Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odważżżnaaa

Umiałybyście?

Polecane posty

Gość odważżżnaaa

Dziewczyny! Umiałybyście psychicznie i fizycznie wziąć udział w zapasach z innymi kobietami w nocnych klubach lub imprezach? Ale nie erotycznych rozbieranych tylko na sportowo. Szukam jakiejś chętnej bo w grupie raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaasnnnneee
Ta,. na sporotowo. Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym szuka naiwnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wiem
Dlaczego nie wierzycie dziewczynie ze chce poszaleć sportowo? Jeden zarzuca jej erotykę od której ona się odrzeka, a drugi to chyba od ojca dyrektora? Ja tam podziwiam takie kobiety. Bardziej niż te od walk w błocie lub kisielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaakkjhasna
Na sportowo to się występuje na imprezach sportowych, a nie w nocnym klubie. Szukają naiwnych do pokazywania du*y i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem niee
Nie, nie umiałabym. Nie mam skłonności prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja i owszem
eee taaaam - od razu prostytutki... a po prostu poszaleć nie można? Sami moherowcy tutaj czy jak? Albo to wszystko jeden pisze? Ja tam bym chętnie spróbowała jakby była okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadynlaa
Poszaleć wypinając dupę do stada facetów? Rzeczywiście, ambitnie i całkowicie niewinne, dziewicze wręcz zajęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja i owszem
A dlaczego ma być niewinne? Szaleństwa rzadko takie bywają. Ale jeśli ktoś woli poglądy z radia ojca d., to jego sprawa. No co? Odezwie się ta odważna co zaczęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaakk
Jak na sportowo to się zapisz do klubu sportowego, nie będziesz musiała szukać sparingpartnerek po necie. Bo to to naprawdę wygląda jak rekrutacja tancerek (przepraszam: "sportsmenek") erotycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja i owszem
Mi tak nie wygląda, a jak się okaże ze masz rację to się wycofam. Kluby sportowe to nie dla mnie. Na systematyczne treningi nie mogę sobie pozwolić, a inaczej to nie ma sensu. Lubię natomiast czasem poszaleć i chyba byłabym dobra. Z moim chłopakiem często się wygłupiamy w przewracanki na dywanie czy łóżku i wcale nie zawsze przegrywam. Tylko mnie tu nie zakrzyczeć zaraz! Z obcymi facetami bym się nie siłowała! Zważywszy na to, jak to się potem kończy z chłopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzyyyyyyy
lubie takie szalone bezpluderyjne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiii i co
Ciekawe czy się jakieś laski umówią. Czy kiedykolwiek jakiekolwiek sie tu na forum na cokolwiek umówiły, czy to wszystko bajer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×