Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

melania173

jak reagować na to?

Polecane posty

Gość Epona
melania powiem tak ktoś kto by próbował ci radzić byłby skonczonym imbecylem :P Ja ci nie poradze bo nie ja za ciebie umierac będe ;) Próbuje ci to wyjasnić jak przysłowiowy lajzer krowie niestety groch o ścianę. Związek to nie pole bitwy jesli tak to traktujes to niestety nie dojrzałas do zwiazku ot co:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę porady co mam robić w tej sytuacji? " no jak grochem o ścianę :D czytasz w ogóle co tu ludzie piszą? Odpowiedź znajdziesz w poprzednich postach bo już mi sie nie chce powtarzać tego samego w kółko powoli zaczynam rozumieć twojego męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrika
z jednej strony strasznie ci współczuję - byłam z kimś takim, tylko odeszłam jeszcze zanim zrobiło się zbyt poważnie. z drugiej strony masz to samo co ja kiedyś (drugi raz ;) ) nie słuchasz rad - powinnaś się nauczyć po jakimś czasie. tzn słyszysz ale nie słuchasz. facetem bym potrząsnęła. konkretnie. olać, robić swoje i nie reagować na głupie dziecinne zachowania. niestety niektórzy tak mają. ps. gwoli ścisłości - nie jestem samotną, zgorzkniałą babą - feministką zagorzałą też nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×