Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Madziulka123345
Dziś robilam test o nazwie "Pink test" czułość 25mIU/ml. Od ostatniego stosunku dziś mija 17dni ten test niby 6dni od zapodnienia juz wykryje ciąże. Dziękuje kochana za tak ciepłe słowa :):) W glebi duszy czuje,ze jestem w ciąży,no ale te testy... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dni od CIĄŻY czyli od zagnieżdżenia zarodka... :) bo dopiero wtedy medycznie stwierdza się ciążę, A zagnieżdżenie było... nie wiadomo kiedy :) zresztą jednej kobiecie wykryje po 6 dniach a jednej nie :) Niejednej hormon rośnie wolniej niż innej. W ogóle o tym nie myśl. Twoje ciało wysyła CI jasne sygnały i do tego ta temperatura... zaufaj mi :D Jestem instruktorem NPR (Naturalne Planowanie Rodziny) i wskaźnik temperatury jest naprawdę bardziej pewny niż test :) Możesz rozpocząć imprezy z sokiem marchewkowym :) Bardzo się cieszę i jeszcze raz serdecznie gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Dziękuje jeszcze raz :) Narzeczony mowi,ze ie pozwoli mi juz wiecej testow kupować,bo tylo firmy produkcyjne zyskaja na takich kobietach jak ja ;p Oby to była fasolka ^^ ;* Jeszcze raz dziękuje ;* Gdyby sie coś działo bede pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Oj madziulka..... Nie chce byc zła wróżka, poniewaz zycze ci abys mamusia byla!!!!!!!! Ale sama po sobie wiem ze skoro tescik negatywny to cudow nie ma, Raz jak mi sie @ spoznila 3 tyg to temp tez mialm podwyzszona a testy byly negatywne :( no i lekarz mi powiedzial ze organizm kobiety potrafi wszystko nawet ciaze sobie uroic :( A czy ty masz pco? Trzymam za Ciebie kochana kciuki tak ze az ,mnie lapki bola :D JA dzis powinnam dostac @ ale tak kolo 23 ej bo ostatnio tak milaam, sluzem sie dzis nie moge sugereowac bo wczoraj bylo przytulanko z m tak wrazie 6dniowego postu :D Od wczoraj tez odczuwam bulgotanie w podbrzuszu ale moze to jelita :D heheh Sutki sa bardzo wrazliwe caly czas piersi ok, tylko w zylkach :D Przy toalecie nadal czuje sie jak na @. Terz bedziecie sie smiac do lez, w tytm mies zauwazylam taka mala anomalie poprostu gazy gazy i jeszce raz gazy nie wazne co bym zjadla :) AZ mi przed m wstyd :( :) Dzis badz jutro okaze sie ze w ciazy nie jestem bo przyjdzie @ :( ahhhh to zycie, bo przy PCO jak nic nie biore to byl by cud bym zobaczyla II kresunie :D !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! Mam podobny problem jak wy wszystkie, Też z utesknieniem czekam na dwie kreseczki. Ostatni cykl zaczal mi sie 23 grudnia (mam regularne 28 dniowe). termin @ mam na 20 stycznia i zobaczymy ale czuje ze bedzie ok...... no zobaczymy, Zdecydowalam sie odezwac tylko dlatego ze bardzo sie denerwuje bedzie to moja 3 ciaza, wiec moge WAM troche opisac objawy jakie mi towarzyszyly i jak to bylo z tymi calymi testami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Freja123 to pisz kochana jak z tymi objawami!!!!!!! Czy takie jak na @ a kiedy testowalas? Pisz koniecznie czekam z zainteresowaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka wiesz co, kto wie czy to nie jest tak, że te testy są tak naprawdę mniej czułe niż powinny być. Przecież tu chodzi o kasę ;-) Jak usłyszałam kiedyś że w stanach zabronione jest leczenie raka witaminą b13 bo jest to byt tanie i przynosi za duże straty koncernom farmaceutycznym to już we wszystko uwierzę! Dodam tylko, ze to leczenie z dużym powodzeniem stosowane jest w innych krajach ;-) To