Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bejbica

3 negatywne testy a ja umieram

Polecane posty

Gość Bejbica

Spoznia mi sie miesiaczka czy mozliwe zeby 3 tedty nie wykazaly tego ze jestem w ciazy pierwszy robilam 15 dni po stosunku drugi 17 a 3 19 zaznaczam ze sex byl w prezerwatywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś 2 miesiące temu zadawałam sobie takie samo pytanie... zawsze miałam regularne miesiączki a tu nagle 45 dni bez okresu:( 3 wizyty u lekarza, ktory podejrzewał ciąże ale ciągle twierdził, że jest zbyt wcześnie aby to stwierdzić w 100%, 3 wykonane testy-wszystkie negatywne...mnóstwo nadziei...a to było po prostu jakieś dziwne rozregulowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbica
ja mam do tego chyba juz nerwice bo podobna sytuacje mam caly czas parcie na pecherz bez przerwy to podobno objaw ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex zabezpieczony (z prezerwatywą) + 3 testy negatywne. A Ty się jeszcze martwisz o zajście w ciąże? Kobieto. Ile masz lat? Bo wydaje mi się, że około 14. Jakie Ty szanse widzisz? Spóźniająca się miesiączka nie jest tylko objawem ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex zabezpieczony (z prezerwatywą) + 3 testy negatywne. A Ty się jeszcze martwisz o zajście w ciąże? Kobieto. Ile masz lat? Bo wydaje mi się, że około 14. Jakie Ty szanse widzisz? Spóźniająca się miesiączka nie jest tylko objawem ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbica
wiem mam odpowiednio lat ale sa takie sytuacje ze czlowiek racjonalnie odchodzi od zmyslow i glupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez widziałam u siebie wszystkie objawy...okres spóznił się "jedynie" o 1,5 miesiąca także moich objawów było coraz więcej...a tak na prawdę nigdy ich nie było:( to tylko psychika dziala w ten sposób... najlepiej zrobić bete i mieć pewny wynik, a nie siedzieć i gdybać, robić sobie nadzieję albo się załamywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbica
wiem jutro rano ide na bete moze nie umre przez noc , wiem ze moze tez okres opozniac sie przez nerwy ....a jak myslisz czy to stale parcie bez przerwy tez moze byc przyczyna nerwow czy poprostu moj organizm zwariowal do reszty przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbica
rozumiem ze mogloby byc stale parcie na pecherz pod koniec ciazy gdy ciezar dziecka jest spory ale na samym pocztku? denerwuje sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku, częste oddawanie moczu jest jedna z najbardziej odczuwalnych oznak stresu:( dla przykłądu-miałam dziś prezentację na uczelni i ledwo co ją zaczęlam a już musiałam błagać o chwilę przerwy na sisiu, gdy 5 minut wcześniej wróciłam w wc:) niecierpię tego...! nie martw się, na pewno nie jesteś w ciązy! w moim odczuciu jest to na 200% niemożliwe... tylko psychika działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbica
a w twoim przypadku jaka byla przyczyna opoznienia miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozregulowanie organizmu... nikt nigdy nie zaintresuje się tym dlaczego nie miałaś tyle czasu okresu, jeśli on się pojawi... co innego gdybys niemiała np 3 miesiąc a ciąza byłaby wykluczona ja dostałam luteinę pod język na wywołanie, miłam brać 5 dni a 6 dnia dostałam @-niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge jeszcze dodaż, że z mojego punktu widzenia nie było żadnych powodów aby okres mógł się spóźniać... nie miałam stresów, wycieczek, chodziłam wyspana, nie chorowałam...ale organizm, to tylko i aż organizm... "chodzi" swoimi ścieżkami i nigdy z nim nic nie wiadomo;) nie denerwuj sie bo nie masz powodów-szkoda zdrowia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbica
dzis zrobilam bete jutro wyniki ale tez z ciekawosci zrobilam 4 test ciazowy z innej firmy wyszedl negatywny , czemu to wszytko takie stresujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbica, nawet jakbys bardzo chciala to w tej ciąży nie jesteś :D NIE MA MOŻLIWOSCI! Wkręcasz sobie, ok rozumiem. Ale jesli jestes rozsądna osobą to pomysl sobie ile testów zrobilas i, że plemniki przez prezerwatywę nie przechodzą.. A wszystkie objawy, które masz są wymysłem tylko i wyłącznie Twojej psychiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×