Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luki24

jak go odzyskaC?

Polecane posty

Witam! Byliśny ze sobą 6 lat mamy 3 letnie dziecko. Po dość ostrej kłótni za moją namową wyprowadził się do rodziców, ze oni akurat za fajni nie są to zamieszkał z nową babą tzn sąsiadką(ona baba z kasą rozwódka z dzieckiem) z miejsca w któerym budowaliśmy nasz dom.... Ja cholernie go kocham, córka też... Chcę go odzyskać!Pomóżcie! Proszę o szczere i nie głupie podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto?
przecież zamieszkał z inną i nie zważa na dobro dziecka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenn tegoo
to po co go na to namówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem w całym tym krzyku i kłótni, zanim z nią zamieszkał często po tej całej wyprowadzce się spotykaliśmy praktycznie w każdy weekend... obiecywał że będziemy razem a tu nagle inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joi bt
pewnie nie tak nagle, tylko Ty o niczym nie wiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak, ale musze podjąć próbę odzyskania go!!! Muszę to zrobić dla córki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto... Nie warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki... Mężczyzni się nie zmieniają, naprawdę. Poza tym wydaje mi się, że znajdziesz kogoś kto pokocha Ciebie i Twoją córeczkę, wierzę w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze ta kobieta to zupełna moja przeciwność... jest od niego starsza o 7 lat, grubsza, i nie ładna... zawsze mówił "tylko żebyś nie była gruba itd..." zresztą zawsze był zazdrosny o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylu potencjalnych kandydatów ale uczucia są silniejsze... a ja z dnia na dzień coraz bardziej załamana... boje sie ze popadne w depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donsia
o moj kuzyn tez tak zrobil, ale do zony juz nie wrocil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź sobie pocieszyciela
niech zacznie opiekować się dzieckiem, ppodrzucaj mu małą na noc, nie odbieraj od niego telefonów, nie miej czasu dla niego. Czy on spotyka się z córką no i jak długo już jest z tamtą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z chłopakiem 4 lata zręczeni miał być ślub wszystko było załatwione i mnie zostawił 3 miesiące przed ślubem powód rozstania jaki podał był taki że przez ostatnie pół roku się często kłóciliśmy ale to nie były jakieś tam poważne kłótnie i stwierdził że jestem nie dobra, nie mogłam sie pozbierać po tym co zrobił bardzo mi na nim zalezało i zależy . Dzięki uroku miłosnemu ze strony http://urokmilosny24.pl znowu Go odzyskałam. Czuję się kapitalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×