taka mała dygresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas pierwszej ciazy czulam sie wspaniale i pracowalam prawie do samego konca!!! Nawet nie wiedzialam, ze zasłam w ciaze... objawow prawie zadnych nie mialam, Na poczatku przestało mi smakowac piwo to byla pierwsza oznaka (w sierpniu), we wrzesniu dostalam normalnie miesiaczke rownie obfita jak zwykle i trwala 6 dni czyli normalnie, kolejna miesiaczka rowniez byla na czas tylko po niej zaczelo mnie pobolewac podbrzusze zrobilam 5 roznych testow i nic byla tylko jedna kreska ale bole nadal sie nasilaly z kolei piersi raz bolaly raz nie,,,,, umowilam sie do ginekologa bo balam sie czy z jajnikami jest wszystko ok ginelolog jak zwykle zaczal mnie badac i zobaczylam jego zaniepokojona mine, myslalam za mam jakiegos guza ktorego wyczul... mowie wam od razu sie zalamalam. Jak zaczelam pytac odpowiedzial mi ze jestem w ciazy i ciaza albo jest stara albo jest mnoga. SZOK!!!! Zrobil mi usg i wyszlo ze jest jedno dziecko i byl to 12 tc. Takze moje kochane @ nie przekresla sprawy, W druga ciaze zaszlam po 7 latach tam juz bylo zupelnie inaczej..... opisze wam jak znajde chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kolejna ciaze o ktorej pisze ze lzami w oczach (moze pozniej wam sie uzewnetrznie) zaszlam po 7 latach. Poczatkowo z mezem staralismy sie przez 6 msc z marnym skutkiem... pozniej przestalismy sie starac bo maz musial wyjechac na 7 miesiacy. Jednak tak sie pozegnialismy z milascia ze po trzech tyg okazalo sie ze jestem w ciazy...... objawy mialam od samego poczatku to byl 16 dcyklu i brzuch mnie tak bolal ze myslalam ze wyjde z siebie no to poszla nospa, pozniej straszny bol w piersiach i juz wiedzialam ze cos jest na rzeczy. Poczekalam do 26 d cyklu i zrobilam test i pokazala sie jedna kreska hmmm poczekalam jeszcze do terminu miesiaczki i umowilam sie na badanie ale w miedzy czasie zrobilam 2 test i tez nic, Przez caly czas strasznie bolal mnie brzuch, piersi i mialam wewnatrz bialy sluz ale nie bylo go jakos przesadnie duzo. U gin na wizycie dowiedzialam sie bez jakoego kolwiek badania ze ten bol podbrzusza to moga byc nerwobole. Po badaniu gin powiedziala mi ze to raczej ciaza ale wczesna i musze poczekac tak jeszcze 4 tyg i przyjsc na kolejne badanko. Pozniej juz testow nie robilam tylko czekalam i tez mialam miesiaczke tylko ze trwala 3 dni. Na badanku okazalo sie ze jestem w ciazy bylam taka szczesliwa!!!! Niestety tylko do 25 tc,,,, Dlatego chce wam powiedziec ze ja nie mialam zednego plamienia zwiazanego z implantacja. Poprostu trzeba zaufac swolemu cialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiekxxx dokladnie tak jak na okres piersi nabrzniewaja i bola strasznie i brzuch dramat. Teraz mam jaszcze takie uderzenia goraca ze w momencie robie sie czerwona jak buraczek :) moja mama widziala jak mnie naszlo i zaczela mowic ze moze mam memopauze ale gdzie ja mam 30 lat i zaczelysmy sie smiac HEHEHE aaaaaaa boli mnie tak ze nawet nie moge spac na brzuchu. a te uderzenia goraca to zapewne hormony. Jeszcze czytalam ze dziewczyny czekaja dlugo na wizyty u lekarza mam propozycje: poszukajcie u siebie w miastach tzw PORADNI "K" tam ginelokodzy robia badania na nfz i nie ma dlugich terminow. A musze znalezc link do strony kiedy mozna wykonywas testy ciazowe tylko trzeba znac angielski to wkleje wam. TRZYMAM KCIUKI ZA 2 KRESECZKI moze mi tez teraz wyjda w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaa12
