Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Madziulka123345
Freya u mnie bylo tak,ze +/- 2 dni od spodziewanego @ czyli najpozniej powinien przyjsc 2 dni temu. Kiedys mialam bardzo nieregularne cykle,ale od 4 miesiecy jest wszystko ok. Do gina jestem umowiona dopiero na 12lutego. Takie koleji ;/ Poczekam jeszcze troche na ten @ jak nie bedzie to chyba prywatnie pojde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Najgorsze o czym myśle to to,ze moze mam cos z hormonami,ze w jajnikach cos mi siedzi ;/ Gdybym byla w ciązy to dopiero byl by to pocztek 3 tygodnia z obliczen gdy moglo dojsc do zapodniena,bo od ostatniej miesiaczki to dobry miesiac i dwa dni. ;) Wiec gin i tak nic nie zobaczy,a potem znowu miesiac czekac na wizyte;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka jestem jestem dobrej mysli tylko musisz sie uzbroic w cierpliwosc. A co do przytulania we wczesnej ciazy to nie ma przeciwwskazan. no chyba ze wystepuje krwawienie. Ja wczoraj czulam ze jest inaczej bylo tak ciasniej hehehe ale jak juz sie rozkrecilismy bylo cudnie tylko troche pobolewal mnie brzuszek. sex w ciazy daje odprezenie i poddajcie sie uniessieniu i nie myslcie ze cos bedzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziula, przepraszam ze dopiero teraz odp, ale wczesniej nie mialam czasu- sama rozumiesz: dom, praca, dom, silownia itd:-) jesli chodzi o kwas foliowy to z cala pewnoscia nie zaszkodzi, wskazane jest nawet branie go 3 miesiace przed ciaza:-) A jak tam u Was? Ja sie cos zgapilam i zle policzylam, takze @ mam miec dopiero w poniedzialek, a nie w sobote:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Dziekuje za odpowiedz magda88 :) Mi juz 4 dni sie spoznia @,jak chcesz wiedziec wiecej to poczytaj sobie wiadomosci z pod mojego nicka ;) Bo to dluuuuga historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Gosiek_xxx ostatnio proboje wyczuc ta moja szyjke,ale naprawde nie moge ;/ Ostatnio zrobiło mi sie tak ciasno,ze hoho ;) Zeby wlozyc palec to musze sie nagimnastykowac ;p Może mi tam sie rozpulchnia. No sama nie wiem jestem w "."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z badaniem szyjki nie przesadzajcie bo w ciąży łatwiej o infekcję a podczas badania palpacyjnego łatwo jakieś bakterie przenieść. Może z nią być rożnie bo na początku na pewno będzie zamknięta i twarda ( u mnie np uniesienie szyjki nie zawsze jest skorelowane z momentem cyklu i zmienia się losowo) ze względu na progesteron który zawsze wtedy występuje. Później rozpulchnia się przez podwyższenie poziomu estrogenów ale jeśli rosną one wolno to może być dłużej twarda. Dziewczyny, który czują zbliżający się okres - spokojnie. tak, jak pisałam miałam koleżanki, które czuły się dokładnie tak samo i okazało się to oznaką ciąży :) czekajcie cierpliwie (na ile to możliwe hehe). Jestem przekonana, że pod koniec tygodnia dołączy tutaj kilka ciężarówek :) A ja prócz klucia jajnika i przedokresowego odczucia (w 6 dniu po owulacji co mi się wcześniej nie zdarzało!) czuje taki nacisk w dole brzucha, jakby ciągnięcie mięśni, trudno to opisać. trochę to boli, nigdy wcześniej nie czułam takiego bólu hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
No tez znam te bole.. Bol brzuszka robi sie taki cięzki,twardy jakby hmm też ciągnie. Czytalam w poradnikach o tym to moga wystepowac takie bole,bo macica sie powieksza,rozciaga.. - we wczesnej ciazy. I czesto sa mylone z bolami menstruacyjnymi. Dziś w nocy bylam pewna,ze dostalam @ bo bol mnie obudzil no i siku ;) Gdzie nigdy w nocy siku nie wstawałam chyba,ze sie opilam wieczorem sokow ;p Jest nadzieja poki @ nie ma ... :):):):):):):) A co do testow to juz nie bede kupowac.. Mam ich dosc i ciaglego stresu czy kreska sie pojawi. Czekam na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka007
Cześć Dziewczyny! Jestem tutaj zupełnie nowa, to moj pierwszy miesiąc staran, ciesze się, że są takie miejsca gdzie możemy się wygadać, wspierać i odliczać czas razem do kolejnego testu :) Ja @ mam dostać najpoźniej jutro, więc siedze jak na szpilkach. Nawet nie wytrzymałam i zrobiłam test - oczywiscie negatywny...Jutro jade odebrać wyniki badań przygotowujące do ciąży, więc może zrobie przy okazji test z krwi, bo z tego co się naczytałam to testy z moczu tak wcześnie nie dają sobie rady z wykryciem. A ja już nie mogę wytrzymać z ciekawości :)) Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tylko tak na chwile, póxniej doczytalam Wasze posty i sorry ze tak o sobie... wpadlam na chwilke bo jestem w kropce, bo wczoraj zauwazylam przez chwile u siebie śluz przezroczysty rozciągliwy, i z ciekawosci sprawdzilam jaką mam szyjke i wg mnie jest nisko i otwarta, dzisiaj zrobilam test owulacyjny, i dwie krechy jak w morde strzelił, no i nie wiem co sie dzieje i nie wiem jak mam to interpretowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcześliwa bardzoo
