Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korab2

matki toksyczne

Polecane posty

Gość rfcrwevwevc
opowiadasz teraz o patologii, Nie pisz "większość kobiet" bo np. ja takich nie znam. Znam za to kilka przykładów gdzie to ojcowie olewają swoje dzieci. Na pewno są i takie i takie przypadki, ale jednak więcej jest takich, kiedy to ojciec olewa dziecko, nie płaci itd...Wystarczą statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka K.
też denerwują mnie stwierdzenia "wszystkie" i niestety, nie znam tych wszystkich, ale mam kilka znajomych - w pracy, na osiedlu, których faceci poszli za kochankami porzucając nie tylko żony, ale i dzieci chyba takich tatuśków szukających odskoczni i wolności od rodziny jest więcej niż tych "toksycznych" matek swoją drogą, jeżeli taki tatuś przypomina sobie o dziecku po paru latach i chce zburzyć posklejany świat na swoje widzi mi się... to pojmuję toksyczność matki, która próbuje uratować swoje dziecko przed tatusiem widmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle zrozumiałyście
miałam na myśli "większość kobiet ,z grupy które utrudniają i podałam powody. Źle opisałam na początku ale zamiast czepiać się mogłyście to wywnioskować po dalszej części mojej wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×