Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stringulee

Zakładacie do ślubu stringi czy figi ??

Polecane posty

Gość Stringulee

:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm tez mam ten problem
wolalabym stringi sexy podczas nocy poslubnej pozatym licze na male conieco w WC podczas wesela :) a figi prakktyczniejsze tzn cieplej a ja biore slub jesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam figi
wydaly mi sie bardziej seksowne i wygodne, bylo +35st:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
ja tez miałam figi :) przede wszystkim że nie noszę za bardzo stringów, ale kupiłam sobie takie śliczne figi w Atlanticu kiedyś i od razu wiedziałam że założę je na ślub ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież w stringach
się gówno przyczepia na tym pasku w dupie, poza tym po calej nocy musi sie wydobywac zapaszek niezbyt zachęcacy pana mlodego do igraszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahhhahhhhh
dobree :D ale racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież w stringach
no co ? sama prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wy za historie
o tych stringach wymyslacie jak kobieta ma ladna zgrabna pupe to tylko stringi i moj narzeczony nie wyobraza sobie nic innego dla niego to strasznie sexowne figi to jak majtasy dla starej babki pierwsze slysze zeby fekalia przyklejaly sie do stringow bzdury na resorach i zapaszek tak czy tak sie zrobi po intensywnym dniu bez mozliwosci podmycia sie rozumiem ze wy tez anala nie preferujecie bo to takie obrzydliwe jak stringi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aschoka
ja miałam pół bokserki czyli u góry były z szerokim pasem koronkowym a na dole w stylu string :) figi to nie dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wy za historie
aschoka fajnie mnie sie podoba :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za różnica
i tak gacie musicie zdjąć przed nocą poślubną i się umyć a majty wędrują do pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze stringi sa niezdrowe
powie wam kazdy ginekolog. Zwlaszca noszone dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wy za historie
co to za różnica nie zwyklam byla myc sie przed stosunkiem ja jakas brudna jestem jakas zarazona czyms ze to takie okropne ?? a kochac sie w strinhach tez mozna ja nie wiem faceci was nie akceptuja czy co zescie takie przesadnie "czyste" ?? brzydza sie was czy co?? boze jakie z was panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wy za historie
nie wyobrazam siobie tego mam ochote na sex na plazy albo w resyauracji i co mam leciec z reczniczkiem pod kranik i sie umyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za różnica
nooo raczej tak :) co to za przyjemność w kiblu z milionem zarazków swoich i tysiącem innych osób starsza będziesz to zrozumiesz o co chodzi, facet nie myty też nie jest pachnący przykro mi tobie to mówić....ale taka jest prawda loda byś nie zrobiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za różnica
nie ma nic fajniejszego niż wspólna kąpiel małżeńska już a potem seksik, niż kochanie się po całym dniu weselu człowiek spocony śmierdzący nad ranem i jakie wspomnienia z nocy poślubnej :( aby się spontanicznie pobzykać ....z własnym smrodkiem....feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wy za historie
co to za różnica a wlasnie ze sie mylisz loda bym zrobila bo sie nie brzydze swojego faceta jego zapachow itd i nie wiem co ma wiek do zarazkow pozatym nawet nie wiesz ile mam lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za różnica
hmmmm ja jestem 15 lat po ślubie i wolę jednak jak mój facet jest umyty po całym dniu sika 15 razy a ja potem mam się oblizać hmm....jakoś tak dla mnie nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wy za historie
co to za różnica no ja akurat zachowuje lepsze wspomneinia ze spontanicznego sexu niz z tych calych ceregieli jak w jakiejs " operze mydlanej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za różnica
też się nie brzydzę swojego faceta ale jak mam wybór kąpiemy się razem i jest większa ochota nawet na seks i smarujemy się balsamami i wtedy to już wogóle superextrawyjebaniewkosmos jest :) dużo lepiej niż lizać nieumytego siurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wy za historie
co to za różnica no widzisz a mnie to nie przeszkadza pozatym nie zapomniaj ze jest nawet czesc osob ktore podniecaja sie pissingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za różnica
spontaniczny seks też mieliśmy nie raz ale to tak bez lodów i takich tam fajnie nie powiem ale wolę ceregiele przyjemniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie uprawiam anala
coś w tym złego ? Brzydzę się analem. A co do majtek, to jak figi wg ciebie sa majtami babci, to chyba fajnych seksownych fig nie widzialas na oczy. Nie tylko pasek w tyłku jest seksowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wy za historie
zazdroszcze ;) ze tez umiecie tak spokojnie sie razem kapac i smarowac bo my juz zaliczylibysmy seks zaraz po wejsciu pod prysznic milo sie rozmawialo ale rano ciezki dzien w pracy takze dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za różnica
zdaję sobie z tego sprawę ale mówimy o majtach nanoc poślubną :) i ja myślę że i tak zdejmą te gacie i będą chcieli zmyć całe zmęczenie więc co tu się zastanawiać nad majtami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za różnica
ok mnie również miło było rano również wstaje do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie uprawiam anala
a co ma moja wlasna higiena do tego czy sie facetowi podobam ??? Śmierdząca sie do lozka nie klade !! Po całym dniu tancow i kiszenia tylka w majtach nie wyobrazam sobie zeby facet mi minetke robil, po prostu wole sie podmyc dla wlasnego komfortu. Jak ty w tym widzisz nadmierna higiene to wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiafinkaaa
'co to za różnica a wlasnie ze sie mylisz loda bym zrobila bo sie nie brzydze swojego faceta jego zapachow itd " Ja też się swojego faceta nie brzydzę. Kocham i uwielbiam każdy centymetr jego ciała. Ale sądze ze co innego naturalne zapachy, a co innego zapachy potu po calym dniu i nocy i innych wydzielin.... Moj facet mi nie podstawia kiszonego pol dnia i cala nos w portkach penisa. ale co kto lubi, rozne sa dewiacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chałłupa
Ślub czy nie ślub, ja stringów nie noszę. Figi to wcale nie są majtki dla starej baby, nikt nie mówi o pantalonach po same cycki, figi tez mogą być adnie wykrojone, a dla mnie to jakos estetyczniej wyglada, jak dupa, która jest większa od przedniej części, jest analogicznie zakryta większym kawałkiem materiału niż ten przod. Poza tym jak się ma w planie dobrych pare godzin tańców, to takie stringi potrafią byc dokuczliwe- wrzynają sie w dupę, obcierają itp. Ale niech kazdy sobie nosi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Ja tez bym nie założyła stringów na wesele, przecież te majtki się nosi prawie 24 godz., człowiek tańczy, poci się, więc ten paseczek musi być strasznie nieświeży. Stringi sa dobre np. na randkę w restauracji, gdzie się siedzi 3 godz. i spada do domu do łóżka:) Ale na całodobową imprezę? Ja sama źle bym się w takich przepoconych majtkach czuła, a co dopiero męzowi się w tym pokazać. Z figami nie ma aż takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×