Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

nie wiem Niepewna musisz sama podjąć decyzję. Z jednej strony jak wyjdzie to będziesz już szybciej wiedziała. A jak nie wyjdzie to dalej nie pewność bo słabszy test z późniejszego moczu. Wtedy jutro drugi! Mąż jak się wybrał na zakupy to wróci wieczorem odlałam sobie rano porannego moczu do pojemnika. Mam nadzieję, że tak można chyba że też spróbuje z popołudniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum, miałaś dobry pomysł. Sama nie wiem co mam robić. Z jednej strony już nie mogę wytrzymać, z drugiej rozsądniej byłoby poczekać do jutra. Ciekawe jak tam Anna po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna ja to już doczekać się Twojego testu nie mogę :) ale Ty musisz się zastanowić jaka opcja będzie dla Ciebie lepsza. Jak zaczekasz do jutra to akurat może być super prezent na dzień ojca dla Twojego Męża:) Annaanna czekamy, mam nadzieję że wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak to nie jest dobry pomysł z tym moczem zrobiłam z niego czulszy test s kreska bledsza nawet ta kontrolna trochę się zdolowalam za kilka godzin albo jutro zrobię nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum GRATULACJE!!!! Niepewna135 trzymam mocno kciuki. Ja była dziś na wizycie, na USG widoczny tylko mały pęcherzyk ciążowy 3,5mm, więc dalej czekanie w niepewności. Mam przyjść za 2 tygodnie na kolejne USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna dobrze że wszystko ok! Dziękuję! Niepewna może lepiej nie rób tego testu dziś a teraz zrobiłam z 2,5 godz. moczu ten gorszej czułości i tam ledwo ledwo cień a nawet nie jestem pewna że tam coś jest. Oczywiście chciałam się podbudować a wyszło inaczej. Musze znowu czekać do rana ! wiedziałam że stres to się dopiero zacznie z 2 kreską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum bardzo cieszę się z Twojej kreseczki, przeżywam jak swoją :) teraz czekamy na 2 kreseczki u Niepewna135 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna84, nie przejmuj się na zapas! Ciesz się, że tak szybko udało Ci się zajść w ciąże, że nie ma plamienia i że widać pęcherzyk! Ja zrobiłam ten test, ale tam nawet kreska testowa wyszła jakaś przerywana. W akcie desperacji zjeździłam calusieńkie legionowo, wsyztkie apteki w poszukiwaniu czułego testu i oczywiście w żadnej nie było. Na końcu już cała mokra i zmęczona stwierdziłam, że sprawdzę jeszcze w kauflandzie. I ku mojemu zdziwieniu przy kasie były testy pepino. Od razu kupiłam 5, żeby mieć na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna super, że jest pęcherzyk na swoim miejscu, teraz możesz w spokoju czekać aż zobaczysz zarodek z bijącym serduszkiem. Niepewna możesz zrobić dzisiaj ten test pepino, ale zrób tak - napij się czegoś, najlepiej wody i spróbuj z jakieś 3 godziny alo więcej wytrzymać i nie wysikać tego:) Żeby ten hormon miał się czas nazbierać, Ja dzisiaj mam okropne mdłości, od rana mi nie dobrze, nic przez to mi się jeść nie chce. I ciągle bym spała. Nie wiem czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobie:) Właśnie gotuję obiad, potem zrobię sobie herbatkę i dopiero wieczorem pójdę do łazienki. Obym wytrzymała:) Lea81, mi się wydaję, że Twoje dzisiejsze samopoczucie jest jak najbardziej normalne, chociaż pewnie nie jest Ci lekko. Pomyśl sobie, że już nie długo Ci przejdą te mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania po badaniu ginekologicznym może wystąpić plamienie. Mam nadzieję, że za chwile przejdzie. Połóż się o odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna obyś miała rację, bo ledwo już żyję. Samcznego obiadku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z lekarzem powiedział że mogę wziąć d*phaston ( mam jeszcze po poronieniu) i nospę. Idę się przespać na razie żeby ochłonąć. Jak wstanę to zobaczę jak się sytuacja rozwija i zdecyduję co zażyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna84, weź sobie ten d*phaston,nospe rozkurczowo. to na pewno nie zaszkodzi, a tylko może pomóc. I postaraj się uspokoić. Trzymam za Ciebie kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę ochłonęłam, wypiłam nagietek zażyłam dodatkowo magnez, a wieczorem jeśli się nic nie zmieni wezmę d*phaston i nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna tylko się nie denerwuj. Lea ma rację, pewnie to po badaniu. W końcu miałaś dziś wrażenia lekarz itd. A gorąco jest to i naczynia krwionośne bardziej narażone. Może weź te leki one nie zaszkodzą a mogą pomóc. i odpoczywaj a egzam to tylko egzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Dziewczyny, ja już zwątpiłam. Żaden test nic nie wykazał. Jest już 31 dc, 2 dni po terminie, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie, staramy sie o dziecko...a wiec mam takie pytanie,czy juz po zapłodnieniu podczas seksu pobolewało was podbrzusze?badz jajniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w tym cyklu to nic nie boli. Nic kompletnie. Aż dziwne. A w poprzedniej ciąży dowiedziałam się dopiero w czwartym tygodniu, bo wcześniej wydawało mi się to całkowicie nierealne. Jedyne co pamiętam z tamtego okresu to kłucia jajnika i tak w około 3 tyg bóle podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga1901 ja miałam po owu takie lekkie kłucia i bóle i mega wzdęcia. Niepewna ja w sumie też nic specjalnego nie czuję, pewnie gdybym nie obserwowała w ogóle bym nie zauważyła. Mam lekkie pokłuwania w dole takie jakby skurcze w piątek miałam takie bardziej mocne. Teraz takie kłucia w piersiach. Niepewna jak test????????? Annaanna jak się kochana czujesz??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna135 to jeszcze ni przesadzone - kreseczka na teście może później się pokaże. A po pewnym czasie też nic nie było widać? Nie chce zapeszać ale plamienia coraz mniej dziś... Ale samopoczucie kiepskie, po wczorajszych emocjach boli mnie głowa i jestem strasznie śpiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie test nic nie pokazuje. Jest jeszcze opcja, że owulacja wystąpiła ok 24 dc, dlatego moja Pani doktor kazała mi SPOKOJNIE czekać. Tylko jak tu zachować spokój?! Mam nadzieję, że jeszcze coś z tego będzie. Okresu póki co dalej nie widać więc nadzieja jeszcze nie umarła. Annaanna84, możliwe, że to właśnie po badaniu. Beta Ci ładnie rośnie więc się nie denerwuj. odpoczywaj i myśl pozytywnie!! Tantum, a Ty powtórzyłaś dziś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×