Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pata taj

Temat od dupy strony !

Polecane posty

Gość pata taj

piescicie palcami, lizecie odbyt odbyt partnera/erki? co z higiena, zapachem? jak sie przygotowac do tych pieszczot? jakie sa Wasze wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk :))))
Wystarczy prysznic lub kapiel w wannie. Aczkolwiek niektore panie maja takie specyficzny naturalny zapach w tamtych okolicach ktory moze odpychac. ja sie z ty mnei spotkalem a jak kazdy wie pieszczoty okolic odbytu lub samego odbytu czy to z zewnatrz czy wewnatrz dostarczaja partnerce mnostwo przyjemnosci. I nei jest to wcale gejowskie jak to co niektorzy beda ci wciskac. W druga strone to dziala podobnie. Niektorym facetom to tez sei podoba. i to tez nie jest gejowskie. Tylko niedouczenie prawiczkowie piswze ze anal to dla gejow i wogle ze to ochydne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pata taj
no dobra, ale jak sie wsadzi palec do tylka, nawet po kapieli czy prysznicu, to i tak wewnatrz jest nieciekawie i po wyjeciu palec ma gowniany zapach - no ludzie nie mowcie, ze nie... Wy to ignorujecie, nie przeszkadza Wam? czy stosujecie lewatywe i bardzo dokladnie sie tam gleboko nawet czyscicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk :))))
U mnie jest tak ze dziewczyna sie wyproznia tylko i bierze kapiel. Nie ma zadnych zapachow i sex analny gleboki jest czysty . zalezy jaka kto ma fizjologie. mozna stosowac plytka lewatywe przed pieszczotami . musiscie sami sprobowac jak bedzie lepiej. U mnie nei ma zadnych zapachow ani niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pata taj
moze ktos jeszcze wypowie sie na temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pata taj
podniose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messsi
ja tam lubię wkładać penisa w dupke mojej pani ona też to lubi a jak przy tym krzyczy z rozkoszy... Bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutahhh
słuchaj pata taj ... Najpierw zliż partnerowi skórkę z huja albo jak jesteś chłopem to zliż pipę .. Następnie zrób loda a w przypadku mężczyzny wepchnij bobasa do pipki ... potem naciesz się tymi stęknięciami " ohhh i ahhh"" głąszcz partnerke po pipce a ty partnerowi nie daj usnąc tylko loda ró mocniej i smaczniej ... zrób facet tak że wpychaj babie szypciej a ona będzie jęczałą i się podniecała ! Ps. Polecam mój facet jedzie po mnie ,, ;** Ostra jazda bez trzymanki ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyj swojej mydelkiem dove to nie bedzie sladow wody na stolcu, ktory ci niewatpliwie zostawi na jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messsi
mówcie sobie co chcecie w każdym razie seks analny to kapitalna sprawa oczywiście jeżeli sprawia przyjemność zarówno mężczyźnie jak i kobiecie. Pewnie sporo z tych co się tak strasznie zarzekają że seks analny jest bleee marzy po cichu o tym żeby fajna laska wypięła dupke w jego stronę i poprosiła żeby wszedł w nią analnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messsi
mówcie sobie co chcecie w każdym razie seks analny to kapitalna sprawa oczywiście jeżeli sprawia przyjemność zarówno mężczyźnie jak i kobiecie. Pewnie sporo z tych co się tak strasznie zarzekają że seks analny jest bleee marzy po cichu o tym żeby fajna laska wypięła dupke w jego stronę i poprosiła żeby wszedł w nią analnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×