czesc dziewczyny,weszlam przypadkiem na ten topik i troche podczytuje,u mnie jest dzis 17 dzien cyklu,wiec mniej wiecej 3 dni po owulacji i strasznie dziwnie sie czuje.Nie chce sie wkrecac,wiem dobrze ze to zawczesnie,bo do zagniezdzenia nie moglo dojsc ale najwyzej do zaplodnienia.Freya123 zainteresowalo mnie jak pisalas ze czulas bol brzucha w 16 dniu cyklu,mnie tez wlasnie boli od wczoraj tak dziwnie i smak w ustach mam taki jakbym miala metal.wczoraj mialam 36.4 a dzis 36.5 wiec tempka niska.Dodam jeszcze ze w 14 dniu mialam sluz jak jakjko kurze i takie wlasnie bole owulacyjne.Potrafie jej rozpoznac bo zawsze mnie brzuch wtedy pobolewa ale tylko 1 dzien,a teraz silnie mnie boli i twardy jest juz od 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaaa12 widzisz ja doskonale czuje kiedy mam jajeczkowanie jeszcze czuje z ktorego jajnika:) tak mam odkad urodzilam 1 dziecko. tylko zazwyczaj podbrzusze pobolewalo mnie 2-3 dni i koniec. teraz trwa od 6 stycznia wiec mam nadzieje ze moze sie uda:) Czasami gdy planuje sie ciaze dostrzega sie wiecej objawow, ktorych nie widzialo sie wczesniej... to fakt wiec nie dajmy sie zwariowac - ale to takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Po dniach płodnych u mnie tez wystepuje biały śluz,bole podbrzusza,zyly na piersiach,podwyzszona temeratura dzis mija 17dni od wyliczonej wulacji jak i od stosunku,w ktorym byly intensywne starania.. 2 dni temu test i nic,dzis test i tez nic. ;/ Tempka caly czas w granicach 37 pod jezykiem w pochwie zawsze w granicach 37,2-4 ;/ Juz fiola dostaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Gdy Freya napisala.. Pomyslalam,ze u mnie może też tak bedzie ;) Bo wkoncu co sie dzieje z kobieta jesli test nie wykrywa w ogole hcg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Gdy Freya napisala.. Pomyslalam,ze u mnie może też tak bedzie ;) Bo wkoncu co sie dzieje z kobieta jesli test nie wykrywa w ogole hcg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Sorka za podwojna wiadomosc,ale cos mi net nawala ;/ Gdy pisalam Wam tez o tych domiemanych plamieniach 1-2 stycznia wtedy mialam g***towny spadek temp aż o 10kresek. Śluz nie jest rozciągliwy-raczej wyglada jak taka papka,no i jest biały jak mleko. Wczoraj mialam go sporo,bo az musialam zalozyc wkladke(tak bylo tylko raz) a teraz jest,ale nie jest obfity. Napiszcie mi jeszcze kochane jak to jest z ta szyjka macicy. Po zapodnieniu powinna byc :twarda,miekka,wysoko czy nisko,otwarta zamknieta??? Powinnam dostac @ 4 dni temu i slyszalam,ze dzien przed @ szyjka sie otwiera jest miekka i nisko. *** Iczozord,ale jak tu nie myslec.. Na kazdym kroku sie obladam,zwracam uwage czy cos sie zmienia. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluz hmm masz racje!!! Prawidlowy ciazawy sluz ma bialy kolor (jednolicie bialy) konsystencja hmmm cos jak mleczko do ciala:) pierwsze skojarzenie... pozniej byl bardziej gesty i tu tez nie ma metody raz bylo go wiecej a raz mniej. A szyjka macicy jest rozpulchniona (nabrzmiala). Madziulka12345 widze ze u ciebie wszystko na dobrej drodze :):):) a test robilas moze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Hej kobitki :) Ja zaraz odpadne z listy oczekujacych, brzuch mnie tak ciagnie ze zbieram sie juz 2 godz by w domciu posprzatac a tak mi sie nie chce ze szok, cały czas mam wrazenie ze zaraz @ poleci :( . Wlasnie wzielam prysznic i caly czas czuje jak ze