Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PracującaZaMarneGorsze

Czy zarabiam za mało?

Polecane posty

Gość PracującaZaMarneGorsze

Mam 21 lat. Jestem na III roku studiów zaocznych. Mam 2-letnie doświadczenie w pracy biurowej staże, praktyki, zlecenia. W obecnej firmie pracuję 5 miesięcy. Pracuję w biurze, mam szeroki zakres obowiązków, ale nie zajmują one wiele czasu. Wystawiam i wprowadzam do systemu faktury, tworzę oferty dla klientów, przyjmuje zamówienia, obsługuję pocztę e-mail, odbieram telefony, obsługuję urządzenia biurowe i kasę fiskalną, a także prowadzę dział kadr ewidencja czasu pracy, naliczanie płac itd. Na umowie mam najniższą krajową. W rzeczywistości zarabiam 6,25zł netto za godzinę. Praca od pon-pt 8h dziennie. Czasami dostanę 1000zł, a czasami 800zł, jak idę na chorobowe jest jeszcze mniej. Wstyd mi jest iść do szefa i prosić po podwyżkę, bo wiem, że on znajdzie milion argumentów żeby mi jej nie dać. Czepi się np. tego, że zapomniałam wydrukować dobowego raportu tydzień temu i tyle z moich próśb. Jak uważacie, czy zarabiam mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy za mało czy nie, ale ludzie pracujący fizycznie i ciężej od Ciebie, wielu na pewno zarabia za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
no moim zdaniem kokosów nie dostajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
To jest normalna umowa czy zlecenie? Bo jak normalna i masz minimalne to nie ma prawa dawać ci 800 zł. Jak idziesz na chorobowe to wiadomo ze wyjdzie troszkę mniej bo za te dni płatne jest 80 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekimmu
Ja bym nie podjela sie tej pracy. Jesli masz normalna umowe o dzielo chyba zarabiasz ponizej minimalnej, jesli umowe zlecenie - szef nie ma prawa wymagac bys siedziala 8h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×