Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość niewiedzacaaaa
Ja znowu mam brazowawe plamienie od kilku dni i jakby skurcze macicy.. Ale ani okresu ani dwoch kresek na tescie i nemo - co jest grane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedząca spokojnie. Idz moze jutro z rana na bete. Wiem ze nie jest tania, ale na pewno beta C****kaze cz\y jestes w ciąży. Testy z apteki czasami zawodzą, ale beta da 100% pewności. Ja tez miałam plamienia, bolące piersi jak zaszłam w pierwszą ciąże. Takze nie steruj sie. Pozałuj te 50 zł i zrób BETE. Po co masz sie zamartwiac. Zwłaszcza ze jak wyjdzie ze jestes w ciązy to szybko do najblizszego gina zeby dał Ci luteine albo duphaston. Daj jutro znac czy poszłas ;> U Ciebie jest duza szansa ze załapałas, wiec nie zmarnuj tego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Chyba, że ... Test owulacyjny sie pomylił - co jest możliwe , wydłużył mi się cykl (bo tylko 2 ostatnie byly 28-dniowe ) wcześniej np @ przychodziła np w 22 dc a czasami nawet i 36dc ... Więc może to była implantacja ? Tak teraz sobie uświadomiłam , że przecież to , że moje 2 ost cykle były równe nie oznacza , że uregulował mi się całkiem cykl .. A przytulanie było jeszcze 19/20 Grudzień .. Juz sama nie wiem , ale to też jest możliwe i od tego to całe plamienie .. Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Jest taka możliwość również.. skoro 19/20 było przytulanko i akurat owulka by wypadła 20/21 to 25 już spokojnie mogło by dojść do implantacji .. Tylko czy plemniki w takim czasie nadążają przebyć taką drogę .. Ale jeśli by wszystko sprawnie poszło... Dzis po prostu cały dzień nabijają się ze mnie , że moje piersi chyba powiększyły sie w kilka dni o kilka centymetrów nie mówiąc o brzuchu .. Chcą być zabawni , a człowiek się zastanawia .. Poza tym nie moge przestać jeść .. Parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iveen
Hej dziewczyny czytam i czytam watek miliony objawow prob u niektorych dwie kreseczki :) Ja odstawilam tabletki w sierpniu nie staramy sie specjalnie z narzeczonym przez wzglad na odleglosc jaka chwilowo nas dzieli i doszlismy do wniosku ze jak bedzie to bedzie :) Pisze dlatego ze wczoraj dostalam dziwnego plamienia delikatne brazowo rozowe z przerwami trwalo wczoraj caly dzien i troche dzisiaj okres mialam miedzy 4 a 6 grudnia ostatnie przytulanko bylo okolo 1 dnia owu nastepna @ powinnam dostac za 10 dni zastanawiam sie czy to mogla byc implantacja ale nie chce sie nakrecac juz wydalam majatk na testy chociaz staram sie podchodzic do tego spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Witaj :) Kazda z nas sie nad tym zastanawia.. Moze to byc implantacja ( chodziaz nie wiem czy nie jest za wczesnie )'a moze tylko plamienie poowulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iveen
Wiem wiem dlatego sie nie nakrecam:) niby na implantacje byloby ok bo od ostatniego stosunku minelo 10 dni :) no nic nie pozostaje jak czekac na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) moniasonia83- dobrze,że wyniki z tarczycy się polepszyły, to bardzo ważne:) iveen- jedziemy na tym samym wózku;) czas pokaże... u mnie plamienia sie skończyły wczoraj, ciekawe czy powróca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 3 dzien @ nie jest ona obfita ale jest... xxx xxx Moniasonia wspominała że też masz podwyższona prolaktyne... czy jest ona dużo podwyższona ? Długo już bierzesz tabletki na obniżenie jej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Ja dalej plamie na braz .. 4 dzien.. niby nie jest tego duzo , ale sie martwie ze vos jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja mam podstawową prl w normie -wynik 9 z czyms tam. Natomiast po podaniu metaclopramidu mam skok 33-krotny. Niektórzy to leczą, niektórzy nie. Ja czułam ze musze leczyc. Miałam często bóle głowy, wypadające włosy, cykle krótkie. Odkąd biorę parlodel to mam mniej bóli głowy. Parlodel biore juz ponad 2 miesiace, ale nie duze dawki -pól tabletki tylko. Po nowym roku chce isc jeszcze raz zrobic test z metaclopramidem i zobaczyc jak sie to ma. Poza tym mam wyciek z piersi, nie duzy, ale jest, wiec tym bardziej skłoniło mnie to