Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Szybko robię się za mokra.

Polecane posty

Gość Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Moje pytanie jest dość dziwne, ale.... co zrobić aby nie być tak szybko mokrą? Robię się zwykle bardzo bardzo mokra i wówczas doznania mojego mężczyzny są mniejsze. Może istnieją jakieś specyfiki na zwiększenie suchości pochwy? Nie mam pojęcia. Oczywiście zmieniamy pozycje, ale może jeszcze coś oprocz tego? Gdy kochamy się bez gumki jest dużo lepiej, ale gdy dochodzi gumka, to gdy se trwa dluzej mój mężczyzna zwyczajnie opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjjhjh
przeciez zfrowa pochwa musi byc mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drabina-bez-szczebli
znam Twoj przypadek , wielu facetow by powiedzialo ze super... ale ja tez przez to zaczynam tracic doznania , zwlaszcza przy malych penisach , bo przy wiekszym jest wiekszy opór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Musi, ale bez przesady też w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Moj mężczyzna ma średniego penisa. Zawsze na koniec musimy kochać się od tyłu, gdy mam pod miednicą poduszkę, wtedy jest inny kąt. W innej pozycji, po kilkunastu minutach sexu nie ma szans, bo jest za mokro, zbyt duży poślizg = mniejsze doznania dla obu ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Okej, okej, niepytałam co kto lubi, tylko jak to zmienić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk :))))
Znam ten problem ja raz zanim rozebralem dziewczyne to ona juz byla taka mokra ze mi sie dlonie lepiły. w sumei ciekawe to bylo dorbze ze miala ciasna cipke to bylo mega przyjemnie. Ale to nie polka tylko hiszpanka. Bylo extra. fajny ten wpis z lokomotywa heheh usmialem sie . dobre to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja jestem dość wąska, ale on nie za duży, więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk :))))
Scisnij uda i bedzie lepiej albo cwicz miesnie kegla i po paru miesiacach bedzie jeszce ciasniej. zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mięśnie Kegla mam wyćwiczone, ale gdy je ściskam on chce abym rozluźnila, bo ponoć ściskają mu takie miejsce, że szybko opada. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk :))))
to tez mozliwe. stosujcie rozne pozycje w ktorych pochwa jest ciasniejsza. albo jakies zabawki z sex shopu. wybor jest ogromny. albo niech ci wsadzi wiekszy korek analny do pupy wtedy cipka bedzie ciasniejsza bo ten korek bedzie napieral na scianki pochwy od dupy strony ze tak to powiem hehe. probujcie wszystkiego a napewno znajdziecie jakies rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nie probowalam nigdy nic analnie i chyba wole tego uniknac. Z pozycji najlepiej gdy mam posladki uniesione, jesli klasycznie, to poducha pod tylkiem, jesli od tylu, to ja leze na plasko i tylko poduszka pod tylkiem. No ew. na pieska, na jezdzca slabo cos, chyba, ze na poczatku. Na poczatku nie moze wejsc, a pozniej jak sie rozmokne, to masakra jakas ;/ Nic fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk :))))
Mnie by sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jemu chyba też się podoba, bo są dwa wyjścia, albo dochodzi po kilku - kilkunastu ruchach, gdy jeszcze jest ciaśniutko, albo ma problem z dojściem, gdy kochamy się długo, bo jest póniej poślizg nie z tej ziemi i musimy stosować taktykę na brzuch i poduszka pod miednice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświarczorny:D
Poruchajcie się a jak on się zmęczy do w dupsko albo do pyska. Problem uznaje za rozwiązany i zamykam forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×