Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mineciarinos

dlugie minetki

Polecane posty

Gość mineciarinos

Hej ;) chcialem zapytać jak długo i w jaki sposób wasi faceci robią wam minetki ?? wolicie samym języczkiem czy z paluszkami ?? całym językiem czy końcowką ?? ja ogólnie uwielbiam to robić aż tryskają soczki i robie to bardzo dlugo nieraz po pół godziny :) napiszcie cos kobitki ;) a faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incredibles
pol godziny to chyba za dlugo... jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineciarinos
no wlasnie moja kobietka dochodzi 2 razy i tryska soczkami niemilosiernie!!!!!!!! ale zawsze jej to sie podoba :) a mi jeszcze bardziej mógłbym ją zjeść ;p kręci mnie to strasznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineciarinos
leca jej soki pomaranczowe, winogoronowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlugo dl
Minetka to coś pieknego, cipki są słodkie. Takie mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół h to nie tak strasznie długo, najdłużej siedziałem między nóżkami coś około 3,5 godziny - robiłem ewentulnie przerwy minutowe. Orgazmów jeden za drugim było sporo, a poźniej trochę język bolał i to wiązadełko pod spodem :P Ale ogolnie warto bo to piękna rzecz. Ubóstwiam to robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuuuuula
ja tam nie wiem co wam się w tym podoba panowie, ale najważniejsze, ze to lubicie a jak jeszcze umiecie to już w ogóle jest booooosssssko:) bo ja minetki uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest kręcoce samo w sobie, widok jest piękny, wijąca się i mrucząca kobieta, a do tego fakt że muskasz jej skarb, coś dla niej wyjątkowego. Fajne jest sprawianie przyjemności drugiej osobie... Moim zdaniem ciekawy jest rónież smak - podniecający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×