Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to bedzie moj dzień :D

Bede swiadowa, moge zalozyc ta sukienke?

Polecane posty

Gość prowizja zero procent
ocipialas?? pierwsza jak panna mloda, a druga jak rozowy baleron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffh
zal obie sa piekne ale 1 jest biala- nie nakladasz bialej sukni bedac swiadkowa 2 sukienka cudna- ale jak w niej tanczyc? a po 2 czy ty idziesz na bal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaallllllllooooooooooooo
CHYBA CI POGIELO!!! W BIALYM PANNA MLODA TYLKO A ROZOWY TO JAK JAKAS WARIATKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie obie zbyt śmiałe, choć z dwojga złego wybrałabym tę drugą, bo biała świadkowej nie pasuje - jest zarezerwowana dla panny młodej. Poszukaj czegoś mniej szalonego, a już na pewno nie białego. I pomyśl też o tym, by nie wyglądać lepiej od młodej, bo ona Ci tego nie wybaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bedzie moj dzień :D
ojeje literowka. dlaczego mam wygladac gorzej od niej? i tak jestem ladniejsza i mam lepsza figure, nie bede sie na sile oszpecac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffh
I pomyśl też o tym, by nie wyglądać lepiej od młodej, bo ona Ci tego nie wybaczy przesadzasz, bylam na 4 weselach na ktorych swiadkowe byly ubrane w skromne sukienki ale byly 10 razy ladniejsze od panny mlodej niektore panny mlode sa szpetne i nic im nie pomoze, nawet 10 godzinna stylizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jak ja waas rozumiem
o hahaha usmialam sie hahaha :D ja nie wiem ty o niej tak pizgasz na forume a ona cie jeszcze na swiadka wziela hahaha wszystkie trzu suknie zbyt krzykliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jak ja waas rozumiem
nie masz gustu chyba, wszystkie 3 takie jak na karnawał/bal :O wybiesz cos skromniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffh
masz problem autorko to nie sa suknie na slub, to sa suknie na jakies bale, ewentualnie jak chcesz zablysnac to bal sylwestrowy slub to nie bal ps skoro jestes ladniejsza od panny mlodej to mozesz i nalozyc skromniejsza sukienke i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bedzie moj dzień :D
ale ja nie nosze skromniejszych sukienek. musi byc wystawnie. moglabym zalozyc miniowe a wtedy byloby bardziej na miejscu? nie. dlatego chce3 zalozyc dluga, wystawna sukienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusta panno weź się jebnij w łeb , wyświadcz przysługę koleżance i odmów świadkowania, bo jak się odpierdolisz w jedną z takich kiecek to młodej tylko wstyd przyniesiesz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jak ja waas rozumiem
to wystawną załóż a te co pokazałaś za wystawne nie są są na bal :O chyba jednak jestes od niej brzydsza skoro musisz nadrobic zayebistą kiecką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffh
ok sama napisalas ze jesteas ladniejsza i masz lepsza figure od panny mlodej...to cokolwiek nalozysz i tak bedziesz wygladala lepiej takie suknie smiesznie wygladaja na weselu wyobraz sobie wszystkie laski w sukienkach a ty wchodzisz w balowej ,jak na jakis bal sylwestrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jak ja waas rozumiem
eeej kraft mi tez przyszła na myśl milagros ze zbuntowanego anioła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek :)
to nie bedzie twój dzień, a dzień pary młodej, a ty będziesz oceniana po zachowaniu, a że sporo kobiet ci zazdrości - będziesz oceniana surowo :) biała kiecka odpada, reszta moze być, ale jak wywiniesz orła depcząc falbanke to czar pryśnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bedzie moj dzień :D
jakiego pajaca? te sukienki sa piekne, widac gustu nie masz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kometka67
ja bym wybrala 1, jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bedzie moj dzień :D
przyjaznimy sie od gimnazjum. mysle ze mnie zna dobrze i nie bedzie miec nic przeciwko takiej sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bedzie moj dzień :D
BRZYDKA :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź nie popuszczaj w gacie
i tak na żadną cię nie stać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×