Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KINGGAAA

jak syzbko nauczyc sie jezyka niemieckiego

Polecane posty

Gość gość
nie wiem czy jest sens. nie chce miec nic wspolnego z tym krajem w dobie tego co sie dzieje. moja noga na nie stanie na tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btsss
Jestem na świeżo po kursie u p. Tomasza Zalewskiego i mogę polecić. Udało się opanować język na tyle, że nie mam teraz najmniejszego kłopotu z rozmową z rodowitym Niemcem. Dokładnie rozumiem sens każdej wypowiedzi, no i z drugiej strony sama jestem też zrozumiana przez mojego rozmówcę. Kurs szybki, skuteczny, w fajnej przyjaznej atmosferze. Na stronie http://zalewskitomasz.pl można sobie darmowy kurs zamówić jeśli ktoś jest zainteresowany. Na takie darmowe zajęcia na żywo się stawia między 100 a 200 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsddd
Skuteczne metody ma Tomasz Zalewski (prowadzi swoją stronę na http://zalewskitomasz.pl). Mi bardzo pomógł, a przygotowywałam się do egzaminu z niemieckiego na uczelni. Dobry kontakt, jasne warunki cenowe, super pomyślany pakiet materiałów do nauki. Pierwszy raz nauka języka nie sprawiała mi takiej męki jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest uczyć się języka w domu przez skypa. Metoda nie jest stresująca i człowiek nauczy się dużo więcej niż na różnych kursach. Taką metodę nauki ma Pan Zalewski. To fajna metoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz iść na jakiś dobry kurs. W http://www.mawil.pl/ na pewno uda CI się szybko nauczyć języka. sprawdź to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauka przez skypa to super wygodna sprawa. Taką naukę ma w swojej ofercie Tomasz Zalewski. Polecam tego nauczyciela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam. nauka u T Zalewskiego faktycznie szybko przynosi efekty. Nauczyłam się niemieckiego perfekt w 2 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikss33
Jestem po kursie zorganizowanym przez Tomasza Zalewskiego i mogę tego człowieka polecić. Duża wiedza, dobry kontakt, skuteczna metoda nauki. Udało się w ciągu miesiąca zrobić taki przeskok w poziomie, gdzie wcześniej w szkole uczyłam się przez 3 miesiące i tyle nie opanowałam ani słów, ani gramatyki. Jego strona to http://zalewskitomasz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam skuteczniejszej metody jak z Tomaszem Zalweskim. Metoda fajna, bo pan Tomek uczy przez internet, czyli uczysz się w domu. Polecam spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem swoje trzeba wysiedzieć, jak to ktoś napisał, ale jeśli uczysz się w domu przez skypa i masz nauczyciela tylko dla siebie, to nauka jest efektywniejsza! polecam Tomasza Zalewskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najskuteczniejsza i opłacalna metoda, to uczyć się samemu. nie daj się przekonać tym reklamującym kogokolwiek, a już na pewno nie idź na kursy bo spełni się tylko to, że wydasz niepotrzebnie pieniądze. kursy są przereklamowane. ucz się w domu, warunek - sumienność. możesz zrobić fiszki ze słowami, np.10 i iść na spacer. wyciągasz je z kieszeni, powtarzasz, wyjmujesz następne i.t.d. w domu uczysz się gramatyki, piszesz dania, oglądasz filmy w tym języku, słuchasz piosenek w tym języku, wchodzisz na strony, gdzie są tłumaczone teksty piosenek i próbujesz przetłumaczyć tekst. zorganizuj sobie tak czas, żeby łączyć jedno i drugie. ale błagam, nie daj się wciągać w żadne kursy bo one to największy przekręt, słabi lektorzy i byle jaka nauka. to tyle, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sobie nie wyobrażam uczyć sie języka inaczej niż przez skypa z panem Tomkiem. Dla mnie to mega komfortowe i sprawne rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamileperkuć
