Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boziuuuuniu

boli mnie jak robie siku, co to moze byc?

Polecane posty

Gość boziuuuuniu

od wczoraj boli mnie prawdopodobnie cewka moczowa.. ale nie szczypie czy swędzi tylko boli jak robie siusiu :( co to moze być? przejdzie samo czy isc do lekarza? a moze jakies leki bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nghjkl;jh
moze masz piasek lub kamienie na narekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziuuuuniu
ale jak włożlam sobie tampona to przestało boleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
zapalenie pęcherza idz do lekarza bo to sie pogłebi ja mialm i myslałam ze umre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasyczne zapalenie pecherza:) nic strasznego,aczkolwiek radze sie wybrac do lekarza zrobic badania moczu bo czesto zapalenie pecherza wystepuje tez w kamicy nerkowej(kamyk lub piasek podraznia cewke moczowa). a tak poza tym polecam napar z lisci borowki-do kupienia w aptece,picie szalwii oraz zazycie tabletek typu urosept lub furagin(po kontakcie z lekarzem rzecz jasna;) PS,nie przestrasz sie bo przy zapaleniu pecherza moze sie pojawic krew przy podcieraniu.zycze zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
moja koleżanka nie leczyła i jej poszlo aż do odbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziuuuuniu
no do ujścia cewki włozylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziuuuuniu
jesu naprawde musze to napisac?? najwidoczniej tak... to z tym tamponem to podszyw!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
miałam na myśli że przerzuty jej poszły porobiły sie krwiaki i inne komplikacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cewka moczowa jest czescia pecherza moczowego a konkretnie jego zewnetrzym ujsciem.zapelnie pecherza moczowego taki wlasnie daje objaw: bol przy koncowce siusiania.Wiem to jako ratownik i jako kobieta bo lecze sie na kamyczki i przeszlam to juz niezliczona ilosc razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Tak jak mówili, zapalenie pęcherza. Idź do lekarza, każe ci zrobić badanie moczu i przepisze furagin (kosztuje niecałe 10zł). Jak tego nie wyleczysz, to możesz się nabawić infekcji w pochwie, a to wiąże się z wizytą u ginekologa i kupnem leków za jakieś 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boziuuuniu
nie do cewki tylko do pochwy wsadziłam tampona co za glupie dzieci ale ucisk pochwy sprawił że moszna przestała szczypac , dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenie pecherza moczowego
zaparz sobie rumnianku,wlej w miske i usiąc na niej zeby para leciała na cipkę,ja tak robie i przechodzi i nalej w butelke ciepłej wody i połóz na pęcherz,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwny przypadek na kafeeex
nie myjecie ciip i o to efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Wyobraź sobie mądralo, że infekcje cewki moczowej i pochwy nie robią sie od niemycia, wręcz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia87 wiesz 1 raz slysze o takim przypadku aczkolwiek nie neguje ze tak nie bylo. moze Twoja kolezanka przeniosla bakterie i stad taki stan..mam nadzieje ze juz wrocila do zdrowia a do autorki..na prawde idz lepiej do lekarza ,od nasikania do kubeczka nic Ci sie przeciez nie stanie a szybciej Ci minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak: infekcje robia sie i od przesadnej higieny(zbyt czestego podmywania sie ,zlych kosmetykow do higieny intymnej ) jak i z braku tej higieny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może rzeżączka???początkowa odczuwa sie silny ból podczas oddawania moczu...potem pojawia się żołta badz krwista wydzielina z pochwy, ale zdarza sie , ze wystepuje tylko bol podczas siusiania bez zadnej wydzieliny i pieczenia...zupełnie jak podczas zapalenia pęcherza...zgłoś się jak najszybciej do internisty , który zadecyduje co dalej , jesli to rzeżączka wyleczysz ją antybiotykiem na bazie penicyliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Tam zaraz rzeżączka, straszycie dziewczynę. Na 99% zapalenie pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
to 2 to podszyw jakis idiota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
do ratowniczki czy ty nie wiesz ze na kafe jest duzo osób co sie podszywaja pod inna osobe i pisza bzdury zeby sie posmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekologiem nie jestem , dopiero studiuje medycyne ale wiem , że częste irygacje pochwy są szkodliwe, mogą prowadzić do zniszczenia naturalnej bariery ochronnej pochwy co przyczynia się do wszelkiego rodzaju infekcji takze dróg moczowych , pamiętajmy tez , że najpierw podmywamy "od przodu do tyłu" nigdy na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratownikczka mam pytanie
smieje sie i pierdze :D :D irygacja pochwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja nikogo nie straszę :D ...napisałam tylko , że może byc taka ewentualność , przy zapaleniu pecherza wystepuje raczej pieczenie i ucisk na pęcherz co jest przyczyną bolu , jednak gdy siusiamy bol rzadko sie pojawia , natomiast pieczenie bardzo często...poza tym .. oddajemy zaledwie kilka kropel moczu...a z tego co wywnioskowałam autorka siusia normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka to ameryki nie odkryłaś za bardzo.. nie wiem od czego mnie boli. myje sie 2 razy dziennie, podmywam po sraniu. uzywam plynu do hig intymnej firmy ziaja! od tygodnia prawie z domu nie wychodze... okres dopiero co mi sie skonczyl, moze przez to? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Ja zawsze przy zapaleniu pęcherza sikałam normalnie, tylko mnie piekło, nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×