ksiezniczka 007 ja dzis powinnam dostać @, wczoraj po południu zrobiłam test i była druga wyraźna kreska, nie mega ciemna jak testowa ale nie cien cienia, cykle mam 28 dniowe, starałam się 2 lata.cudowne uczucie:) dziś zrobiłam bete jutro koło południa wyniki:) przeczuwałam że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcześliwa bardzoo
blondyneczka 87 kup wino, wypij i rzucaj się na swojego mężczyzne:) i tak przez 5 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
szczesliwa miałaś jakies konkretne objawy już? Jakieś bole? Jaki sluz? Gratuluje !! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Księzniczka007 ja zrobiłam test 4 dni po spodziewanej @ czyli dziś i test negatywny,a wszystko wskazuje u mnie na ciąże.. (czytaj wczesniejsze posty) Co do testow to kompetnie im nie wierze.. Poczekam jeszcze chwile na @ jak nie przyjdzie to ide na bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa bardzo tylko ze to jest mój 21 dc, i teoretycznie owulke mialam 13dc i wtedy tez byl śluz ale nie robilam testów owulacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
blondyneczka87 wyglada na to,ze cykl Ci sie przesunal.. A temperatura jak tam? Mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka007
szcześliwa bardzoo jeeeeeeej! gratuluje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
blondyneczka87 no,ale test Ci wskazuje owulacje,sluz tez.. To moze ten wczesniejszy wynikal z czegos innego,no nie wiem.. Jestes trudna do rozwiklania ;) Przyznam,ze to troche dziwne.. Sluz zmienia sie wraz z cyklem może coś innego miało wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka007
Madziulka123345 trzymam kciuki, wygląda na to, że będziesz miała w tym miesiącu radochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Blondyneczka, powiem Ci ze moj sluz tez wariowal , jakis tydz temu tez mialm niby plodny zachwile juz inny , paranoja!! Ja siedze jak na szpilkach Dzis dzien okresu- jeszce go nie ma! Ale brzuch tak rozpycha jakby zaraz miala byc @ Dzis po raz pierwszy zbadalam szyjke, jest rozpulchniona raczej wysoko, ale skad mam wiedziec czy otwarta czy nie :O :/ Ahhhhhh, i caly czas czuje jak ze mnie sluzik leci- sorki ze caly czas tu siedze i zawalam forum ale mam wrazenie ze tylko wy mnie rozumiecie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka007
Gosiek_xxx wiem co czujesz, tego nie da się opisać komuś kto tego nie przechodzi i siedzi jak na szpilkach czekając na brak @. Więc cieszę się, że możemy sobie tutaj wszystkie poprzeżywać razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Ksiezniczka007 też mam taka nadzieje i dziękuje :) Gosiek_xxx ja od ponad tygodnia czuje sie jak na @ ;/ Caly czas mi leci sluz.. Podobno przed @ szyjka umiejscawia sie bardzo nisko po czym sie otwiera i jest @.. Czytalam zdanie ekspertow na te tematy ;) Niektore Panie potrafia sprawdzic czy otwarta czy zamknieta ;) To pewnie kwestia wyczucia i praktyki ;) Mam wrazenie,ze ja tu najwiecej pisze takze sie nie przejmuj ;) Przeciez po to powstal ten watek,zeby nawzajem sie wspierac*****sac co sie dzieje :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiezniczka 3mam kciuki;) szczesliwa bardzoo Gratuluje !!! :) a no Madziulka ciezko mnie cos ostatnio rozszyfrowac... Gosiek znam ten ból, raz jest taki śluz raz inny i nie wiadomo jak to interpretowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Mam jeszcze jeden test w zapasie.. Dzis wyszedl negatywny. Jak myslicie zrobic ten co mam,czy juz nie i czekac na @ jeszcze z tydzien..? A jezeli zrobic to kiedy? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka007
Madziulka123345 też mi się wydaje, że musisz poczekać, bo kolejny test dzisiaj wyjdzie taki sam.. Cholerne firmy piszą, że wykrywają ciąże po 6 dniach, a to guzik prawda, tylko nasz zamęczają i stresują.. Gdyby nam tego nie wciskali to byłybyśmy spokojniejsze i czekały dłuzej a nie ciągle oglądały ile kresek pojawiło się dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Ale wez tu nie panikuj.. ;/ Za tydzien zrobie nastepny. Mam nadzieje,ze @ nie przyjdzie ^^ 3mam kciuki za Was wszystkie :* Ten rok bedzie dla Nas szczesliwy ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka ja na Twoim miejscu poszłabym prywatnie na bete i wszystko bym wiedziala, Tobie odejdzie stres i koszty mniejsze niz kupowanie codziennie testów wiem że ciezko nie panikowac ale nie mozesz przesadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_xxx mam nadzieje ze wszystko bedzie po dobrej mysli:) jak rozpulchniona to dobrze:) Gratuluje wszystkim które sa blizej niz ja (zostalo mi 6 dni do @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×