szybko to tylko przez skypa u Tomasza zalewskiego. nie jst tez drogi, a mega efektywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ja przed kilku laty przez 3 lata uczyłam się niemieckiego w liceum, niewiele pamiętałam, ale od czego internet? Codziennie na you tube słucham rozmówek niemieckich, ponad 100 lekcji po ok. 15 minut każda. Nie chwaląc się ale przez 2 miesiące nieźle rozmawiam. Spróbuj!:D https://www.youtube.com/watch?v=NpzSqhvZzWs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najłatwiej nauczyć się w domu przez skypa. Taką możliwość masz z lektorem Tomkiem Zalewskim. przekazuje on wiedzę w sposób bardzo kompetentny. Sporo wymaga, ale to bardzo dobrze! Inaczej się nie nauczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szybko się nauczysz? przez skypa i z dobrym lektorem sukces gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od Twojej chęci i zdolności językowych. metodą nie tak drogą jak szkoły językowe jest Skyp. Popytaj o lektora Tomasza Zalewskiego. Ponoć fajnie uczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początkującym mogę polecić Tomasza Zalewskiego i jego kursy (tu jest namiar -http://zalewskitomasz.pl). Sama jak się zapisałam na kurs to znałam parę zwrotów po niemiecku i odmianę 'być'...:) Teraz mogę normalnie rozmawiać, a tak się składa że mam szwagra Niemca także język mi się przydaje przy okazji świąt czy innych spotkań rodzinnych. Wcześniej to często taka kłopotliwa cisza zapadała jak zostawaliśmy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownież polecam Pana Zalewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo doceniam naukę z Panem Tomaszem Zalewskim, a uczymy się razem z mężem. Zajęcia są urozmaicone i ciekawie prowadzone. Tematyka lekcji jest dostosowana do naszych potrzeb. Dzięki Panu Tomkowi z łatwością uczymy się gramatyki i słówek. Z pełną odpowiedzialnością polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli brak c****eniędzy, a chcesz się szybko jezyka nauczyć, to pozostaje metoda przez skyp w domu. jest to znacznie tańsze niż w szkołach jezykowych i skuteczniejsze, bo uczysz się w większym spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna_anna
Ja przez Skype nie umiałabym się uczyć. Ja wolałam zapisać się do szkoły i w małej grupce z lektorem pracować. Chodziałam do Pi School na 2 semestry i uporządkowałam sobie gramatykę, konwersacje pomogły mi w swobodnym mówieniu i teraz bez problemu mówię po niemiecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei nie umię uczyć się w szkole. Dla mnie tam za duży hałas i dla tego wolę zajęcia z lektorem w domu. Jest po prostu bezstresowo i wydajność nauki wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzinight
adrianna_anna ja teraz zapisałam się do Pi school :) Mam nadzieję, że uda mi się wreszcie porządnie nauczyć niemieckiego. Wcześniej też na Skype z koleżanką, sama się uczyłam, z książek, ale nie dałam rady.Nie umiem sama się mobilizować i wytłumaczyć sobie i kontrolować wymowy. A w pi school słyszałam, że lektor wymaga, kładzie nacisk na rozmowę, wiec ja tego potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz dobrego lektora, to bardzo łatwo jest nauczać się w domu. Skontaktujcie się z Tomkiem Zalewskim i sami zobaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze i szybko nie idzie zwykle w parze. Niemniej jeśli chodzi o dobra szkołę językową to mi odpowiadał bardzo bytomski Level http://www.level.edu.pl/ Mają dobrych lektorów i native speakerów, cenowo tez było całkiem korzystnie, ogólnie byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szprechen szpreche i szprechen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych różnych internetowych kursów to bym polecała Tomasza Zalewskiego. On rzeczywiście ma pojęcie, podejście i wyniki. Już mi go dużo wcześniej kilka osób polecało zanim się zdecydowałam na kurs, także był to sprawdzony człowiek. Profesjonalnie, terminowo, zawsze video spotkania były prowadzone na czas, a nie od przypadku do przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam ani Zalewskiego ani kursów innego typu. ucz się sam/a, oglądaj niemieckojęzyczne filmy, słuchaj piosenek, ucz się słówek, gramatyki i staraj się budować zdania. na kursach dialogi prowadzone są szybko i niechlujnie. a niejeden lektor mówi niezrozumiale nawet dla rdzennego Niemca. nagrane scenki są także b.nie przydatne w życiu codziennym i także b.szybko toczy się dialog. tak więc ucz się w domu bez pomocy tych pseudo-naukowych metod, które dadzą ci kursy i prywatne osoby prowadzące kursy. wydasz pieniądze, a niczego się nie nauczysz bo na kursach nikt nie ma czasu tłumaczyć dokładnie gdzie robisz błąd, i jak powinno wyglądać poprawnie zdanie. wejdź w teksty piosenek pop niemiecku i spróbuj je tłumaczyć. na początku jest trudno, ale niemiecki, to najłatwiejszy język świata, i z całą odpowiedzialnością twierdzę, że nauczysz się go sam/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×