Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kbvck\b

Makaron-z czym najczesciej go robicie???

Polecane posty

Gość kbvck\b

ja np lubie pesto, zielone lub czerwone i dosyc czesto jem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga...
z gownem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nijakaaaa
ja zazwyczaj robię ze szpinakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dziś dobry nastrój
A ja lubię na słodko - z serem, cukrem i makaronem. A jak tego sobie pojem to wchodzę na www.pogrosiku.eu i w dalszym ciągu poprawiam sobie humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dziś dobry nastrój
miało być cynamonem a nie makaronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkolorowy
ugotowany wsypuje do garnka, w ktorym uprzednio rozpuszczam maselko i wsypuje troche sioli i pieprzu, dodaje troche koncentratu pomidorowego, chwile podgrzewam az koncentrat ladnie sie rozpusci, doprawiam do smaku ( ziola prowansalskie) i do tego wsypuje duzo stratego sera zoltego...mhhhh...pycha! Uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z twarogiem i przesmażoną cebulką z sosem carbonara z pesto własnej produkcji ze szpinakiem z oliwą czosnkiem i ziołami na słodko z ulubionym jogurtem z marchewką ,groszkiem i kawałkami kurczaka albo zapiekanki-tu kombinacji jest cała masa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię z gulaszem ,pierś kurczaka po chńsku,pierś kurczaka w sosie cebulowym lub czosnkowym , sosem bolońskim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tuńczykiem w oleju
Najpierw podsmażam olej z tuńczyka, potem czosnek, potem dodaję tuńczyka, a na samym końcu śmietanę i w to makaron :) Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej do pomidorowej oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej do pomidorowej oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallmaaa
podsmażam pieczarki z cebulą, osobno mieso mielone, później dodaje pieczarki, sok pomidorowy, papryke pokrojona w kostke, na koniec kukurydze, czerwoną fasole . Doprawiam mieszanką ziół do spagethi,pieprz sól . Zalewam ugotowany aldente makaron( czy to rurki,kolanka, swiderki ) posypuje startym serem i do piekarnika . Rewelacja. Cała rodzina się zajada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z serem plesniowym typu grongozola,lazur etc.rozpuszczm w smietanie 12% dodaje oliwki i orzechy wloskie jak ktoś lubi to zamiast orzechow kapary.Gotuje na wolnym ogniu cały czas mieszaja. Pychaaa ,mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kurczakiem w sosie śmietanowym/sorowym z sosem ze świeżych ziół, oliwy i soli/pieprzu smażony z jajkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sosem bolońskim z grzybami i polędwicą ze śmietana pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia
ja robie tak piers z kurczaka podsmazona do tego jedna ccebula kukurydza dlodka marchew pokrojona w slupki poddusic przyprawic sola pieprzem dodac do makaronu najlepszy swiderki .to wszytsko zalac smietana gesta wymieszac.pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×