnej cholery ! Ja jestem ginekologiem czy On ? Na emeryture lepiej niech idzie , a nie wkurza ludzi swoim lenistwem ( bo maszyna do usg nie była podpięta , a pewnie tego mu się robić nie chciało ) i ślepotą .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co TY mówisz? jaki konował !!!! nawet jesli faktycznie nic na usg nie bylo by widac to pierwsze co robi to musi Cie skierowac na bete i wtedy by bylo wiadomo czy to ciąza... no jaki baran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja okres powinnam dostac w sobote, po odstawieniu luteiny. Ale moze przeciągne zażywanie luteiny do poniedziałku i w poniedzialek test. Jak myslicie? Wam życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek skoro masz dostac w sobote po odstawieniu to testuj w sobote, jak wyjdzie cos to wtedy chyba bierzesz dalej, a jak nic nie wyjdzie to czekaj 2dni jak nie będzie @ to znów testuj albo idz na bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak zrobie :) ale dzisiaj mam złe przeczucia :( brzuch mnie dalej pobolewa, tak jak na okres wiec pewnie przyjdzie, samopoczucie sie nie zmienia, dalej jest zdołowana i nic mi się nie chce, mogłabym spać cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wiekszosc**przypadków dziewczyny mówią ze czują sie jak na @ ale ona nie przychodzi :D wiec nie stresuj sie :) a co do sennosci to jest to objaw ale dopiero w późniejszych tyg, a teraz to ewentulanie zmiany ciśnienia, aczykolwiek niektore dziewczyny czują sie osłabione, ja osobiscie sennosci nie brałabym za objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Kasiek...... Ja Cie bardzo dobrze rozumiem :), też mam PCO i sie martwie, tylko ze ja nic nie biore, mieszkam za granica i nie chce sie leczyc na odleglosc a tu w GB to do gina zeby isc to tzreba sie naczekac. W maju mam IVF ale tak bym chciala sama zajsc w ciaze!!!.A powiedz kochana mialas robiona droznosc jajowodow, bo ja jestem ciekawa, czy jest wieksze prwdopodobienstwo niedroznosc przy PCO czy to w genach idzie czy jak, wiem ze w genach po mamie udalo mi sie odziedziczyc tylkozgiecie macicy, ja za tydz powinnam dostac okres 14.01.14, ale wczoraj tak mnie duł brzucha pociagnal ze myslalm ze zaraz polec***otok krwi! Dosłownie to był taki bol jak by sie czlowiek mial ciezko zalatwic podczas okresu , przepraszam wrazliwe ze dokladnosc!! :D. Dzis caly czas mam tak na dole :) mokrutko i wydaje mi sie ze leci ze mnie okres , ale jeszcze tydz do niego. Ah obiecalam sobie ze sie poddam ze nie bede o tym myslec ale kurcze nie da sie :D . Do tego przyeziebilam sie i troszke sie stresuje bo bralam 3gripeksy by puscilo , ale przeciez nawet jakby to jakim cudem byla ciaza, w co szcerze watpie to bylo by za wczesnie by zaszkodzilo fasolce, mam nadzieje. Ale sie babki rozpisalam, sciskam mocno za nas kciuki, mocniutko!!!! Prosze pomozcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek nie mialam robionej niedrożności ale po USG lekarz stwierdzil PCO o jeszcze dochodzą nieregularne miesiączki i owłosienie tam gdzie nie trzeba ;) a ja zazywam tylko luteine na wyregulowanie cykli i nic wiecej. Być może ze mialaś implantacje, mnie wlasnie tez bolalo podbrzusze i do tego ten jajnik też delikatnie. A mam pytanie czy badacie sobie szyjke macicy? jaka powinna być we wczesnej ciązy bo mi się obniża i jest miekka :( więc pewnie okres przyjdzie :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×