mnie cos leci..... ale to moze reszteczkiz wczoraj :) ? Jak myslicie? Czy to bylo bezpieczne sie wczoraj przytulac? A moze to z tad to podbrzusze? Jak to jest z tym przytulaniem w ciazy??? Nadzieja umiera ostatnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Pewnie,ze robilam i to nie jeden. Gdy cofniesz sie o jedna ,dwie strony poznasz moja historie. Robilam 6 grudnia i test negatywny,dzis tez robilam i test negatywny :(:(:(:( No dokladnie jak mleczko wyglada ( nie ma zadnych grudek,nie swedzi,nie piecze) wiec infekcje wykluczam. Czasami jest wodnisty,a czasami gesty. Ale wicej gesty. Widze go jak podcieram sie po siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Gosiek_xxx z tego co mi wiadomo,to macica po zapodnieniu zamyka sie ,twardnieje i sie unosi. Moj narzeczony teraz nawet ,ze tak powiem "boi" sie ze mna wspolzyc i mowi,a jezeli jestes w ciazy? Boje sie,ze coś uszkodze.. No i nie wiem co mam mu powiedziec wiec podbijam temat ;* Gdy ciąża nie jest zagrozona to seks nawet jest wskazany.Podobno od 7miesiaca ciązy lekarze nawet wskazuja seks,bo podobno potem jest lzej rodzic,ale wiesz kazdy mowi inaczej hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Madziulka a Ty zauwazalas ten sluz wczesniej przed @ ? Kurcze Ty musisz byc w ciazy!!! Ten sluz z kad sie musial wziasc a jak twoja szyjka wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Freya123 dodam jeszcze,ze mam bardzo duzy problem z wyproznianiem ;/ Kiedyś jeszcze przed podejrzewaniem,ze moge być w ciązy mialam problem,ale jak sie uparlam,wypilam kawe to cos tam zdzialam ;) A teraz nie wiem kiedy robilam.. 3 dni temu chyba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
JA mam taki sluz jak mleko, tzn to co ze mnie caly czas wylatuje o dosc intensywnym zapachu :D A dopiero co sie wykompalam i dobrze umylam a on znow leci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Co do wyprozniania, to slyszalam ze sa zaparcia ale to dopiero pozniej w ciazy!!! JA wrecz przeciwnie madziulka nawet 2 razy dziennie, i brzuszek taki plaski a na okres zawsze balon mam przed soba ;). Freda jak sie czulas po przytulanku we wcesnej ciazy???xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze masz tak jak ja z tymi testami:) ja na twoim miejscu umowilabym sie na wizyte do gin na pierwszym badaniu lekarz bada szyjke sprawdza jaj scianki (ukrwienie) i naciskajac brzuch sprawdza wielkosc macicy to tyle ewentualnie zleci bete hcg i moze zrobi usg a czesto ci sie @ spozniala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Gosiek_xxx Przed okresem zawsze jest u mnie susza.. Bialy sluz wystepuje niby w te dni niepodne,ale nigdy go nie zauwazylam (moze byl poprostu w malych ilosciach i nie zauwazalny) a teraz,zeby sobie majtki brudzic? ;/ Wczoraj musialam wkladke zalozyc,ale po godzinie juz bylo dalej jak poprzednio czyli sluz byl,ale nie tak duzo. Szyjke sprawdza sie tak jak i temperature czyli codziennie,bo zmienia sie zaleznie od pory cyklu.. Powiem Ci,ze ja nigdy nie umialam okreslic gdzie ta moja szyjka jest czy nisko czy wysoko czy twarda czy miekka,bo kiedy bym nie sprawdzila to wydaje mi sie,ze jest taka sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA ja tez mam teraz zaparcia:) zamiast kawki polecam sliweczki suszone na sucho lub zaparzone wrzatkiem (sprawdzony sposob z dziewczynami ze szpitala) zaparcia wystepuja rowniez pod koniec ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×