do brania. A Ty masz podwyzszona PRL normalną czy po tescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prolaktyna była podwyższona badanie krwi miałam w październiku i przy normie 1.20 - 29.93 ja miałam 51.86 i od tego momentu biorę bromergon tez pol tabletki, za jakieś 1, 5 tyg będę robiła ponowne badania...a tsh miałam 2, 0015 ale lekarz powiedział że jest dobre (przy mojej chorobie ) do zajścia w ciążę... w związku z wynikami z prolaktyna wnioskuje że do tej pory póki nie zaczęłam brać tabletek nie miałam szans zajść w ciążę bo pewnie moje cykle były bez owulacyjne... na szczęście poszłam po rozum do głowy i poszłam do odpowiedniego lekarza ;-) teraz jestem dobrej myśli że w końcu się uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przy takiej pprolaktynie to na pewno by było ciężko zajsc w ciąże. Dobrze ze leczysz. Ja po nowym roku musze swoją skontrolowac. Teraz to maminny problem, bo od dwóch dni boli mnie zab, w zasadzie to nie wiem czy zab i który czy dziąsło, bo raz na dole czuje, raz na górze, czasami samo ucho. Nie wiem co jest grane, bo miesiac temu jak mnie to bolało to dentysta ogladał i zeby i rtg zębów i mowi ze wszystko jest oki, ze nic tu nie widac zeby sie cos złego działo. Miesiac miałąm spokoju i taraz, jak na swieta dostałam elektryczną szczoteczke i nią trzy razy umyłam to znowu zaczęło mnie łupac. Masakra. W poniedziałek ide znowu do dentysty, moze teraz cos wyczai. Najgorzej jak znowu nic nie znajdzie. Bo przeciez przez cos mnie boli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba rozkręca się @ na całego:/ Brzuch mnie tak rwal,że musiałam wziąc nospe, no i plamienie typowe na @, z niteczkami koloru braz:/ Dziewczyny- jak robicie prywatnie prolaktyne i hormony to ile płacicie? ja pojęcia nie mam ile to bedzie kosztowac, a po Nowym Roku zaraz ide do labolatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
U was przynajmniej małpa się rozkręca albo widać dwie kreseczki a ja juz normalnie szaleje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie prywatnie po 25 zł -takze jak robie test z metaclopramidem to w sumie 50 zł, bo dwa razy badają. Radze Tobie tez zrobic test, nie tylko badac tą podstawową. Widzisz u mnie podstawowa super, natomiast ta po tabletce 33-krotnie wieksza a powinna max wzrostnąc do 10 razy. I ona mi mieszała w cyklu, wiecznie bóle głowy. Jak sie badac to juz wszystko. A i nie wierzcie lekarzą ze tarczyca na poziomie 2,5 jest oik. Bo nie u kazdego jest ok. Lekarze mowia ze w wieku 20-30 lat tsh powinno byc około 1 i mają racje. Ja TSH zawsze miałam 2,3-2,6 niby w normie, niby -bo objawów niedoczynnosci miałam pełno. Jak podnosiłam sama sobie dawke leku to sie lepiej czułam. Teraz TSH mam 0.5 i czuje sie wysmienicie. Juz nie jestem taka ospała, nie jest mi zimno. A przy winiku 2,5 to wiecznie bym spała, wiecznie trzepałam sie z zimna. Tak naprawde mało jest dobrych lekarzy którzy sie znają na hormonach. Ja w kazdym badz razie lecze sie sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu @ jakas dziwna 3 dni miałam brązowy sluz ale wkladka była czyściutka tego nie liczyłam jako @ przedwczoraj pojawiła się krew więc uznałem to na pierwszy dzien @ a już dziś czyściutko wszedzie ,czyli wyszły tylko 2 dni @ i to takich że 1 podpaska spokojnie by mi wystarczyła bo bylo to bardziej plamienie, jedynie na papierze byla zywa krew :-( piersi mi spadły ale nadal bolą od czasu do czasu... cieszyłam się że przyszła @ i zaczął  sie nowy cykl a teraz znów zastanawiałam się czy wszystko jest ok :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna a wiesz że niektore kobiety mają takie krótkie i mało obfite @... jesli nadal będzie czysto to ja bym w pon poleciała na bete, tak dla świętego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ja mam to samo... Wkładka czysta a na papierze od czasu do czasu te niby skrzepy. Ja podejrzewam ze okres przyjdzie w Nowy Rok:/ tylko cos wczesnie ten okres i ten bol macicy miałam pierwszy raz. Brzuch to bolał ale dopiero jak lała sie krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna lepiej zeby to była ciąża (w ktorej oczywiscie mogą byc takie plamienia) niz @. Jezeli to była @ to ja udała by7m sie do gina, bo cos jest nie hallo. Nie chce Cie straszyc, ale jezeli @ taka była słabiutka to cos z hormonkami jest nie tak. cytat z netu: "Zbyt skąpe krwawienia mogą wynikać z takich schorzeń, jak niedomoga ciałka żółtego, zespół policystycznych jajników, niewydolność czynnościowa podwzgórza. Do przyczyn możemy zaliczyć także niewydolność jajników. " Oby to było dzidzi, a jezeli sie okaze ze niestety to nie jest dzidzi to udaj sie do gina, albo sama zrób badania hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia83- zmotywowalaś mnie do dzialania wiesz? trochę od d** strony się zabrałam za planowanie rodziny, póxniej się martwiłam a później stwierdziłam dzięki temu forum równiez ,ze nie ma co się zamartwiać i rwac włosy z głowy tylko trzeba brac się za siebie i sie przebadac jak nalezy. Więc pierwsze co , to badania krwi- prolaktyna, lekarz zlecił mi jeszcze marker jajników, bo to podobno teraz norma przy badaniach, toxoplazmoze, JgG i JGM to chyba na toksoplazmoze. Zastanawiam się jeszcze nad badaniami tarczycy na własna rekę bo i tak muszę zrobić badania ogólne krwi no i ob. Cos byscie jeszcze polecały?? U mnie ogólnie lipa. Tzn. wczoraj po nospie ból macicy ustal, ale dziś od rana zaczeło się na nowo. To inny ból niz mialam zwykle przy okresie. No i oczywiscie rano ujrzałam smuzkę krwi jasniutiej w ilościach raczej nie małych na papierze toaletowym więc uznaje ten dzien za poczatek cyklu. Zobaczymu co dalej...Podbrzusze "czuję" nieprzerwanie od 1 dnia swiąt...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowe badania: 3-5 dnia cyklu estradiol, Dheas, 17-OH progesteron, androstedion. Dobrze zbadac sobie jeszcze wydolnoś jajników wiec w 3-5 dc zrobic FSH i LH. Tsh i prolaktyna obojętnie który dzień cyklu,Polecała bym równiez prolaktyne zbadac po tabletce. Natomast tak koło 20 dc, tzn zeby było troszke po owulacji zbadac progesteron. zaznaczam ze 17OH progesteron i "sam" progesteron to nie to samo. Wiem ze koszt tych wszystkich hormonów nie jest mały, sama sie swego czasu wykosztowałam, ale lepiej sie przepadac i dopiero działac. Po co działac jak moze byc cos nie tak. Wtedy nigdy sie nie zajdzie. A jak sie przebadamy, znajdziemy przyczyne i zaczniemy ją leczyc to wtedy bedzie łatwiej. Nie mowie ze wszystkie tu macie jakies problemy, bo na pewno nie. Ale dla siwetego spokoju lepiej sobie sprawdzic. Ja tak zrobiłam. Przebadana jestem wzdłuż i wszerz. Co prawda mineł od tego czasu trzy lata i tez by mi sie jeszcze raz przydały badanka. Ale u mnie wiem co jest nie tak, tarczyca i prolaktyna. Teraz z nimi walcze. Tarczyca unormowana, prolaktyne badam w styczniu i zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Czesc dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo, ale potrzebowalam odpoczac po ostatniej porazce.... Gosc122- GRATULUJE- swietny prezencik pod choinke dostalas!!!!!!!! Ja wlasnie po owulce, przytulanko bylo :D :D. Okresik powinien byc 15.01.14, wiec zobaczymy. Probuje nie myslec i zajac sie terazniejszym zyciem. Mam tylko nadzije ze ten nowy rok da nam wszystkim upragniony i dlugo wyczekiwany prezencik!!!!! A do tego moj M ma imieninki 19-go hehhe to mial by orginalny prezencik a moje w sumie 18 :D. Szczesliwego Nowego Roku Kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja mam mnostwo pracy bo robie sylwestra u siebie...Ale juz dzis życze Wam Wszystkeigo Naj na 2014 rok, żebysmy zobaczymy upragnione dwie kreseczki :) Gościu 122 zycze szczęsliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rioola
dziewczyny jak to jest ze my sie staramy tyle zajsc w ciaze a obok moi znajomi co chwila maja wpadke? jak mozna wpasc skoro niektórzy sie staraja i nie mogą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!:) Życzę i sobie i Wam na ten nowy 2014 dużo szczęścia i przede wszystkim małego człowieka pod serduszkiem:) Wierzę,że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
no to NOWY ROK, nowe szanse, dziewczyny działamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU !!! działamy od nowa, tym razem sie uda, styczen będzie piekny :D :D u mnie niedlugo owulka jak tam u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×